634 Shares 6841 views

Jak jest tonowanie parkiet

Parkiet – piękne, ekologiczne pokrycie podłogowe. Technologia, która pozwala nadać mu niepowtarzalny wygląd – tonowanie parkiet. Na nim zostaną omówione w tym artykule.

W nowoczesnej klasyfikacji wielkości i właściwości niniejszego następujące rodzaje podłóg:

1. drewniana podłoga, położyć kawałek. Małe drewniane deski zabezpieczona lakierem lub dekoracji na jednej stronie, a łączenia ze sobą specjalnym mocowaniem.

2. Tarcza parkiet. Taka forma deski parkiet kawałek stworzony z pre-spięte w panelach o różnych rozmiarach.

3. Deska parkietowa. Spiżarnia małych klejonych listew drewnianych. Zasada konstrukcja powstała w połowie 20 wieku.

4. Masywna deska. Konstrukcja ta przypomina zwykłą drewnianą podłogę. Deski z litego drewna 1,5-2 metr długości połączone. Co istotne, że nawet przy małej kontuzji trzeba zmienić całą płytę.

5. Mozaika parkiet. To proste – mozaika parkiet układany w postaci wstępnie planowany wzór, zwykle ma jasną geometrycznych prostych linii.

6. Pałac parkiet. Tak szlachetnie zwany parkiet, który, gdy zespół jest określone we wzorcu.

Mozaika i pałac parkiet, w celu uniknięcia błędów podczas rysunków montażowych nie są gromadzone na podłodze, w sklepach, i ułożone gotowe płótna.

Ceny dla takich produktów są bardzo różne, to zależy od produktów firmy oraz użytych materiałów. Na przykład, sosnowy parkiet – najtańsze. Często kupując sosnę parkiet, chcę zewnątrz przypominał fakturę i kolor jest droższe drewno egzotyczne, na przykład, z Afryki lub Ameryki Południowej. Pomoc może przyjść barwienia parkiet – tani skuteczny proces, dzięki któremu można uzyskać pożądany efekt.

Tonowania podłogi jest konieczne w procesie aktualizacji, należy go wcześniej tylko ottsiklevat. Toning nie zajmie więcej niż 4 dni zawierać 30 m.kw.

W parkietu technologii nadania określonego zabarwienia, istnieje w dwóch kierunkach: preparaty lakierów tonizujące parkiety – polega na stosowaniu płaskiej powierzchni i tworzenia koloru utworzoną z powodu warstwy kolorów; tonizujące kompozycji oleju – prowadzi się przez impregnację i malowania z włókien drewnianych.

Tonizujące podłogi wymaga wykwalifikowanej podejście, powierzchnia po tsiklevaniya powinna być bardzo gładka dla lepszego rozprowadzenia pasty barwiące. Instalacja parkiet jest wykonany bezpośrednio na cementu lub betonu przy użyciu kleju. Dla tych celów wymaga specjalnego uszczelniacza. Lany parkiet może być zimno i na gorąco. Ma właściwości klejące, właściwości ochrony przed uszkodzeniem właściwości uszczelnienia. W celu wytworzenia masy uszczelniającej, jak to możliwe, aby trzeć podłogi w celu uniknięcia kurczenia się i odkształceń. Grown jak kompozycji klejowej po pogrubienie przypomina gumę, ma 20 lat, z różnych klimatów wykazuje swoje właściwości w pewien sposób, że Moskwa, na przykład przechowywane w dobrze wentylowanych magazynach.