357 Shares 6219 views

Bezpieczne komary dla niemowląt. Komary dla niemowląt

Lato – czas na wakacje, wycieczki do morza, w lesie, nad staw. Rodziny z małymi dziećmi – nie tylko zabawa, ale także wielka odpowiedzialność. Pierwszą rzeczą, którą trzeba kupić przed rozpoczęciem podróży lub na spacer z dzieckiem – odstraszający komary dla dzieci. Pomoże on do czynienia z irytujące owady i zwalnia Cię to z wieloma problemami związanymi z nimi.


Dlaczego jest to niezbędne do korzystania z funduszy z komary dla dzieci od pierwszego roku życia?

Komary gryzą nie tylko dorosłych, ale także dzieci, a ostatni one przynieść więcej kłopotów. Ukąszenie komara nie jest tak źle. Nie widzieliśmy epidemii malarii i innych chorób związanych z tymi owadami w naszym kraju. Ale skutki ukąszenia czasami prowadzić do ciężkiej reakcji alergicznej. Szczególnie dotyczy to delikatną skórę niemowląt. Skąpe nie rozumieli, że niemożliwe jest, aby grzebień tworzą wstrząsami, które ciągle swędzi. Następnie, nie jest rana, dziecko może przenosić infekcje, a to doprowadzi do jątrzyć.

Aby tego uniknąć, należy użyć komary dla dzieci. Podczas podróży za granicą, to pierwszą rzeczą, którą należy umieścić w walizce. W wielu krajach, komary są uważane być nosicielami groźnych chorób. Dlatego nie ma potrzeby ryzykować zdrowia swojego dziecka. Wystarczy zakupić niezbędną ochronę i mieć pewność, że okruchy nie przeszkadzać owady.

Jak chronić dziecko, nie korzystając z różnych środków przez komary?

Obecnie eksperci opracowali bezpieczny sposób komara dla niemowląt. Ale jeśli jesteś zdecydowanie przeciwko wykorzystaniu różnych podmiotów przeprowadzających fumigację, spraye, maści i żele, konieczne jest, aby chronić siebie okruchy.

Aby rozpocząć pracę w domu trzeba zainstalować moskitiery na okna i drzwi. Kojec powinien być wyposażony w baldachim. Out i przewozu powinien obejmować pieluchę lub cienkiej tkaniny mesh.

Zwykle komary stają się aktywne w nocy, więc nie iść z dzieckiem do późna, bez użycia środka odstraszającego komary dla niemowląt. Owady przyciąga ostry zapach, więc zapomnij o pasku i tarta wody toaletowej.

Natura nie trzeba spędzać czas w godzinach wieczornych z dzieckiem ze zbiorników, tam będzie dużo komarów. A nawet jeśli umieścić dziecko w prywatnej garnitur, to nie gwarantuje, że nie zostanie ugryziony. Komary mogą nawet przebić gęstą tkaninę.

Jakie narzędzia mogą być wykorzystywane w domu?

ochrona przed komarami wystarczy. Są one podzielone na:

  • home;

  • ulica.

Fumigator – doskonały środek odstraszający komary dla niemowląt. Jest łatwy w użyciu, nie powoduje reakcji alergicznych. Powinien on być używany w domu. Zasada działania jest bardzo prosta specjalne urządzenie elektryczne jest umieszczona w ciekłej lub suchej płyty i wchodzi w gniazda, a następnie światła żarówki, sygnalizując, że praca została rozpoczęta. Rezultat jest widoczny po krótkim czasie. Owad początkowo sparaliżowany, a po jego śmierci najbliższych.

Lekarze zalecają stosowanie fumigacją pod nieobecność dzieci w pokoju. Zabierz dziecko do niej i chodzić z nim na ulicy, ale tym razem włączyć urządzenie do sieci przez 1-2 godzin. Jeśli nie zostało to zrobione, uważnie obserwować reakcje dziecka. Nowoczesne fumigację nie są toksyczne, ale jednak zdarzały się przypadki pojedynczych substancji nietolerancji.

Camping bez uciążliwych owadów nie jest mitem, lecz rzeczywistością

Jeśli chcesz chronić swoje dziecko przed komarami na ulicy, to najlepiej użyć odstraszający. Substancje te nie zabijają owady i odpychają je. Zanim wybierzesz jeden lub inne środki, należy zapoznać się z instrukcjami i zwracać uwagę na to, co wiek zaleca się stosować środek odstraszający.

Najczęściej stosowane matki spraye, balsamy, kremy. Podstawowa zasada – nie pocierać skórę dziecka. Nadaje się do bardzo młodych sprayu przetwarzania odzież. Zadbaj że repelent nie dostał się do oczu i usta okruchy, w przeciwnym razie trzeba przemyć i zasięgnąć porady lekarza.

Pediatrzy zalecają stosowanie takich środków nie więcej niż 3 razy dziennie. Przed użyciem, pożądane jest, aby przetestować reakcję dziecka na nieprzemakalność. W tym celu wystarczy umieścić rzeczy na małym skrawku skóry i okruchy oglądać w ciągu dnia.

Moskitiery bransoletki – bezpieczny środek odstraszający komary dla niemowląt. Eksperci zapewniają, że nie należy używać substancji toksycznych. Wystarczy, aby nosić bransoletkę na nodze dziecka lub na wózek, gdy dziecko jest w nim, i będą chronione przez 100%. W rękach takiego urządzenia nie zaleca się umieścić na, jak dzieci mają tendencję, aby spróbować wszystkie na pamięć, i ciągnąć się w ustach.

mamusie polecam

Wybierając sprzęt ochronny dla dzieci, najważniejsze, aby mieć pewność, że ich bezpieczeństwo. Poprzez zakup repelenty są zazwyczaj do czynienia ze znakiem „stosowanego dla dzieci w wieku od jednego roku.” Doświadczeni moms poleca używać serwetki z ukąszeniami owadów Chicco firmy. Ten środek odstraszający komary dla niemowląt, które tylko pozytywne opinie. Ponadto, można kupić krem, spray i inne substancje odstraszające tej marki.

Kompozycje te są na bazie naturalnej, a nie zawierały toksycznych substancji zanieczyszczających środowisko. Kompozycja jest bardzo prosta. Główne elementy – Indian bzu i geranium. Te zapachy nie znoszę komarów, które zapewnia pełną okruchy ochronnych.

Komary dla niemowląt „Chico” nie ma wad, jedynym negatywnym – cena i problem z zakupem. Ochrona ta znajduje się w sprzedaży w dużych sieciach handlowych, niewiele jest w małych miasteczkach tego produktu.

Używamy środków ludowej jako ochrona przed komarami

Jest to kategoria rodziców, którzy nie akceptują stosowanie sprayów, kremów, balsamów i innych repelentów odstraszających dla małych dzieci. W tym przypadku konieczne jest użycie środków ludowej przeciw komarom dla niemowląt. Poniżej znajduje się lista zapachów, które odpychają brzydkie owady:

  1. Igieł. parę oddziałów wystarczy umieścić w wózku, a wieczorem do wyrzucić je do ognia i nie trzeba się martwić o komarów zakłócony dzieciaka.

  2. Rumianek ma nie tylko właściwości lecznicze, ale także dobre odstrasza owady. Umieścić różyczki do małych worków i umieścić obok łóżeczka.

  3. Tomato. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem pole bramkowe, weź kilka oddziałów pomidorem i przynieść je do domu – komary nie mogą znieść zapachu.

  4. Wanilina. Wystarczy, aby dodać go do balsam do ciała i stosować na skórę pozostaje.

Stosując te metody, nie należy zapominać, że rośliny mogą powodować reakcje alergiczne, więc uważaj na temat stanu dziecka, a jeśli zaczerwienienie lub wysypka, należy natychmiast usunąć drażniące domu.

Fumigator zrobić własnymi rękami

Poza repelenty może użyć środków ludowej, które są wykorzystywane w domach i mieszkaniach. Aby to zrobić, trzeba będzie starą fumigację, w którym ciecz jest skończona. Odstraszająco doskonały ekstrakt z eukaliptusa, które można kupić w aptece.

Można również tworzyć własne nalewki z szyszek świerku lub sosny, i wlać do fumigację. Te zapachy są doskonałe odstraszający owady, a można zaoszczędzić pieniądze i mieć pewność, ekologiczności danego produktu.

Co zrobić, jeśli dziecko ugryziony przez komary

Ukąszenie komara u niemowląt może powodować nie tylko dyskomfort, ale także aby sprowokować reakcję alergiczną.

Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby traktować kęs specjalnego sprzętu, że ogromna liczba sprzedawanych w aptece. Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na wiek może być używany.

Ze względu na doskonałe kompozycji (mięta, wyciąg z zielonej herbaty, ogórka, etc.), balsam zmniejszenie swędzenia, obrzęku usuwa i ułatwia usuwanie reakcji zapalnych.

Kiedy nie ma nic pod ręką odpowiednie

Co zrobić, jeśli dziecko ugryziony przez komara, a możliwość pozyskania środków specjalnych nie? Aby złagodzić swędzenie, można:

  • Smarować kęs niskotłuszczowej kwaśnej śmietany lub jogurtu.

  • Uczynić z sody oczyszczonej i wody rozwiązanie i natrzeć miejsce ukąszenia.

  • Jeśli istnieje liści mięty i babki, mash dobrze z ich rąk i zastosowanie do obszarów objętych stanem zapalnym skóry.

  • Nawet zwykła czarna herbata pomoże zmniejszyć obrzęk i swędzenie. Zwilżyć wacik w nim i stosować się do serwisu zgryzu.

Wybierając środek odstraszający komary dla niemowląt, należy pamiętać, że trzeba najpierw dokładnie zbadać skład, instrukcje użytkowania i wiekowych ograniczeń. Kupić podobne środki lepiej w aptekach, aby zapewnić jakość zakupionych produktów. Przy najmniejszym podejrzeniem uczulenia, należy natychmiast wyłączyć za pomocą leków.