432 Shares 4400 views

Psychologia mężczyzn w związku z małżeństwem lub dlaczego mężczyźni nie chcą się ożenić?

Niektóre pary spotykają się, a nawet żyją razem od ponad roku, ale w końcu te związki kończą się przerwą, a nie małżeństwem, jak wiele kobiet chciałoby. Dlaczego mężczyźni nie chcą poślubić kobiety, z którą związani byli przez wiele boleści i radości i dlaczego nie wybierają idealnych kobiet dla swoich żon ? Można wyjaśnić psychologię mężczyzn, w tym artykule próbujemy ujawnić wszystkie tajemnice męskiej świadomości i dowiedzieć się, w jaki sposób poślubić ukochaną osobę.


Główne pytanie: dlaczego mężczyźni około 50 lat temu chętnie poślubili i tworzyli rodziny?

Po pierwsze, mężczyzna po stosunku seksualnym dopiero po zarejestrowaniu małżeństwa. A ponieważ mężczyźni faktycznie potrzebują kobiecego ciała – była to ogromna motywacja do małżeństwa.

Po drugie, długa samotna komunikacja z dziewczyną, którą lubiła, była trudna. Niewątpliwie niewielka komunikacja – filmy, kwiaty, zaloty i serenady pod oknem – nie było zakazane, ale że młodzi ludzie żyli razem przed ślubem lub spędzili noc ze sobą, nie można tego dyskutować.

Po trzecie, przed ślubem, dziewczyna była głównym celem podboju, ale nie kobieta, która stale robi żądania i zawsze prosi o coś od mężczyzny.

Co widzimy w naszych czasach? Dlaczego psychologia mężczyzn w stosunkach z kobietami uległa radykalnej zmianie? Tak, w kolejności:

Darmowy dostęp do kobiecego ciała.

Dzisiaj dziewczynki idą spać natychmiast po pierwszej randce, jeśli nie pierwszej randce. Dlaczego ślub – seks i tak możesz zrobić. Oczywiście jest to kwestia prywatna dla wszystkich, ale pamiętaj, że w łatwo dostępnych kobiet mężczyźni nie wychodzą za mąż. Nawiasem mówiąc, instruktywny film "Dziewczyny" jest prawdziwy Psychologia mężczyzn przed małżeństwem.

Wielu powie: są inne czasy, niemożliwe jest stworzenie związku bez seksu przed małżeństwem. Ale istota powyższych nie jest w tym, ale ważne relacje muszą być kształtowane, aby facet nie tylko widzi, ale także chce korzystać z więzi małżeńskich, a, jak wiadomo, główną korzyścią jest stabilne stosunki seksualne. Oznacza to, zgodnie z ideami mężczyzn, seks w małżeństwie powinien być bardziej legalny, bardziej jakościowy, bardziej trwały – to właśnie jest psychologia człowieka.

Drugim powodem, dla którego mężczyźni odmawiają ślubu jest komunikacja z dziewczyną.

To komunikacja wzbudza zainteresowanie kobietą. Chce wiedzieć więcej informacji od ukochanego i zainteresowanego. Nie wiadomo, co dokładnie spycha go w małżeństwo – bliskie stosunki lub jakość komunikacji. Warunkowo można uznać 50/50.

Współczesna młodzież wyszła z genialnym wyjściem – po co gdzieś spotykać się codziennie? Łatwiej będzie się spotkać i żyć razem – znając się wzajemnie. Tutaj człowiek i odbija: co na weselu jest konieczne, nadmierne odpady, odpowiedzialność – wszystko to jest niezwykłe. Kobieta ma nadzieję i czeka – to różnica między psychologią mężczyzn i kobiet . Dlatego przed zbiegiem się lepiej pomyśleć tysiąc razy, jeśli chcesz poślubić tego człowieka.

Trzeci powód – stałe wymagania i wyrzuty dla mężczyzny z dziewczyny.

Kiedy młodzi ludzie zaczynają żyć jako małżeństwo cywilne, wtedy kobieta zaczyna postrzegać mężczyznę jako swego męża – a więc różne wyrzuty, konflikty itp. Ale facet nie czuje się w roli męża i nie uważa dziewczyny, z którą mieszka z żoną. Wynik: kłócili się – uciekli.

Jakie wnioski można wyciągnąć z tego artykułu?

Najczęściej okazuje się, że facet zaspokajał swoje zainteresowania i pragnienia nawet przed ślubem. Był pełen wspólnoty, intymnego życia i żądań – dlaczego teraz się ożenić. Nie jest to zaskakujące – jest to aksjomat życia.

Niektórzy powiedzą: "W końcu małżeństwo będzie takie samo – komunikacja, seks, życie". – Tak jak jest logika, ale źle. Rejestracja relacji zawsze łączy ludzi, po ślubie ta wspólna własność, dzieci, znajomi itp. Pojawiają się.

Mąż i żona czują się odpowiedzialni za siebie, a jeśli dzieci dorastają w rodzinie, to jest podwójna odpowiedzialność. Okazuje się, że psychologia ludzi nie jest wcale skomplikowana, a gdzieś nawet sensowna i logiczna. Jeśli chcesz wziąć ślub, nie odkładaj przed mężczyzną.