587 Shares 7669 views

Zaprojektować małą łazienkę. Projektowanie małych rozmiarów toalety: zdjęcia

WC jest najmniejsze i nieestetyczne lokale w mieszkaniu. Uwaga otrzymał stosunkowo niewiele. Choć w swojej mocy, aby jego wnętrze jest jaśniejsze i bardziej interesujące, zabawne lub dać toalety reprezentacyjny. W tym przypadku, toaleta powinna być bezpieczna pod względem higieny, a wszystkie materiały wykorzystane – wygodne na emeryturze. Najlepiej jest wybrać próbki, które będą odporne na działanie agresywnych środków czyszczących i dezynfekujących. Wszystko to można osiągnąć, jeśli sami zaprojektować małą toaletę.


WC w „Chruszczow”

Głównym problemem „Chruszczow” – to mała toaleta połączona z łazienką. Jak można zorganizować przestrzeń o łącznej powierzchni 2,5 m²? Co dziwne, to jest możliwe. Najpierw musimy ustalić, gamy barw przyszłego wnętrza. Zimne kolory: niebieski już dawno wyszły z mody, ale w jakościowej ramce może być właściwe. Projektanci coraz częściej do jasnych i jasnych odcieni, w tym zielony, żółty, brzoskwini, pistacje i inne. Artystka poważany jak mleko, beżowy, perłowych odcieniach szarości. Zaprojektować małą łazienkę z toaletą, wykonane w jasnych kolorach, co pozwala wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Klasyczne rozwiązanie do wnętrza toalety nadal kolorowe mozaiki lub płytki. Głównymi zaletami tych materiałów – jest łatwy do mycia, tolerancja Chlorowane środki, a także brak możliwości pochłaniania zapachów czyszczenia. Sami dobrze znane jako panele z tworzyw sztucznych, które są coraz częściej wykorzystywane przy opracowywaniu projektu małej szafie. Co ciekawe, te rodzaje wykończenia powierzchni przyczynia się również do zwiększenia obszaru wizualnego.

Na niewielkim zakresie toaletowego wykładzin podłogowych tak różnych, ale kaflowych i nie można pokonać. Kształt może zostać przedłużony lub klasyczny kwadrat. Szczególną uwagę należy zwrócić na kolekcję płytek, który jest stylizowany pod podłogą. Ten praktyczny i piękny. Jednocześnie, aby zachować swoje nogi przed zamarzaniem, pod posadzki pasuje do systemu „ciepłą podłogę”.

Zaprojektować małą toaletę powinien również obejmować prawo wybrane oświetlenie. Ekonomiczny i prosty Dobrym rozwiązaniem jest zainstalowanie kilku światła w środku lub na obwodzie maleńkim pokoju. Klasyczny sufit znajduje się nad drzwiami, jest również odpowiednie, zwłaszcza jeśli oryginalny problem.

Rozpatrując projekt małej toalety w „Chruszczowa,” nie zapomnij też o szafkach i półkach. Świetnie wyglądają szafki wiszące, które są zainstalowane matowe szklane drzwi. Będą wypełnić pokój jak powietrze, a jej konstrukcja sprawia, że łatwiej i swobodniej.

Projekty i wzory na ściany

Tworzenie projektu małej szafie, można użyć niezbyt duży kontrast obrazu. Akceptowalnym rozwiązaniem jest zaznaczone, rozmiar tradycyjnym kaflowym. Lepiej w tym przypadku do wyboru wyciszony kolor bazowy i jeszcze jasne. Na przykład, można połączyć płytki pomarańczowy i odcienie mleczne.

rozmiar płytki

Został wybrany z uwzględnieniem wielkości pokoju rachunek, który jest przewidzianą płytki. Z tego samego powodu są i małych toaletach. Design (zdjęcia mogą być oglądane w tym artykule) jest stworzenie uczucie lekkości, jakby chciał poszerzyć granice pokoju. Płytka tutaj jest lepiej wybrać szerokości do 15 cm. W tym przypadku można rysować ściany i za pomocą ceramicznej większym rozmiarze. Ale nie zapominajcie, że zbyt duże elementy wykończenia w małym pomieszczeniu może zmniejszyć przestrzeń wizualnie. Dlatego do małej toalety zrobić bardzo blisko, to lepiej, aby nie zboczyć z określonym formacie.

Płyty z tworzyw sztucznych

Jeśli utworzyć małą szafę wielkości projektu, trzeba wiedzieć, że taki materiał okładzin nie wymaga żadnych umiejętności budowlanych, dlatego, jeśli chcesz, możesz zrobić z rękami. Płyty są wykonane z tekstury i kolorach, które naśladują różne materiały wykończeniowe, dlatego konstrukcja pomieszczenia, pokryte Materiał ten może być bardzo oryginalny.

Najpierw musimy dokonać pomiarów pomieszczenia i obliczenia niezbędne materiały. Następnie należy zainstalować panele za pomocą specjalnego kleju. Jeśli ściany WC nie są bardzo gładkie, trzeba będzie dokonać pre-drewnianą skrzynię.

Inne warianty papierniczej

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób stworzyć mały wielkości projektu toaletowego użyciem egzotycznych materiałów, należy wziąć pod uwagę możliwość wklejania ściany tapetą. Można użyć zmywalny, winyl lub cieczy tapety. Ta ostatnia opcja wymaga przyłączania ściany, a gotowy wykończenia należy pokryć górną powłokę.

Najwięcej budżet opcja wykończenia – jest zmywalna. Vinyl są droższe, choć i będą one trwać dłużej.

architektura

Dokonywanie toaletę połączony z różnymi trudnościami, ponieważ w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo małą łazienkę.

Jeśli uważasz, że dzięki małej wielkości projektu łazienka (zdjęcia mogą być oglądane w tym artykule), należy pamiętać, że imitacje kamieni szlachetnych drogich materiałów i ciemna pasta pozwoli Ci stworzyć klasyczne wnętrze. Dachówka piaszczyste odcienie z greckim lub egipskich ozdoba i zakrzywione linie mogą także tworzyć ciekawą konstrukcję. W tym przypadku, chłodne kolory z efektem starożytności odtworzenia stylu rokoko.

Połączenie kolorów

W celu wymyślić niezwykły design małych toaletach, musimy porzucić klasyczne odcienie beżu i brązu, i zastąpić je bardziej wyraziste. Na przykład, to będzie wyglądać wielką dekorację ścian z wystarczającą jasnozielonym odcieniu. To może zostać połączone z liniami poziomymi bardziej świeże i lekkie sałatki kolorów.

Win-Win jest zastosowanie białej płytce wraz z każdym innym kolorem. Na przykład, możliwe jest rozcieńczenie białe wykończenia piasku wkładki słonecznych lub koloru fuksja.

WC naprawa

Ponieważ pokój jest wymagane, aby zakończyć minimum materiałów, to nie ma potrzeby mówić o wielkim kosztem. Ale nawet najbardziej podstawowy projekt jest przeprowadzany przy użyciu co najmniej 2 różne rodzaje płytek, które muszą być obliczone prawidłowo.

I odbywa się to w bardzo prosty sposób. Zmierzone przez łącznej powierzchni, które muszą zostać zakończone, a następnie wynik jest podzielona przez powierzchnię dachówki 1. Choć dziś jest to możliwe użycie specjalnie zaprojektowanych kalkulatorów.

niecka

„Hruschev okres czasu” ze swoich małych parametrów są często pcha ich właścicieli do różnych nietypowych decyzji, co zmusza ich do poszukiwania sposobów, aby zaoszczędzić miejsce. Kreacja małych toalet, ludzie są bardziej skłonni do dzisiaj zatrzymać ich uwagę ergonomiczne zawieszenie i narożne toalety. ich łączenie może być małych rozmiarów zlewu.

drzwi

Z tego, co zostanie zainstalowane drzwi to zależy w dużej mierze od tego, co będzie wyglądać w wyniku małej szafie. Design (prezentowane w tym artykule zdjęcie), cały pokój powinien być w harmonii ze swoim systemem styl i kolor. Należy pamiętać, że konstrukcja drzwi, które znajdują się w łazience, a także wpływa na ogólny wygląd korytarza. W ich wyborze należy wziąć pod uwagę wyższe łazienek wilgotności, co może powodować odkształcenie ostrza jeśli jest ona wykonana z niskiej jakości drewna. Z tego powodu, toalety coraz częściej wykorzystują drzwi z tworzywa sztucznego. Chociaż można zainstalować i tradycyjnych drzwi drewnianych, który został specjalnie zaprojektowany do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

oświetlenie

Konieczne jest, aby pamiętać, że wielu projektantów, rozwój małych rozmiarów konstrukcja toaletowy, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule powyżej, zatrzymują się na rzeczywistych rozwiązań oświetleniowych. Wybierając oświetlenie do łazienki, projektanci sugerują, jak dobrze oświetlone pomieszczenie, aby zrobić jak to jest podane nowoczesny wygląd, aby skupić się na obszarach i niezbędnych elementów. Zasadniczo zaleca się punkt instalacji lub oświetlenie halogenowe, które będą tworzyć rozproszone światło, przyjemne dla oka. Jeśli zdecydowano się na stworzenie tzw kurtyny, należy upewnić się, że miał wodoodporną obudowę, ponieważ nawet w osobnej łazienki bardzo często jest wysoka wilgotność powietrza.