753 Shares 8283 views

Okołoporodowe Center (Riazań): adres witryny, opinie

Regionalnego Centrum Kliniczne okołoporodowa (Riazań) rozpoczął swoją pracę w dniu 1 marca 2011 roku. W ramach krajowych zakładów opieki zdrowotnej w ramach programu modernizacyjnego została przydzielona ponad 2,5 mld. Rubli na jego budowę i wyposażenie najlepszego sprzętu i urządzeń medycznych. Teraz GBU ro „OKPTS” jest uważana za jedną z najlepiej wyposażonych ośrodków medycznych. Główne kierunki działalności: leczenie niepłodności, operacje ginekologiczne, utrzymania ciąży, w tym powikłań choroby kobiety lub płodu, porodu i opieki noworodka. W ciągu trzech lat udanej pracy nad 8500 dzieci urodzonych w jego murach.


Struktura centrum okołoporodowym. klinika diagnostyczne

W swojej części centrum okołoporodowym (Riazań) posiada klinikę diagnostyczne, ginekologiczne, położnicze i noworodkowe szpitalach klinicznych diagnostyki laboratoryjnej, doradztwo medyczne i genetyczne, rehabilitacja i towarowe USG. Klinika GBU RO „OKPTS” rachunek operacyjny zdrowia reprodukcyjnego, opieki dziennej, USG gabinetu diagnostycznego. Jest otwarta codziennie, z wyjątkiem niedziel, w godzinach od 8:00 do 20:00. Pacjenci w klinice sobotę, przybierając personelu obciążeniach. Lekarze pracujący w klinice okołoporodowa Center, doradza niepłodnych par, jak i kobiet w wieku rozrodczym, którzy wymagają leczenia i rehabilitacji zdrowia reprodukcyjnego. Podstawowym odbiór przez mianowanie. Aby to zrobić z wyprzedzeniem, aby zastosować do rejestru, lub wypełnić formularz na stronie internetowej. W centrum zdrowia powinny mieć snils, paszport, politykę MHI, kierunek szpitalu, wyniki analiz. W razie wypadku, pomoc medyczna zostaną dostarczone w tym samym dniu. Oprócz położników i ginekologów i urologów-andrologii recepcji w klinice to specjaliści – okuliści, endokrynolodzy, neurolodzy, interniści, kardiolodzy, terapeuci, genetyka, terapeuci płciowe i dentyści.

Regional Hospital Maternity Hospital (Riazań)

SBD RO „OKPTS” posiada doskonale wyposażony szpital, który obejmował trzy oddziały – ginekologiczny, położniczy i neonatologii. W dziale ginekologii przyjętej do badania i leczenia szpitalnego pacjentów z różnymi chorobami żeńskich narządów płciowych. Prowadzone różnego rodzaju nagłych i rutynowej opieki medycznej, w tym chirurgii laparoskopowej – jajowodów konserwatywne myomectomy, terapeutycznych i diagnostycznych histeroskopii w zakładzie „Perinatalnej Center” (Riazań). Lekarzy-ginekologów, anestezjologów, intensywnej terapii robią wszystko, co możliwe, aby zachować i przywrócić funkcje rozrodcze u kobiet.

Szpital położniczy GBU ro "OKPTS"

Szpital położniczy funkcjonują rodzajowe i intensywnej terapii, a także wydział patologii ciąży. Wskazania do hospitalizacji kobiet są:

  • ciąża lub po leczeniu niepłodności powikłaniami (np łożysko przodujące, skośnego lub poprzecznego pozycji dziecka, ciężki stan przedrzucawkowy, rzucawkę i stanu przedrzucawkowego);
  • przedwczesne pęknięcie błon i rozpoczęciu pracy;
  • obecność anomalii płodu – obrzęk, choroby serca i tak dalej.

W dziale patologii ciąży dla kobiet w ciąży komfortowych warunkach – w pokojach jedno- i dwuosobowych posiada toaletę i prysznic, wygodne łóżko z regulowanym oparciem, telewizji, nazywając konsoli medyczny pracownik. Okołoporodowe Center (Riazań) nawet zapewnia dostęp do Internetu (Wi-Fi). Wszyscy pacjenci szpitali mówią doskonałą opiekę, mówić o nagradzanej żywności sześć godzin, i pochwalił personel medyczny.

oddział położniczy Riazań centrum okołoporodowe

Poród w szpitalu odbywają się w komfortowych i przestronnych oddziałach położniczych, w którym znajduje się oddzielne WC, prysznic, położnicze łóżka, które mogą być łatwo przekształcony w wygodnym fotelu do porodu. Istnieją nawet fitboly. Rodblok wszystkie wyposażone w nowoczesny sprzęt, który kontroluje stan płodu i kobiety. Również dla noworodka w inkubatorze wyposażony lamp. Urodzeni w SBD ro „OKPTS”, która odbyła się pod nadzorem doświadczonych położnych, pielęgniarek są zawsze gotowi do pomocy i wspierania kobiet w połogu. Ponadto, rozliczone i partnerstwa urodzeń w okresie okołoporodowym centrum. Mąż może być obecny na sali porodowej i pomóc kobiecie podczas porodu. Aby to zrobić, musi przejść badania lekarskie z góry i przekazać niezbędne testy. Zaraz po urodzeniu noworodka kładzie się na brzuchu matki, pępowina jest cięte i stosowane do klatki piersiowej. Pozwala to na ustalenie matka wcześnie i stabilnych dostaw mleka i dziecko – uzyskać cenne siarę, bogate immunoglobuliny A.

Rooming-in matki i dziecka

Jednostka po porodzie również funkcje większy komfort. Wszystkie oddziały są czyste, z pięknym renowacji i indywidualne łazienki. W Riazaniu centrum okołoporodowym praktykowane wraz z kobietami i dziećmi, a także karmienie na żądanie, co jest niezwykle ważne, aby nawiązać silną więź emocjonalną. Doradztwo w karmieniu piersią pomoże ustalić laktację, odpowiemy na wszystkie pytania i pokazać w jaki sposób umieścić dziecko do piersi. Zabrać ze sobą do szpitala z worka rzeczy nie trzeba – to tutaj podaje wszystkie niezbędne i dla dziecka i dla mamy. W tym personel przynosi sterylne pieluchy, podkoszulki, bielizna, koszule nocne. dają również pieluchy, płyn mydło dziecięce i podstawowych leków. Codziennie sprawdzać noworodka neonatologii, a kobieta – położnik-ginekolog. Wszystkie badania i szczepienia są wykonywane przez pisemnej zgody matki.

noworodkowych

W przypadku skomplikowanych przypadkach GBU ro „OKPTS” został doskonale wyposażony oddział intensywnej terapii i choroby noworodków i wcześniaków, gdzie wykwalifikowani pracownicy służby zdrowia opiekowała okruchy w wadze od 500 gramów do szpitala pediatrycznego jest wyposażony w inkubatorach i intensywnej opieki kompleksów, nowoczesnego sprzętu oddechowego, pomaga wcześniaków oddychać, lampy do fototerapii i urządzeń potrzebnych do leczenia żółtaczki. Noworodka dokładnie zbadano z użyciem różnych metod – Doppler oksymetrii pulsowej EKG. przesiewowego jest przeprowadzane, a także diagnostyce i leczeniu retinopatii.

Konsultacja Genetyka: Riazań, okołoporodowe centrum

W centrum okołoporodowa w Riazaniu ma konsultację genetyczną, to udaje. M. N., lekarza-genetyka o najwyższej kategorii Yakubovskiy G. I. radzi parom w kwestiach poronienia, niepłodność i prognozy potomstwo zapewnia prenatalnych badań kobiet w ciąży w celu wykrycia choroby dziedziczne i wady płodu. Kompleksowe diagnostyki obejmują ultradźwięków, dopplerowskiego kolorowego mapowania Kardiotokografia, dopplerowskiego inwazyjne (punkcja owodni platsentotsentez diagnostyki i in.), A następnie analizę komórek płodowych. Również w medycznych i genetycznych poradnictwo GBU ro „OKPTS” przeprowadzono badania przesiewowe masy ciężkiej choroby dziedziczne noworodków, jak fenyloketonuria, mukowiscydoza, etc., a odbiór dzieci do wyznaczenia nieprawidłowości.

radiodiagnostyki

Jedną z usług medycznych świadczonych przez Centrum Perinatalnej (Riazań) jest badanie ultrasonograficzne. To może być niepełna lub poszczególne układy i organy. – wątroba, śledziona, nerki, pęcherza, macicy, przydatków, itp Również wykonywane USG na różnych etapach ciąży, z możliwością zapisu danych na dysku CD-ROM i zobaczyć dziecko w tryb 3, a nawet 4D. Dział USG wyposażony jest w dobrej kamery o wysokiej rozdzielczości, który pozwala dokładnie określić wiek ciążowy, począwszy od 2 tygodni, aby wykluczyć patologię rozwoju płodu. Badanie kobiet mogą być wykonywane Przezbrzuszna i sondy przezpochwowe. Jeśli to konieczne, oszacowano również łożysko- i płodu przepływ krwi przez łożysko. Kierownik działu SALOMATIN IV, pod jego kierownictwem, ma zespół doskonałych specjalistów diagnostyki USG – Ananina O. V., Evdokimova N. V., Dmitriev AA Kulikova OA i innych lekarzy. Okołoporodowe Center (Riazań) zapewnia bezpłatne USG.

dane kontaktowe. Okołoporodowe Center (Riazań): adres, strona internetowa, numery telefonów

Ten szpital znajduje się na ulicy. Międzynarodowa, 1. Jego pięciopiętrowy budynek jest łatwe do znalezienia – jest lekki – biały i pomarańczowy – kolory. Wypielęgnowane klomby i przyciąć trawnik ozdobiony jest terytorium, do najbliższej placówki medycznej „okołoporodowa Center” (Riazań). Jak można dotrzeć środkami transportu publicznego? № autobusy 17, 21, 34 i 61 przez magistralę № 98 i 51 lub wózek 16. Wyjście № powinien zatrzymać "Telezavod". Wstępnie można znaleźć wszystkie niezbędne informacje przez telefon: +7 (4912) 46-44-09 (help desk), +7 (4912) 46-44-15 (recepcję). Kontakt główny lekarz centrum Petrova Elena Igorevna jest na +7 (4912) 46-44-64. Strona internetowa Centrum okołoporodowe (Riazań) zawiera wszystkie niezbędne informacje, może on być stosowany do umówić i zapoznania się z innymi pacjentami.

Referencje o SBD ro "OKPTS"

Wiele par lechivshiesya niepłodności, a także kobiety w ciąży i młode matki chwalą centrum okołoporodowym (Ryazan). Opinie o nich są: pacjenci zgłaszali doskonałe wyposażenie szpitala, komfortowy pobyt, dobre jedzenie i profesjonalną postawę lekarzy i innego personelu medycznego. Wiele podkreślić że wszystkie usługi medyczne są bezpłatne, w ramach polisy obowiązkowego ubezpieczenia medycznego.