434 Shares 8344 views

Jak uzyskać większe wysokości, masy ciała? Czy to możliwe, aby stać się większa niż wrodzonej natury?

Jednym z kryteriów definicji piękna w naszym społeczeństwie – wzrost. Atrakcyjny mężczyzna wydaje się smukłą i wysoką sportowca, a piękna kobieta musi mieć długie nogi. Są to ogólnie przyjęte standardy urody, która nie jest czymś opcjonalnym, ale jest mocno zakorzenione w umysłach zwykłych ludzi. Tak wielu z tych, którzy są poniżej średniej wysokości, poważnie zastanowić się, jak stać się bardziej. W dzisiejszym świecie, wzrost nie jest już oferuje takie korzyści, jak wcześniej. Jest to w dawnych czasach, mocny człowiek zdominowany mniejszych sąsiadów. Dziś sytuacja danej osoby w społeczeństwie zależy od jego cech psychicznych, a nie od parametrów antropometrycznych. Praktyczne wykorzystanie dużego rozmiaru „gone” po drodze, ale wszyscy, którzy okazał się być niższy niż przeciętnie przeżywają dyskomfort z tego stanu rzeczy.


Co decyduje o wysokości

Na wysokości jednostki wpływa wiele czynników, jednak podstawowej struktury fizjologicznej – genetyka. Płeć i rasa ludzka jest silny wpływ na kształtowanie kośćca. Każda narodowość mieszkających w różnych częściach świata, ma swoje własne wskaźniki średniego wzrostu, co jest związane z adaptacją organizmu do warunków zewnętrznych. Również indywidualne mężczyzna jest średnio wyższa niż kobiet. Aby zrozumieć, jak wysoki wzrost dziecka, trzeba spojrzeć na rodziców. Z dużej wysokości prawdopodobieństwa będzie w przybliżeniu taka sama jak jego ojciec i matka.

Jeśli genetyka nie może być zmieniony, a następnie inne czynniki mogą wpływać na tworzenie szkieletu. Oczywiście, należy to zrobić przed 25 lat, ponieważ po zatrzymaniu ten wiek ograniczenie wzrostu. Jednym z najważniejszych czynników, które mogą przyczynić się do wzrostu wysoki i silny, jest dobre odżywianie. Zdrowa i zrównoważona dieta pozwoli, aby większość z tego, co jest natura. Rekreacja i harmonijny snu przyczyniają się do normalizacji procesów zachodzących w organizmie. I aby zapobiec realizacji ich potencjał może złych nawyków. Szczególnie istotny wpływ mają w młodym wieku. Że regulacja tych czynników pomoże nieznacznie zwiększyć swój wzrost. Oczywiście, by stać się bardziej niż o współczynnik 2 nie działa, ale wyhodować kilka centymetrów – jest całkiem realne.

Metody wizualne wyższe

Nawet po 25 latach, nie rozpaczaj, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby wizualnie zwiększyć wysokość, która jest dostępna nawet po utworzeniu szkieletu. Siedzący tryb życia i niezdrowe obciążenie kręgosłupa doprowadziły do tego, że większość nowoczesnych ludzie mają złą postawę. Jeśli myślisz o tym, jak stać się bardziej wzrost w dorosłym życiu, to można zrobić specjalne ćwiczenia mające na celu wyrównanie kręgosłupa i tworzą prawidłową postawę. W rezultacie, ich wydajność może „wygrać” do 5 cm wysokości.

Dobrze nadaje się do tych celów po prostu unosi się na pasku. Tak więc możliwe jest, aby przekręcić ciało z boku na bok. Rozciąganie i koryta mieć pozytywny wpływ na kręgosłup i ścięgien. Na przykład, konwencjonalne stoki do nóg i stawów biodrowych ćwiczeń „Butterfly” może być bardzo pomocne w kształtowaniu prawidłowej postawy. Pływanie dobrze rozwinięte mięśnie pleców, bez narażania niezdrowe obciążenie kręgosłupa. Mięśnie pleców odciążenia od cierpienia kręgosłupa, pozwalając mu dokończyć.

odzież

Odpowiedni dobór odzieży może dokonać osoba bardziej wizualnie wysokie. Efekt ten można uzyskać, jeżeli weźmiemy pod uwagę kolor i kształt. Na przykład, światło spodnie ciemnym koszuli lub koszulce będzie bardziej smukły sylwetkę. Może wzmocnić efekt wycięciem w kształcie litery V na piersi kurtki, które najczęściej ma dokładnie kształt. To samo wycięcie T-shirt, także mogą korzystać do właściciela.

Ponadto, można dodać kilka centymetrów buty z grubymi podeszwami, ale tutaj ważne jest, aby nie zapomnieć o praktyczności, zanurzone w dążeniu do wzrostu. Innym sposobem, by stać się – jest to wysoka fryzura. Ta opcja jest najlepsza dla kobiet, ale również mężczyzn fason, podniesiony za pomocą żelu powodują mniej odrzucenie każdego roku.

Jako dziecko może być wyższy

Jeżeli w celu zwiększenia wzrostu dorosłego chirurgii chorobliwej potrzebie, nastolatki mogą łatwo przeciągnąć na tak długo, jak strefa wzrostu nie jest zamknięta. Oprócz ćwiczeń na pasku, rozciąganie i pływanie, aby pomóc w tym może być odpowiednio dobranej diety trudnej materii. Wskazane jest, aby wzbogacić dietę początkujący olbrzymi wybór warzyw i zbóż. Dobrym narzędziem dla wzrostu będzie owoców, zwłaszcza jabłek, ponieważ są one bogate w żelazo. Innym ważnym produktem – ryby, ponieważ zawiera fosfor i białka. Wiele z nich zaleca się spożywać więcej wapnia, który musi pomóc wzrost kości, ale ostatnie badania nie potwierdziły to przypuszczenie.

Jeśli twoje dziecko myśli o tym, jak być największy, warto wiedzieć, że zdrowy sen – bardzo pomocne w osiągnięciu tego celu. Szczególnie przydatna spać w nocy, od około 10 pm do 6 rano. W tym czasie procesy regeneracyjne są optymalne, najlepsze ciało odpoczynku od codziennego stresu, procesy metaboliczne są skonfigurowane.

Co utrudnia wzrost

Oprócz czynników, które pomagają w rozwoju, nie powinniśmy zapominać, że niektóre rzeczy nie mają negatywnego wpływu na tym ważnym procesie. Należą do nich trening siłowy, zwłaszcza tych, którzy dają poważne obciążenie pionowe. Oto kilka ćwiczeń ze sztangą i hantlami. Podczas treningu siłowego produkuje testosteron, który przyczynia się do wcześniejszego zamknięcia stref wzrostowych. Więc jeśli dziecko nie jest zbyt wysoka, ale chce iść na bujanym fotelu, byłoby lepiej, aby odwieść go od tego. W przeciwnym razie, może to znacznie zahamowany lub nawet całkowicie zatrzymać.

Złe nawyki – jedna z najczęstszych przyczyn przerwania wzrostu w okresie dojrzewania. Wszystko, co mamy często słyszałem, że palenie nie może rosnąć, ale niewiele osób przywiązują dużą wagę do tych słów. Mają one jednak ziarnko prawdy – wszelkie złe nawyki mają negatywny wpływ na ten temat parametrów antropometrycznych jako szkodliwe dla organizmu, naruszają metabolizm i może prowadzić do nieprawidłowego działania układu hormonalnego. Więc jeśli dziecko myśli o tym, jak będzie więcej, musi on unikać złych nawyków.

hartowanie

Pozytywny wpływ na metabolizm i funkcjonowanie organizmu jako całość stanowi utwardzania. Jak stać się wielkim za pomocą tej procedury? Najważniejsze w tym przypadku – stopniowo. Nie natychmiast zanurzyć się w otworze, lub udać się wziąć zimny prysznic. Po pierwsze może pochodzić tylko kąpiele powietrzne. Jeśli to jest fajne, można po prostu otworzyć okno trochę stanąć w zimnym powietrzu. Będzie to dobra podstawa do dalszych procedur odpuszczania. Kolejny etap – szlifowanie z zimną wodą. Dla niego, tylko mokry ręcznik i powoli pocierać całe ciało.

Po opanowaniu wycierania, można przystąpić do cięższych sposobami, takimi jak wylewanie z zimną wodą. Powinny one być umiarkowane, tak że ciało nie jest schładza, a także stopniowe. Start z ciepłą wodą, stopniowo obniżając stopień. Także przyczynia się do dobrej natryskiem porannej, która nie tylko utwardza ale również przyczynia się do wczesnego przebudzenia. Metoda ta, podobnie jak wszystkich innych, jest zaprojektowany, aby pomóc ciało rośnie. Ale jeśli szukasz sposobu, aby szybko stać się duże, wówczas będziemy rozczarowani: to nie istnieje.

medycyna

Współczesna medycyna oferuje środki w celu zwiększenia wzrostu gospodarczego, ale ich skuteczność i bezpieczeństwo budzi poważne wątpliwości. Jedna z tych metod – iniekcja młodzieży hormonu wzrostu. W wyniku tej procedury, kości zaczynają rosnąć w wielkości, ale nie ma gwarancji, że to pomoże. Istnieją inne hormony, mające na celu przyspieszenie wzrostu gospodarczego, ale ich technika jest zbliżona do gry na loterii – mogą naprawdę pomóc, ale szansa na taki wynik nie jest duża. Prawdopodobieństwo, że niebezpieczna gra z hormonami zakończy się we łzach, o wiele wyższa.

Jest to kolejny popularny sposób coraz bardziej. Charakteryzuje się skrajnego okrucieństwa i niepraktyczne, ale to przynosi efekt gwarantowany. Polega ona na tym, że noszą specjalne urządzenia ze szprychami, które pocięte kości na nogach nieszczęsnego ofiary. Następnie wspornik do którego są przyłączone, powoli rozstał się kilka razy dziennie. Cały cykl tej procedury trwa aż do roku, co pacjent jest zmuszony trzymać na kulach. Ale rok później biedak uzyskać jego pożądane 5-6 cm wysokości. Ale jeśli wynik jest warte poświęcenia?

Jest to trudne, ale możliwe

Tak naprawdę możemy rozwijać? Jeśli chodzi o to, jak stać się bardziej na wadze, to nie ma problemu – w szerokości może być „rozdawane” w nieskończoność. Ale wraz z rozwojem wszystko trochę bardziej skomplikowane, ale w okresie dojrzewania może stworzyć idealne warunki dla rozwoju kośćca. To pozwoli pełniej wykorzystać potencjał wzrostu, ale niekoniecznie dać wynik pozytywny.

U dorosłych, to jest możliwe, aby uzyskać cenionych centymetrów, korygując swoją postawę. Ale to jest tylko wyprostować kręgosłup, jak najlepiej wykorzystać potencjał, który jest już dostępny. Stać się naprawdę większe po 25 latach jest prawie niemożliwe. Jest tylko wariant zabiegu, ale nie zasługują na prawo do życia.

Czy w celu zwiększenia wzrostu

W trosce o piękny wygląd ludzi są gotowe do najstraszniejszych doświadczeń na siebie. Diffident chłopaki nie wiem jak stać się kimś więcej niż przyjacielem, za przedmiot swoich potrzeb, jeśli są one krótsze.

Dziewczyny chcą mieć „kilometr” nogi się jak model z magazynu. Przemysł nałożone Beauty nabiera tempa, zmuszając ludzi, aby włączyć się w martwym obrazem. Nie zapominaj, że spotykają się na ubrania i odstawieni do umysłu. Dlatego też, przed udaniem się na stole operacyjnym, albo zacząć otrzymywać terapię hormonalną, należy rozważyć, czy warto ryzykować swoje zdrowie, aby dopasować czyjeś stereotypy.