557 Shares 3534 views

Olga Tumaykina: biografia, filmografia i życie osobiste aktorki (Zdjęcia)

Jest to jeden z niewielu aktorek kina narodowego, który zaraża publiczność nie tylko zdolność do reinkarnacji, ale także wielkie poczucie humoru.


dzieciństwo

Olga Tumaykina – syberyjski. Urodziła się w Krasnojarsku w kwietniu tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego drugiego roku. Dziewczynka rosła dociekliwy dziecko. Czytała dużo i entuzjastycznie. W szkole języka rosyjskiego i literatury były jej ulubione przedmioty. W liceum, dołączył do nich po angielsku i historii. Czasem nawet w zaufaniu szkolnego prowadzić te obiekty, które wypełnione duma dziewczynka i radość. Innym poważnym hobby Olga była scena. Była zainteresowany w historii teatru, zwłaszcza Moskiewskiego Teatru Artystycznego.

W liceum, Olga Tumaykina była pewna, że jej życie będzie związane ze sceną. Dlatego zaraz po maturze wyjechała na podbój stolicy.

marzenia

Muszę powiedzieć, że nikt z rodziny Olgi nie był związany z pracą. Mama przyszła gwiazda przez wiele lat prowadził organizacje handlowe, Brother – ekonomista. Więc wybór rodziny dziewczynki zareagował ze zdziwieniem i trochę czujne. Ale w tym samym czasie, to nie zniechęciło.

Szkoła-studio nie mógł dostać Olga MAT. Na słuchanie komisji kwalifikacyjnej był już zmęczony, kiedy przyszła Olga. Ona od razu zapytał, co ona przygotowana. Powiedziała: "Tsvetaeva, Czechow, Dostojewski, Garcia Lorca". Poproszono ją odczytać coś z Czechowa. A następnie w abiturientku jak demon opętany – rozpaczliwie chciał poozornichat i zaczęła czytać tekst Tsvetaeva … Żart nie został doceniony.

W Szkole Shchukin zbadał jej talent, a ona została uczestniczących w pierwszym cyklu.

Praca w teatrze

Szkoła Olga Tumaykina pomyślnie ukończył dziewiętnaście dziewięćdziesiąt piątego roku, i od razu zabrał ją do teatru. Wachtangowa. Zespół jest dość łaskawie wziął młodego talentu. Debiutowała rolą było sukcesem. W wykonywaniu tego kultowego teatru – „Księżniczka Turandot” – zagrał rolę Olgi ADELMA. Po krótkim czasie, aktorka Olga Tumaykina stał się wiodącym w firmie.

Na ramiona wiele ciekawych i dobrze wykonanej pracy – Clarice ( "King-Deer"), Pauline ( "Mewa"), Pronya Prokopovna ( "Chasing Dwa Zające"), Sophia Farpuhina ( "wuja snu") i wielu innych. Kiedy grała rolę pijany pułkownik Fartuhinoy kolegów, którzy ją znali, nie jest bardzo dobre, udaliśmy się do szatni, aby upewnić się, że aktorka trzeźwy.

Role w filmach i telewizji

Jej pierwsza rola filmowa zauważalną była Zoja Filimonovna w filmie „Trucizny lub World History zatrucia”, która odbyła K. Shakhnazarov. Potem był udział w komedii "The Miracles w Reshetova", "Girls" (LISA) "Cop Wars 2" (Dean), "Radca 3" (Galina Sizov) i innych. Ta popularność Tumaykina Olga Vasilevna odczuwalne po 2006 show „Ligi Kobiet”. Ten transfer bardzo szybko zyskał publiczność. Ma już kilka lat na naszych ekranach, a Olga jest jej stroną na stałe.

Aktorka jest obecnie duże zapotrzebowanie. Mimo wszystko, cały czas, Olga znajdzie Tumaykina. Jej filmy są coraz częściej sięgając ekran ku uciesze fanów jej twórczości. Trudno w to uwierzyć, ale tylko w okresie od 2008 do 2010 roku, zagrała w dwóch filmach i dwóch serialach! Olga Tumaykina, którego filmografia jest zwiększona przez takich ciekawych utworów jak MALDI ( "Bardzo rosyjski Detective"), Tanya Nalivaiko ( "Cream"), sekretarz Nina ( "Zhurov") Alla Andreeva ( "Freaks") stara się, by obrazy powstają naturalne i niezapomniany. I to ona zarządza.

Aktorka Olga Tumaykina: miłość życia

Ten aspekt jej życia nie było, a także twórcze. Podczas studiów w Instytucie zakochała się ze swoim kolegą. Olga Tumaykina i Andrey Bondar żył w nieformalnym małżeńskich kilku lat. Jednak, niestety, życie rodzinne nie miał szczęścia. Jej mąż bił ją, a ona cierpi, bo nie ma już córkę, Pauline. Kiedy aktorka nadal postanowił opuścić jej mąż zabrał jej dziecko.

Niczego nie podejrzewających Olga Tumaykina niech dziewczynka z ojcem na urodziny w domu swego ojca chrzestnego, po której córka nie wróci do domu. Policja mówi, że dziecko nikt porwany, dziewczynka mieszka ze swoim własnym ojcem, a on ma do tego pełne prawo. Tylko kilka ciężki dla kobiety latach sytuacja uległa pewnej poprawie – Polina zaczął widzieć moją matkę.

Mamy nadzieję, że Olga Tumaykina, życie osobiste , który zaczął budować, wciąż będzie szczęśliwy w rodzinie – w rzeczywistości to już spotkał mężczyznę, od którego miała drugą córkę – Marusia.

Życie aktorki dzisiaj

Obecnie kariera tego utalentowanego kobiety rozwija się w niewiarygodnym tempie. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat, zagrała w dziewięciu filmach. Mają one stać się kamieniem milowym w jej pracy. Jej nowe prace, które są nadal w produkcji oczekuje się, aby być nie mniej jasne i widoczne. W najbliższym czasie ukaże się trzy nowe zdjęcia z tej utalentowanej aktorki.

Olga Tumaykina: Filmografia

Do tej pory zagrała w filmie ponad czterdzieści ról. Wszystkie jej prace, nie możemy powiedzieć, ale z nią chętnie wprowadzi Cię.

"Strawberry Paradise" (2012), komedia główną rolę

Młody człowiek z wykształconych rodzin miejskich i dziewczyna ze wsi postanowił się ożenić i złożyli wniosek do rejestratora. Rodzice młodego podniecenia w szykując się do ślubu. Podczas gdy mieszkanie jest odnowione, przyszłość teściowie decydują się żyć razem w domku, aby poznać się nawzajem. Ale, jak się okazało, mieszka pod jednym dachem nie daje im wiele radości. Każdego dnia, przyszłość teściowie są w konflikcie na każdą okazję. Ledwo udaje się spłacić kłótni, a natychmiast pojawia się następny. Ale prawdziwa miłość swoim dzieciom stanie pogodzić walczących stron. Te rodzaje ludzi w końcu zrozumieć, że oni chcą, aby ich dzieci były szczęśliwe, a pochowany „topór”.

„Chugunsk Style» (2012), komedia główną rolę

Wydarzenia rozkładanie wzór w elitarnej miejscowości w pobliżu Chugunska. Jak zostało dla firmy budowlanej, rozliczenie powinno być Rublevka znaczeniu lokalnym. Ale nagle zaczął kryzys, firma zbankrutowała, wstępnie zbudowane tylko dwa domki. Są to te, nabyte znaki w filmie – amerykańska rodzina Shankly i rosyjskiej Field. Od tej chwili trudne relacje między sąsiadami – różne osoby z różnych mentalności. Pole jest uważane sąsiadów tępy i bold „amerikosy”. Te z kolei, zwany dziedzinie dzikich i pijanych komunistów. Ich kłótnie domowe bardziej przypomina zimnej wojny. Użyta jest zawór wodny, który znajduje się w polu i przełącznik elektryczny, który jest zamocowany na obszarze Shanksie. Za każdym razem, kolejny skandal grożą sobie nawzajem o „broń”, ale zawsze jest zdrowy rozsądek przeważa …

"Apple Feast" (2012), melodramat, główną rolę

To jest kontynuacją historii opowiedzianej w „Strawberry raju”. Treshkin i Shcherbinskaya prawie małżeństwa. Pochodzą one do odwiedzenia młode niezamężne krewnych – dziewczyna i jej chłopak. Dzień ślubu zbliża, ale postacie w filmie spodziewałem się śmieszne sytuacje, zabawne nieporozumienia. Nikt na pewno nie można powiedzieć, czy sprawa jest przed ślubem …

„Nieważne dziewczyna” (2013), komedia

Czwórka przyjaciół, zmęczony codziennymi problemami, począwszy od Moskwy do słonecznej Hiszpanii. Ich marzeniem jest, aby leżeć na plaży, odwiedzić spa, a wieczorem na koktajle na tarasie, aby porozmawiać o wszystkim. Ale czasami dodaje takie sytuacje, kiedy dziewczyny zaczynają mówić o co wykorzystywane do milczenia …

"The Champions" (2014), dramat sportowy, matka Ani

Opowieść o drodze do nagród różnych sportowców. Podstawą obrazu na prawdziwych historiach medali olimpijskich rosyjskich sportowców. Pięć opowieści, które są ze sobą powiązane, a zdrada miłości, przyjaźni i zdradzie. I dla każdego zwycięstwa jest wart Titanic praca, wiara w naszą siłę i wsparcie swoich bliskich, a także ich wielkiego kraju …

"Niania" (2014), historyczny melodramat, Marta Meshcheryakov

Country Girl Tanya w momencie wywłaszczenia traci tylko ukochany. dwaj inni pozostają małe dziecko w ramionach. Tatiana będzie musiał przejść poważną próbę, aby zapisać dzieci i kochać będzie ona odzyskać dwadzieścia lat …

„Jedno zamówienie” (2014), w produkcji, komedia, główną rolę

Opowieść o młodej wschodzącej gwiazdy – „Serce miasta” Wiaczesława Lebiediewa, wokalista grupy muzycznej Fialko młody Lilja zakochuje się w nim, nie wiedząc o jego popularności. Ale Wiaczesław istniejąca umowa nie może do tej pory dziewczyna nie szkodzić jego stadium obrazu. W prawdziwym życiu, miłość jest silniejsza kontrakt …

„Ocena” (2014), komedia w produkcji główną rolę

Dobrynin Nikita animator pracujący w Moskwie zoo. Prowadzi dla dzieci rozrywkowego show. Jego „towarzysze” to pies, Michael i Jim prymat. Nikita dawna zakochana w Olga, jego kolega. Lubi dziewczynę, ale nie miał wystarczająco dużo bogactwo i sławę. Sytuacja zmienia się dramatycznie, gdy Michael „zorganizować” zapoznał się z jego przyjacielem słynnego telejournalist Vika …

"Master" (2014), w produkcji

Na żywo popularny talk show wystąpi skandal. Prowadząc opuścić Moskwę i przenieść się na przedmieścia, do matki. Tam trafia do szkoły, że gdy on kończył, nauczyciela literatury. Nowy dyrektor szkoły szczerze miło spotkać sławnej osoby. W nowym miejscu pracy Arsenij Płatonow spotyka swojego kolegę – pierwsza szkoła kosmetyczny Maszy, która kiedyś miała niespełnionej miłości. Dziś jest skromny nauczyciel w szkole podstawowej, jedna kobieta z dwójką dzieci. Arseniusz próbuje zdobyć serce niedostępną piękno – to jest pewne, że jego obecny stan pozwoliłoby to dość łatwe do …