336 Shares 3246 views

Jak do rezerwy z wojska dla zdrowia? sposoby

Wielu młodych ludzi pyta się pytanie, jak rezerwy armii. Ten artykuł jest napisany dla tych, którzy mają poważne problemy zdrowotne. Często, niestety, do wojska niezdrowych dzieci i, niestety, nie są tragiczne konsekwencje. Z drugiej strony, jeśli całkowicie zdrowy żołnierz jest ranny lub chory, nie może nadal służyć. Co robić? Spójrzmy na możliwych przyczyn zwolnienia ze służby wojskowej dla względów zdrowotnych, a także dyskutować na pytanie, jak do tego prawo.


Ma chorobę, ale okazało się, pasowanie

Jak już wspomniano powyżej, jedną z możliwych przyczyn komissovaniya – to poważna choroba. Na przykład, poborowy podczas przejścia komisji lekarskiej zrobił spirometrię. Liczby były niższe niż normalnie, od 5 lat temu, młody mężczyzna zachorował na astmę. Oczywiście, że choroba nie jest leczona prawie i postępuje wraz z wiekiem. Ale lekarze znaleźli go dopasować do ograniczeń i są wysyłane do służyć.

Co tu jest nie tak? Generalnie, z astmą w wojsku nie biorą. Ale młody człowiek spirometria była prawie normalne, ponieważ zajmuje terapię podstawową, traktowane w inny sposób, na przykład, wykorzystuje ćwiczenia oddechowe. W rzeczywistości, bo stwierdzono prawie zdrowy.

Czy w wojsku okazja, aby ten człowiek, aby zastosować wszystkie metody leczenia, które on używany w świecie cywilnym? Oczywiście, że nie. Ale nie będziemy dyskutować, czy facet chciał iść do wojska, czy nie. Niech po prostu zabrać się do pracy.

Można sobie wyobrazić, co się stanie: regularne ćwiczenia, trening, budować, ciągnięcie ciężkich ładunków, praca z niebezpiecznymi substancjami i tak dalej. Co stanie się astmę? W pewnym momencie dzieje skurcz oskrzeli lub niedrożność oskrzeli plwociny. Żołnierz wysłany do szpitala, jeśli poprawa nie nastąpi, wówczas natychmiast hospitalizowany. Tu i rodzi się pytanie, w jaki sposób rezerwy z wojska dla zdrowia. Pamiętaj, aby wysłać mnie do szpitala w imię lekarza głowy kopii wypisu ze szpitala, lekarze zawarta, ponieważ te dokumenty mogą być swego rodzaju „alibi” dla wczesnego wypisu ze wojsku.

Więc przywieźliśmy jeden z przykładów chorób przewlekłych i ich następstw. Każdy, kto chce iść do wojska, mimo zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia, powinniśmy myśleć o tym: czy warto.

Zanim armia miała kontuzję

Rozważmy przykład, jeśli rekrut jest rannych, na przykład rok temu. Uwzględniając przebieg rehabilitacji, przywracając koordynacji, młody człowiek jest wydawana. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, lekarze nie znajdą. Ale podczas służby w siłach grawitacji w transferze, nawet w biegu, żołnierz jest ranny. Ale nie jest to złamanie lub zwichnięcie, tylko raz bolevshie uszkodzone więzadła, podarte ścięgien. Po tym wszystkim, ponieważ odzyskanie nie było zbyt wiele czasu.

Jako rezerwy armii, kiedy dawny uraz daje o sobie znać? Powinien on być w szpitalu z jednostki wojskowej mówić o traumie w szczegółach. Jest prawdopodobne, że żołnierz zostać przetransportowany do szpitala, gdzie będzie musiał mieć miejsce nie tylko leczenie, ale także do poszukiwania wcześniejszą emeryturę na zdrowie.

Jak osiągnąć wczesne absolutorium

Musisz być uprzedzony, że może przenieść do rezerwy, ale to jest bardzo trudne i długie. Przed sprawdzeniu szpitala, żołnierze muszą poddać się badaniom lekarskim. To może trwać od jednego do trzech miesięcy. Każdy lekarz musi odpowiedzieć, jak się czujesz, co przeszkadza.

Jeśli żołnierz nie chce ryzykować zdrowia lub chce opuścić armię, powinien on złożyć skargę do zdrowia, argumentować. Na przykład, powiedzmy, że szkoda została odebrana około rok temu, miał operację w tramvatologicheskom oddziale, a żołnierze wrócili chorobę. Upadek, dyslokacja nie było, po prostu przenoszenia ciężkich przedmiotów.

Tylko w tym przypadku, najprawdopodobniej, jak w przykładzie z astmą wymagają wypisu ze szpitala, mapy i inne dokumenty. Rodzice lub małżonkowie mogą przynieść do szpitala siebie, lub wysłać kopie poczty.

A jeśli udaje szalony

Mówimy o ucieczce z wojska do przysięgi. Dlaczego zaczynamy z tym tematem? Ponieważ takie działanie jest równoznaczne z chorobą psychiczną. Podkreślamy – do przysięgi.

W tym przypadku Komisja natychmiast wojska, ale zostanie wysłany na oddziale psychiatrycznym wcześniej. A następnie podać odpowiedni wniosek, a następnie oddać zbiega „białe” bilet.

Można powiedzieć, że jest to najprostszy sposób, w jaki armii rezerwowej psychiatrii. Ale w przyszłości, taka osoba będzie miała problemy w świecie cywilnym. Wiadomym jest, że wiele poważnych i dużych przedsiębiorstw wymagają identyfikatora wojskowej. Że pracodawca pomyśli, który „nosi piętno”?

Jeśli komissovali nie na psychiatrii

Co do zasady, karta wojskowy nie pisać diagnozy, nawet kod i deszyfrowanie nie pisać – to informacje niejawne. „Wie” o co był chory i chory ex-żołnierz, tylko wojsko biuro zaciąg i szpitala, gdzie był leczony.

Metody rezerwowej armii, są różne, ale to nie jest w ogóle zalecane, jeśli stan zdrowia jest normalny, a przynajmniej nie ma żadnych komplikacji. Lepiej służyć tylko jeden rok, a nie stara się powrócić do normalnego życia z wyprzedzeniem. Zwłaszcza, które serwowane jest pełne określenie zawsze ma przewagę nad skarpy i nie promuje żadnego powodu.

Należy zauważyć, że w żadnym z rezerwy armii żołnierze muszą przejść badania lekarskie ponownie. To może być uznany za zdolnego, ale „dosluzhivat” nie jest wysyłany. Pozostawiając w lewo tylko z kategorii „A” lub „B”. W razie wojny koniecznie wezwany.

Jeśli choroba pojawiła się w wojsku

Niestety, wszystko może się zdarzyć w życiu. W tym poważnej choroby. Na przykład, żołnierz zachoruje na zapalenie opon mózgowych, jego wyleczenie, ale jest on wyłączony. Co zrobić w tym przypadku? Szpital wojskowy pobierają prowizję, zrobić badania i dać wniosku. Na przykład, skutki ciężkiego zapalenia opon mózgowych, „spalony” komórki nerwowe mózgu odpowiedzialna za widzenie. Żołnierz zaczął widzieć tylko z jednym okiem. Oczywiście, kwestia nie jest nawet warta tego, jak szybko rezerwy armii.

Takie obywatel dać kategorię „no-go”. Powtórzył badanie lekarskie nie będzie. Karta wojskowy odpowiednie notatki. Przypomnijmy, że diagnoza – konfedetsialnaya informacyjnego, więc problemy podczas pracy nie powinno być (za wyjątkiem tych zawodów, w których wymagane jest badanie lekarskie, aby przejść).

I znowu o psychiatrii

Pamiętaj, wcześniej rozmawialiśmy o oddziale psychiatrycznym dla debiutanta, nie przysięgę? Porozmawiajmy na ten sam temat, tylko tych, którzy już przysięgę, jest więcej niż 2-3 miesięcy.

Często żołnierze przegap domu, tęsknotę, a przed tym zaczną różnych zaburzeń, w tym odmowę rozkazów. Jeśli jest bardzo dobra, aby spróbować, a następnie wysłany do szpitala. Tam, co do zasady, poborowy narzeka tęsknoty, frustracji i niezdolność do radzenia sobie z nią samodzielnie. Trzeba uzyskać zgodę dowódcy udać się do szpitala.

Zawsze żołnierz z takiego powodu zostaje wysłany do psychiatry o wywiad i leczenia. Jeśli to nie nastąpi, nadal służyć jako żołnierz nie jest gotowy, może być zwolniony z góry do rezerwy. Tak więc odpowiedź na pytanie, jak rezerwy z wojska do 17 artykułu, który jest po prostu o nazwie „tęsknota”.

Oczywiście, ten artykuł nie jest rejestrowane nigdzie z wyjątkiem zawarcia psychiatra, więc nie ma problemów w cywilu nie powinno być. Ale jeśli jest chęć do pracy w Federalnej Służby Bezpieczeństwa, Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych, usługi psa policyjnego, po czym, niestety, musiał ponownie spotkanie z § 17. Poważne agencje rządowe (zwłaszcza energetycznych) są zobowiązane do badania wszystkich przyczyn wcześniejszą emeryturę z wojska. Dla nich taka informacja nie jest poufny charakter.

Ból zęba, zdrętwiałe nogi

Nie ma lata bez choroby w całości. W jakiś dzień może mieć ból głowy po długim stojących na placu apelowym w jasnej i ciepłej pogody. A jeśli dużo ból zęba? Lub strumień utworzony pojawia się torbieli. W szpitalu lub ambulatorium ma taki sprzęt, zwłaszcza lekarzy, którzy mogliby działać w celu utwardzenia. Dlatego wysłał do szpitala. Jeśli leczenie jest opóźniony o więcej niż 1 miesiąc, a jednocześnie nie coraz lepiej, nie mogą zaoferować coś do żołnierza, ale do rezerwy z wojska.

A jeśli często zdrętwiała noga lub ręka? Niestety, jeśli nie ma zewnętrznych oznak patologii, aby udowodnić jego choroba nie będzie działać. Szukamy poważnych powodów, aby udać się do szpitala wojskowego.

Sztuczki zapalenie

Niestety, niektórzy z żołnierzy (zwłaszcza nowoprzybyłych) próbują udawać, że są złe. Ale konieczne jest, aby pamiętać: to lepiej nie oszukiwać. Znasz przypowieść o chłopcu pasterza?

Chłopiec pasie, w pobliżu wsi. I postanowił wyśmiać dorosłych. Krzyknął: „Wilk Wilk!” Dorośli przybiegła, a chłopiec śmieje. Później znowu postanowił spłatać figla. Znowu zabrakło dorosłych, widząc, że nie było tam wilk, i wyszedł. Ale kiedy tam był prawdziwy wilk i zaczął atakować owce, chłopiec zaczął wołać o pomoc, ale nikt nie przyszedł.

Co oznacza ta przypowieść powiedział? Gdyby każdy żołnierz będzie narzekać na nieistniejącej choroby, lokalny sanitariusz nie mogę uwierzyć, którzy mają choroby. Lub jednostka dowódca, oficer nie pozwoli żołnierza w szpitalu.

Nie pytaj się ciągle o tym, jak Rezerwa z wojska z powodów zdrowotnych, ale w tym samym czasie bez choroby. Po pierwsze, nie można jeździć; Po drugie, można dostać surową karę; No i po trzecie, to wierzyć lub nie w zabobony, ale wymyślone choroby mogą pojawić się w dowolnym momencie. Wtedy żal za to, co zrobił byłoby zbyt późno.

Inne sposoby wczesnego wyładowania

Istnieje bardzo niewiele sposobów, jak to możliwe do rezerwy z wojska nie z powodów zdrowotnych. Aby być bardziej precyzyjnym – to nie jest droga, a powody:

  • Śmierć rodzica, rodzeństwa ze względu na służbę wojskową.
  • Jeśli żołnierz jest żonaty i urodziła drugiego / trzeciego dziecka.

To wszystko uzasadnione powody do zwolnienia z wojska. Należy zauważyć, że z powodów rodzinnych wydany na urlopie na tyle dni, jak trzeba, aby dostać się do domu iz powrotem, w tym pobyt w domu.

Urazy i uciec

Niestety, często rekrutuje uciec od części. Jeśli on ma naprawdę powód do ucieczki (bicie, zagrażające życiu), może on odwołać się do sądu wojskowego lub prokuratury. Ciało powinno być widoczne akty przemocy, bicie. Czy możliwe jest przeniesienie do rezerwy armii z takich powodów? Nie. Jeśli tylko żołnierz zadał takie urazy, które nie pozwalają służyć dalej.

Więc spojrzał na opcje jak armii rezerwowej. Jest pożądane, by robić to celowo, aby szukać wszelkich sposobów i sztuczek. Lepiej jest dać z powrotem do ojczyzny, aby otrzymać kartę wojskową i być dumni, to spróbuj uruchomić z serwisu.