436 Shares 6035 views

Domowe kiełbasy: przepis

Dosyć jednego wypadu na dowolnym krajowego mięsa natychmiast i na stałe zrezygnować z zakupu kiełbasy. Ale to nie znaczy, trzeba zarejestrować się w grupie wegetarian. Można było gotować i pyszne (i taniej!) Domowa kiełbasa. Przepis można wybrać do gustu – z wołowiny, wieprzowiny, drobiu, mięsa mieszanego. mogą być gotowane, smażone, pieczone, wędzone. Chociaż ta ostatnia metoda jest trudniejsza i wymaga specjalistycznego sprzętu.

Przyjrzyjmy się, jak przygotować domowe kiełbasy. Najtrudniej tutaj – nie gotować farsz i wpychając im wnętrzności. Ale możliwe jest, aby porzucić Cherevin i wybrać inną powłokę dla swoich kiełbasek. Na przykład, owijanie pocięte lub przejrzał a filetów mięso szlifierka z folii aluminiowej, piec w piekarniku. Następnie przez kilka minut, aż gotowane arkusze muszą być usunięte, a powierzchnia smaru kiełbasa z oleju roślinnego o wyglądzie skorupy. Jest możliwe, aby iść w drugą stronę: zapanirovat chleb z mąki lub mieszaninę papryki.

Domowe kiełbasy: przepis z wieprzowiny

Wziąć 150 g pulpy, ubogiej dobrych zwoje dwukrotnie przez maszynkę do mięsa z jednolitą gotowane ziemniaczanej (w sposób naturalny już szczotkowana). Jest wyciskany przez ząbek czosnku naciśnij. Pieprz i doprawić solą wołowiny, doprawić jego gałki muszkatołowej, cynamonu, kolendry. Dodać żółtka i zagnieść. Może się zdarzyć, że masa rozpadnie. Jeśli nie jesteś w stanie tworzyć cienka (około 3 cm) kiełbasę, dodać mielone jedno żółtko. Zapaniruyte je w mące i smażyć na maśle.

Gov I Zhi kiełbasa: przepis „Czerkasy”

Podwójne mielone mięso wołowe bez kości do funta i najlepiej bez smug. Dwie cebule drobno krojone, smażone na oleju na złoty kolor. Dodać mielone łyżka mleka, cebulę, sól i pieprz. Dokładnie zagnieść. Tworzą cienkie kiełbaski z mokrymi rękami (rozmiar psów myśliwskich). Smażyć na oleju na patelni. Osobno przygotować sos. Krem szkło dodać ketchup lub pomidorowy. Wypełnić sosem i gotować kiełbaski. Służyć to danie gorące z dodatkami ziemniakami lub niektórych zbóż.

Domowej roboty kiełbasa kurczak

Osiemnaście kg i filetów z piersi kurczaka 33 g smalec i oczyszczone dwie żarówki zemleć. Dodaj wyciśnięty przez prasę pięć ząbków czosnku. Kilka pieprzu rastolchem w moździerzu, sezon z mielonej wołowiny. Nie zapomnij o innych przypraw – gałka muszkatołowa, kolendra. Następnie podejmuje mielone ręce i mocno rzucać go na stole kilka minut – tak masa staje się bujne i słodszy smak. Teraz dodać do niego szklankę śmietany, kieliszek wódki i 125 ml białego wina stołowego. Delikatnie wymieszać przenosząc łyżkę od dołu do góry, więc waga nie jest rozstrzygnięta. Nadziewane mielonym skorupy, najlepiej jelit wieprzowych. Bandażowania nici i odcięty co 12-15 centymetrów. Następnie wrzenia produktu mający około 5-7 minut. Dajemy cool. Rozgrzać olej na patelni i smażyć je na naszych domowych kiełbas. Przepis również nie oferuje przewijanie elementów mielone przez maszynkę do mięsa i drobno posiekać je ostrym nożem. Masa kiełbasy można dodać orzechy, sery, suszone śliwki.