548 Shares 8229 views

Kosmetyki produkt „Tonic” – odcień balsam. Jak korzystać?

Oznacza „Tonic” – tonowanie balsam do włosów. Te szampony i odżywki – świetna alternatywa dla odpornego na barwnik włosa. Fundusze te nie są tak dużo zepsuć włosy, ale wynik nie może być gorszy barwniki do barwienia. Rynek rosyjski jest bardzo popularny tonowanie balsam „Tonic”. Paleta tego produktu jest bardzo zróżnicowana, a każdy chce zmienić lub odświeżyć swój kolor włosów może znaleźć odpowiedni odcień.


Zaletą tego balsamu przed farby jest to, że on dokładnie działa na strukturę włosów bez penetracji zbyt głęboko. To pozwala zaoszczędzić ciekawe, żywe i zdrowe włosy. Te elementy, które tworzą ten balsam nadania pożądanego koloru, blask i połysk. Nowa formuła balsamu w widoczny sposób pielęgnuje włosy, czyniąc je posłuszny i łagodny. Hue trwale zachować jasność dzięki ekstraktu z białego płótna. A jeśli kolor jest nadal słabe, po prostu powtórzyć proces tonowania, ponieważ w przeciwieństwie do trwałych barwników, „Tonic” nie szkodzić włosom wielokrotnego użytku.

„Tonic” – tonowanie paleta które mogą balsam oferuje duży wybór kolorów. W serii balsamów tej marki spełniają zielone i niebieskie opakowanie. Niebieski zawierać środki do światła i siwych włosach, który jest bardzo popularny. Ciemniejsze odcienie zieleni, aż do czerni. Paleta oznacza „Tonic” obejmuje zarówno kolor naturalny i twórczego. Szeroki wybór daje przestrzeń dla wyobraźni. Każda kobieta może eksperymentować z przyjemnym cieniu bez większego ryzyka. Paleta zawiera 28 kolorów: czarny, ciemny brąz, dzikiej śliwy, bakłażan, dojrzałych wiśni, czekolada, toffi, bordo, brązowym, mokka, czerwony, pomarańczowy, rumba kubańska, mahoń, jasnobrązowa, cynamon, mahoń, Babie lato, grafit, czekolada mleczna, złoty orzech, jesion perłowy, dymny różowy, platynowy blond, smoky topaz, ametyst, perła, żółty, różowy pereł.

Jak korzystać z funkcji „Tonic”? Tonowanie balsam daje pożądanego rezultatu, jeśli przestrzegać pewnych zasad przy użyciu. Po pierwsze, trzeba zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia: Rękawice ręcznikiem i grzebieniem. Rękawice chronią dłonie przed pigmentu barwiącego, ręcznik obejmie ramiona i odzież, i grzebień jest wymagane w celu jednolitego stosowania środków na włosach.

Aby chronić skórę przed barwieniem, stosuje się na czoło, szyję i uszy tłuszczu śmietaną. Jeśli procedura masz zamiar spędzić w łazience, a następnie zadbać, aby rozpylać środków barwiących nie wchodzą na szkliwie, albo może zmienić kolor. Dla gładki kolor kompozycja powinna być stosowana do czyszczenia, wilgotne obszary potylicznych włosów, stopniowo przechodząc od korzeni do końcówek. Następnie, czesać włosy lepiej, ale jest to opcjonalne. Po wymienionym czasie, balsam należy przemyć gorącą wodą bez użyciu szamponu. Jeśli twoje włosy są już kolorowe i po prostu chcesz zaktualizować kolor, zastosować środek „Tonic”. Balsamy tonizujące pojawi się na włosy na 10 minut. Gdy pierwsza warstwa farby mu się na niej 30 minut. Wiele dziewcząt po prostu przepłukać włosy w wodzie z dodatkiem toniku, a niektóre są hodowane je szamponem. W rzadkich przypadkach, wynik może być niezadowalająca, można użyć specjalnych środków rozpuszczenie „Retonika”.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pouczające i przydatne. Postępując zgodnie z powyższych wskazówek, będziesz w stanie prawidłowo korzystać z funkcji „Tonic”. Tonowanie balsam pomogą osiągnąć najlepsze wyniki w doświadczeniach z wyglądu. Dobra kolorowanie powodzenia!