458 Shares 1973 views

Volvo S40, opinie i funkcje

Volvo S40 – samochód klasy „lux”, który produkuje szwedzkiej firmy Volvo od 1995 roku. W ciągu 18 lat od jego uruchomienia, kupujący 2 generacja maszyn została przedstawiona, ostatni – w 2004 roku. Ponadto, w 2008 roku powstał restyling: przednia część samochodu była widocznie jak najbardziej zbliżone do Volvo S80, a tylna stał się bardziej elegancki ze względu na nowe światła LED i sportowym zderzakiem.

Volvo S40. Dane techniczne:

Według typu nadwozie pojazdu należy do 4-drzwiowego sedana pięć-osobowym. Maksymalna prędkość, rozwija, wynosi 185 km / h, a do 100 km / h to jest rozproszona na 11,9 sekundy. Długość pojazdu nie przekracza 447,6 cm, szerokość równa 177 cm i wysokość 145,4 cm Prześwit ten model – .. 13,6 cm Wspomniany producent masa własna wynosi 1310 cm maszyny Pojemność zbiornika paliwa -. 55 L ponadto wyposażony jest w pojemności bagażnika 404 litrów. Najmniej wszystkim zużycia paliwa podczas jazdy samochodu na drodze – na każde 100 km to nie zużywa więcej niż 5,8 litra. Bardziej niż cokolwiek w miejskim cyklu – około 9,2 litra. Przy jednoczesnym przepływie cyklu wynosi 7,1 litra.

Volvo S40. Recenzje:

Oczywiście pierwszą rzeczą, która przyciąga samochodzie – konstrukcja korpusu. Nic dziwnego, że odnosi się do techniki „luksusowe”. Volvo – uosobienie szlachetnej elegancji i stylu. Nic więcej, nie ma ostrych linii, które naruszają harmonię. Samochód wygląda bardzo drogie i pewnie.

Niezawodność – cechy, które mogą również pochwalić Volvo S40. Opinie właścicieli wskazują, że pierwsze kilka lat maszyna pracuje bez żadnych skarg, to trwa tylko planowania. Awarie występują, gdy zakres zaczyna obsługiwać setki tysięcy, a koszt części zamiennych i usług jest dość wysoki.

Sprzęt bogaty, nawet w wersji podstawowej – kolejna zaleta Volvo S40. Opinie wskazują, że samochód ma wszystko, czego potrzeba. Bardzo wygodny i komfortowy salon, w produkcji których użyto drogie, wysokiej jakości, przyjemny w dotyku materiał. Plastik jest mocny i delikatny, wszystkie panele są wykonane bez zbędnych przerw. Bardzo wygodne fotele z dużą ilością zmian, które są dobrze utrzymane z powrotem i pozwalają kierowcy czuć się komfortowo podczas długich podróży. Dobre prowadzenie i zwrotność są również zalety Volvo S40. Opinie wskazują, że urządzenie jest wyraźnie słyszane okazuje kierownicy, pewnie trzyma się drogi, wchodzi na obroty, bez odchodzenia lub kołysanie. Prędkości ledwie odczuwalne.

Wiele z nich zwrócił uwagę na doskonały system audio w samochodzie Volvo S40. Opinie mówią, że samochód ma 6 głośników do wzmacniacza, co daje głęboki głośny i wyraźny dźwięk. magnetofon okresowo łapie europejskie stacje radiowe. Doskonałe hamulce – nie pozwalają samochód toczyć nawet w lodzie. Zawieszenie jest dość miękki – podczas jazdy na nierównych drogach wstrząsami i uderzeniami odczuwanych przez kierowcę, ale nie powodują wiele dolegliwości.

Jednak nawet w takim pojeździe nie downsides. Oprócz wspomnianego już MOT drogowego oraz wysoki koszt części zamiennych, na niekorzyść jest średnią dynamikę samochodu Volvo S40. Opinie mówią, że samochód jest rozproszona daleko od szybko, szczególnie w modelach z silnikami 1,6 litra. Wyprzedzić chodzi o silny i pewny siebie, ale do jazdy na nim jest mało prawdopodobne. Samochód jest dość wybredny o jakości benzyny. Zużycie paliwa jest średnia, przy dużych prędkościach w załadowanym lub miasta przekracza określonej przez producenta figur 1-2 litrów. Niektórzy mówią wystarczająco duży prześwit, który pozwala spędzać dnie drogi podczas jazdy w głębokich koleinach i trudnej jazdy po krawężnikach. Gdy ciężkie mrozy, gdy temperatura spada poniżej 30 ° C, urządzenie nie może po raz pierwszy i zakończyć pracę. Volvo jest bardzo trudno sprzedać bez zrzucenia cenę.