256 Shares 5508 views

Gotowanie omlet w multivarka „Polaris”

Gotowanie – jeden z Popular Science. Profesjonaliści nie przestają zadziwiać nas nowymi naczyniami. Wydaje się, że dzisiaj można gotować wszystko i na nic. W kucharskie istnieje wiele receptur żywności na codzień. W telewizji możemy stale obserwować pracę kucharzy i wysoko wykwalifikowanych kucharzy, oferując gotować różne potrawy. Ale wciąż budzi się wcześnie rano, większość osób woli omlet.


Nawet to danie można przygotować na różne sposoby, z dodatkiem różnych produktów. Dość dobrze omlet w multivarka „Polaris”. Do tego potrzebne są trzy jajka, dwie lub trzy szklanki mleka, szczypta soli. omlet receptury w multivarka „Polaris” jest następujący: jaja z niewielką ilością soli należy dokładnie pokonać aż puszystej piankowego z talerza lub piany. Następnie dodać mleko i nadal ubijając. Cała zawartość wlać do miski. Wybierz program „Bake” i ustawić czasomierz na piętnaście minut. Gdy omlet w multivarka „Polaris” jest gotowy, nie jest to zalecane, aby zrobić to dobrze. Odstawić się przez kilka minut, do tego doszło. Następnie wyjąć i położyć na płytach.

Można gotować z kiełbasą i pomidorów omlet w multivarka „Polaris”. Potrzebne będą: trzy jajka, pół szklanki mleka, średnie mięsisty pomidor dwieście gramów kiełbasy piersi. Egg machnięcie dokładnie z mlekiem, aż będzie gładkie bujnej państwa. Kiełbasę pokroić na pół, pomidory pierścienie pierścienie. W rondlu rozpostartymi kiełbasą, pomidory i wypełnić wszystkie jajka z mlekiem. Gotować omlet w multivarka „Polaris 0517”, konieczne jest również, aby zainstalować program „Bake” i godzinę piętnaście minut. Po zakończeniu programu, wyjąć pięć minut później omlet i umieścić na płytkach. Można udekorować zielenią.

Bardzo smaczny omlet zamienia w multivarka „Polaris” z dodatkiem zieleni i serem. Z trzech jaj i szklankę mleka, bić za dużo omletów. Wszelkie ser twardy sęk na grubej tarce, zielona cebula i koperek drobno posiekać. W garnku wlać roztrzepane jajka z mlekiem. Wlać na szczycie zieleni i serem. Kładziemy program „Bake” przez piętnaście minut. Po ugotowaniu, rozszerzamy na płytach.

Smaczne i pożywne omlet uzyskane z grzankami i szczypiorkiem. Aby to zrobić, należy wziąć trzy jajka, szklanka mleka, pęczek zielonej cebuli, bochenek (trzy sztuki). Jajka dokładnie trzepaczką, dodać mleko i wymieszać. Baton pokroić w cienkie plasterki i smażyć z obu stron. Następnie położył na patelni, posypać posiekaną cebulą i wlać ubite jajka z mlekiem. Dla omlet trzeba program „Bake” i czasu – piętnaście minut.

Omlet – jedno z dań, które mogą być gotowane na różne sposoby. Niemowlę omlet może być podawany z kukurydzy lub konserwy z tartych marchwi. Dobry omlet z grilla cebuli i zielonego groszku. Z tego omlet przygotowane w zwykły sposób. Po ugotowaniu układać na talerzu i boczne rozłożone łyżkę groszkiem i cebulą.