349 Shares 6226 views

Jak gotować makaron z mięsem multivarka?

Makaron z mięsem przygotowane w multivarka zaskakująco proste i łatwe. Należy również zauważyć, że danie okazuje smaczne i zdrowe, tak że może on być podawany do kolacji bez chleba pszennego lub jakichkolwiek innych dodatkowych składników.


Makaron z mięsem: Zdjęcie i przepis

Niezbędne składniki:

  • pulpa wieprzowa bez kości i tłuszczu wtrąceń – 210 g;
  • oleju roślinnego zapachu – 20-40 ml;
  • Makaron – 240 g;
  • masło – 30 g;
  • średnia cebula – 2 szt;.
  • koncentrat pomidorowy (można wziąć ostry) – 2 duże łyżki;
  • średnie marchewki – 1 szt.;
  • świeże warzywa – opcjonalnie;
  • zmielony czarny pieprz i sól morska – do smaku;
  • ser – 140 g (opcjonalnie).

Obróbka cieplna główny składnik

Przed gotować makaron z mięsem multivarka, trzeba przede wszystkim produkty z pszenicy ugotować w lekko osolonej wodzie. Można to zrobić na kuchence gazowej, a nowoczesne urządzenia kuchenne. Tak więc, należy wypełnić pojemnik Multivarki ¾ czystą wodą i umieścić w trybie podwójnej kotła. Gdy ciecz wrze, zaleca się, aby wlać mało soli i odpowiedniej ilości makaronu. Muszą gotować w tym samym trybie, około 15-19 minut. Następnie należy odrzucić gotowy makaron na durszlak, spłukać i pozostawić do drenażu cały płyn.

Przetwórstwo mięsa i warzyw

Makaron z mięsem w multivarka okazać się bardzo smaczne, z dowolnym produktem mięsnym. W tym przepisie, zdecydowaliśmy się używać tylko świeżych wysłodków wieprzowiny bez tłuszczu i kości. Wymagane jest, aby umyć, a następnie pokroić na kawałki o średniej wielkości. Jak to jest konieczne, aby przetwarzać i warzywa. Marchew pożądane posiekać w cienkie plasterki i cebuli – pół pierścieni.

Termiczna obróbka mięsa i warzyw

Wieprzowina dla tej potrawy, wybraliśmy się z jakiegoś powodu. Po tym wszystkim, ten produkt jest termicznie przetwarzane bardzo szybko, w ciągu zaledwie 30-39 minut. Rozdrobnione mięso powinno być umieszczone w urządzeniu misy, a następnie jego smak oleju roślinnego, soli i pieprzu. Pieczeń pożądane w czasie około 25 minut pieczenia wieprzowiny. Następnie zaleca się, aby dodać cebulę i marchew, który również powinien być przygotowany na kwadrans. W tym czasie będzie całkowicie miękkie, a mięso i warzywa są dobrze rumiane.

Końcowym etapem wytwarzania

Gotować z wieprzowiny i smażone warzywa powinny zalać posiekane świeże zioła, masło, koncentrat pomidorowy i uprzednio gotowanych produktów pszenicy. Następnie, pasta z mięsa multivarka muszą być dokładnie wymieszane, przykryć pokrywą i pozostawić w trybie ogrzewania przez 15-30 minut. W tym czasie danie jest dobrze rozgrzanym, wchłania smaki pietruszki i koperek, i dobrze przyprawione z masłem.

Odpowiednie serwujące dania do stołu

Pyszne makarony mięso wykonane w multivarka, powinny mieć zastosowanie jedynie do stołu gorące. Jeśli jest to pożądane, i spełniająca bardzo apetyczny naczynia mogą być traktowane tartego sera twardego, który koniecznie musi stopić się pod wpływem wysokiej temperatury posiłku. Bon appetit!