193 Shares 4600 views

Lekcje astromineralogii: koral, kamienne magiczne właściwości i zdrowie

Zarośla korale w dawnych czasach nazywano ogrody morze. Zostały one uznane za szczególny rodzaj zakładu, a tylko w 20 wieku stwierdzono ich pochodzenia organicznego. A czy minerałów, które zostaną omówione poniżej, nie jest niczym innym, jak skamieniałe szkielety tych polipów. Korale są czarny, biały, żółty, różowy, czerwony. Ostatni – najbardziej popularne, popularne w biżuterii i medycyny alternatywnej.


wskaźniki astrologiczne

Przyjrzyjmy się, jak ciekawe rafy. Właściwości kamienia do astromineralogii związane z wojującym planety Mars. Co więcej, nawet istniała ona przekonanie, że ziemia jest skalista charakter, więc Mars – koral. Noszenie czerwony koral ma pozytywny wpływ na czakry serca, napełniając go z potężną energię uzdrawiania. Znaki zodiaku, które są najbardziej odpowiednie mineralna – Baran, Waga i Byk.

W astrologii kamienie są często podzielone na męskie i żeńskie. Czerwony – wyłącznie mężczyzna, biały – kobieta koral. Właściwości kamienia mogą być przeniesione do jego właściciela. Ponieważ panie, wybierając naszyjniki, bransoletki z tej kolorystyce mineralnych i odcieniach czerwieni, staje się gwałtowny charakter przejawia się w ich sztywność, agresywność, wojowniczości. Ponadto legendarne Amazonki nosili biżuterię z korali i burze były męski plemię! Zupełnie inną rzeczą biały koral. Właściwości kamienne są zupełnie odwrotnie: ludzie nakładają one na drukowanie miękkie, elastyczne i dlatego bardziej nadaje się dla kobiet. Jeśli taki upominek lub dekoracja dostanie człowieka, jego charakter będzie wkrótce stać się pozorną dziecinada, zmienność nastrojów i zachowań – femineity. Ponieważ astrologów, zalecamy, aby „komunikować się” z podejściem kamień płci.

Astromineralogiya wywołuje patrona korala podróżujących. Właściwości kamienia – w celu ochrony drogi, podejmują złe oko i złe myśli złodziei i oszustów, ostrzec właściciela zbliżającym powodzi lub innych klęsk żywiołowych. Więcej mineralny może być dobrym awanturnicy asystent, ludzie twórczych zawodów. Hot Shots kamień może naciskać na jasną, nietypowym, a nawet romantyczny gest. Jest to szczególnie prawdziwe miłośników lub poważnie zależy na jakiejś działalności, wymagające samozaparcia. Ludzie, którzy badają praktyki duchowe, koral pomoże skupić się na medytacji i wizualizacji. A w ogóle, przez długi czas korale amulety nazywane są jednymi z najsilniejszych w magii.

Koral w medycynie

W medycynie alternatywnej jest popularne, przede wszystkim, czerwony koral (kamień). Właściwości (znak zodiaku, w rzeczywistości nie jest tak ważna) jest związane z bliskością kolorze krwi. Uważa się, że ten kamień zwiększa witalność i energię krwi. Noszenia naszyjników lub naszyjniki dopasowanie koloru zwiększa ton całego organizmu przechodzi depresję, lęk i nerwicę, apatię, stymuluje układ odpornościowy. Co więcej, okazuje się, nawet wpływa na podświadomość korala czerwonego! Właściwości lecznicze kamienne moc przejawia się w tym, że jeśli marzy, ludzie wkrótce odzyskać od długiej i wyniszczającej choroby. Ale różowy koral nadaje się dla tych, którzy są poważnie zaniepokojony bólu i innych problemów z sercem.

Jeśli chcesz ozdobić swój dom z elementami dekoracyjnymi z gałęzi koralowych lub kupić biżuterię z nich – spróbuj kupić kamień naturalny, a nie fałszywy. Wtedy będziesz mieć wspaniały talizman-amulet.