129 Shares 4723 views

Postacie "Fairy Tail". Opis znaków Fairy Tail

Autor japońskiej mangi – Hiro Mashima. W dwa tysiące szóstego roku studiów komiksu „Fairy Tail”. 1 sezon anime ma sto siedemdziesiąt sześć serii, drugi – trzydzieści trzy.


Nasycone piękna i romantyczna, emocjonujące walki, jak w filmie, a chłopcy i dziewczęta. Wspaniała muzyka, lekki humor, mnóstwo przygód – to wszystko można znaleźć w serii anime „Fairy Tail”, jednej z najbardziej popularnych do tej pory.

Teraz, wiele dzieci preferują ten rodzaj bajki, które nie zawsze są jasne dla rodziców. Ale idea anime są interesujące nie tylko dla młodego pokolenia, może trwale utrzymać z ekranów i ich matek lub ojców.

Ulubiona kreskówka "Fairy Tail". znaków biografia

Elegancki i piękny, silny i odważny – to główne postacie z anime. Szef cechu, „Fairy Tail” – Mistrz Makarov. Czarodzieje z S-Class – Elsa, Lexus, Glyuchnoglaz. Wielu magów są zjednoczeni w swoim zespole: Elsa, Natsu, Lucy, Wendy Levy, Gazhil, i to tylko te, które są wykonane w „Fairy Tail”. imiona bohaterów są dużo jak prawdziwe, ale są całkowicie fikcyjne i nierzeczywiste, bo bez nich, gdzie w anime fantazji! Różne gildie istnieje wiele magów: jasne i ciemne, dobre i złe, mocne i słabe strony. Każdy z nich jest inny, ale konieczne jest, aby skupić się na głównych bohaterów zaangażowanych gildii. Biografia im bardzo ciekawe i imponujące!

Lista znaków „Fairy Tail” można nazwać niemal nieograniczone, ponieważ wiele jest pobierana z pierwszej mangi Hiro Mashima – „Rave Master”. Jednak jedną z głównych zalet tego anime – jego imponujące znaków. „Fairy Tail”, nie ma wątpliwości, – zróżnicowane i kolorowe kreskówki, w której wiele, stale poprawiające obecne bohaterowie zmieniają się często.

Natsu Dragnev

Jednym z pierwszych, z którymi można rozpocząć listę znaków, „Fairy Tail” – to rozovovolosy chłopiec od osiemnastu lat, którego nazwa Natsu Dragnea. Lubi walczyć i dobrze się bawić. Etykieta Gildia czerwony zdobi na prawym ramieniu. Jego odwieczny towarzysz i przyjaciel – kot szczęśliwy. Natsu dzieciństwo było trudne: nie wie, kim są jego rodzice. Przywiozłem chłopczyk władca smoków ognia Ignil. W czasie wzrostu i rozwoju ojciec nauczył Natsu mu ognisty smok Slayer magii. Ale tak się złożyło, że siódmy lipca 777 roku (według kalendarza królestwa Fiore) Smok poleciał Natsu i rzucił jeden. Dar lewo w biały szal, młody mag, którzy nigdy nie startuje. Chłopiec Ignila długo szukał, ale wysiłki nie dały owoce. I w końcu przyszedł na magów gildii Fairy Tail. Wtedy nie było znane, ale Natsu i pozostali podsobit we wzmacnianiu tego miejsca.

Człowiek docenia przyjaźń, zawsze chroni słabych i angażować się w przygodach swego przyjaciela – Lucy. I oni są zadowoleni z każdego zadania zachować na pamiątkę.
To tylko Natsu i można nazwać świetlany przykład fakt, że znaki „Fairy Tail” Stale doskonalimy i coraz silniejszy.

Młoda i piękna Lucy Serdobol

Ta dziewczyna od siedemnastu lat. Blond włosy. Z zawodu – czarodziejka duchów. Przeciwnie, jest to rodzaj magii: może wezwać duchy i zawrzeć umowę z nimi. Specjalizuje się w zodiaku stworzeń.

Przywoływania magii Lucy studia z matką i ma dziesięć klucze zodiaku. Przez naturę trochę tchórzliwy, ale ta cecha to dociska do siebie, uczenie się od Natsu – jego najlepszy przyjaciel.

Ojciec dziewczynki był człowiekiem zamożnym, ale ze względu na pracę trochę czas poświęcony córką i żoną. W rezultacie, jego matka Lucy – Leila Serdobol – zmarł lipca 777, siódma i opuścił swoich bliskich.

Ojciec coraz częściej zaczął tonąć w pracy, a ona nie mogła tego znieść i opuścił dom. Żałobie rodziców przez długi czas, patrząc na nią, ale nie znaleźliśmy.

W prowincji Fiora miasto Kardeon, ma nadzieję znaleźć Salamander (Natsu), ale spotyka się fałszywy znak, który chciał sprzedać ją w niewoli. Ale w końcu i innych dziewcząt Serdobol ratuje Natsu Dragnea. Później oferuje do przyłączenia się do gildii odważny Lucy. Fairy Tail dla niej – to wielka szansa dla nowych przygód, a ona się zgadza.

Latanie Natsu przyjaciel – kot szczęśliwy

Latający kot – co ty na to? To się nie dzieje! czyż nie? I tu i tam, to się zdarza. I prawie wszystko Smok Slayer jest puszysty i pierzastych przyjaciół. Nazywane są one wyższe i ze świata Edolas.

"Fairy Tail", Sezon 1

One Happy – inny charakter, "Fairy Tail". Sezon 1 opowiada o wczesnej historii kota. I ukazał się z faktem, że Natsu jako dziecko wraz z lisa znalezionego duże jajko. Razem dbać o niego, a następnie, gdy jest pęknięty, pojawiła niebieskiego kota. Lisani nazwał go szczęście w życiu, i przeniósł się do Natsu Happy. Latający kot tylko sześć lat, a on jest bardzo zabawny, uwielbia ryby i zabawy z Lucy. Ponieważ Natsu choroby lokomocyjnej, szczęśliwy czasami latać z nim. Bardzo często pomaga w walce, a to zawsze pomaga.

Uczeń Ulica – Grey Fullbuster

Ciemnowłosy mężczyzna nazywany odmrożenia często idzie w jego szorty. Ten zwyczaj nieświadomie rozwinął swojego nauczyciela i mentora Street.

Magia Grey – Stworzenie lodzie. Jego nauczyciel – ulica – kobieta, która straciła dziecko i zatrzymaliśmy się w górach, gdzie wiecznego śniegu. Ale znalazła szary, będąc sierotą. Jego rodzice, przyjaciele i cała rodzinnym wymazane demona Deliora. Szary postanowił nauczyć magii zniszczyć zabójcę. I znalazłem ulicę. W tym czasie ona była uczeń – Leon. Oba z nich studiowała na ulicy przez długi czas, ale wkrótce Szary zepsuł i zostawili je w wyszukiwarce Deliory.
Demon znalazł, ale nie mógł poradzić sobie z nim. A potem przychodzi z pomocą Leon, który chciał użyć zaklęcia Ice trumnę, aby udowodnić, że jest silniejszy od swojego mentora. Ale nieszczęsny uczeń nie wie jaką cenę użyć tego zaklęcia – życie rzucającego. A następnie zapisywane zarówno ich nauczyciela, używając zakazanej kreatywność. W rezultacie, Leon znienawidzony Grey, wierząc, że jest winien śmierci ulicy, i myśli, że nie będzie w stanie pokazać jej swoją moc.

Szary później dołączył do „Fairy Tail”. Sposób, aby powrócić kobiety nie znalazł to kosztowne, ale w gildii pomógł mu o tym zapomnieć i żyć w teraźniejszości, a nie przeszłości.

Wendy Marvell – najsłodsza dziewczyna w kreskówce

Nie wszystkie znaki, „Fairy Tail”, jak otwarte i czyste, jak ta dziewczyna. Wiele gryźć własne problemy i męki, ale to jest – delikatna i jasna dusza, ukochany przez wielu widzów. W jednym z łuków anime „Fairy Tail” akcja miała miejsce podczas inwazji na sześciu filarach. Następnie kilka gildii, w tym Tail Fairy, zaakceptował umowę o sojuszu i wysłany do utworzenia połączenia z kilku osobowej kadrze. Z gildią Cat House przyszedł tylko jeden niebieski włosach dziewczynkę. I to tylko dlatego, że nie słyszał o Natsu Dragnile, Fire Dragon Slayer. Ona sama była dragonsleerom element wentylacyjny. Ale to była moc uzdrawiania i wzmacnianie sojuszników.

Smok podnosząc Wendy – Grandin – zniknął w tym samym czasie co Natsu i reszta Zabójców Smoków, i postanowiła uczyć się od wszystkich okoliczności rozovolosogo faceta, który nie wie sama. Po zdobyciu wszystkich filarów Marvel postanawia przyłączyć Fairy Tail, jak dowiaduje się, że jej cała wojnę – duchy. Okazuje się, że kiedy dziewczyna przypadkowo wędrował do swojej starej osady, wódki postanowił zająć się nią, tworząc gildię dla niego.

Gazhil Redfoks – przeciwnik Natsu

Dziewiętnaście-letni chłopiec w gildii Phantom Lord. Jego rodzaj magii – element żelaznej, aw szczególności – Iron Dragon Slayer. Jego matka nazywa Metallikana, ona też straciła dziecko chłopca, a on wchodzi w ciemnych gildiach. Później, kiedy jego klan rozpoczyna wojnę z Fairy Tail, Gazhil stoi na czele walki. Natsu walczy, ale remis. I po rozmowie z Dragnilom i mistrz Makarov Gazhil postanowił dołączyć do Fairy Tail.

Elsa Scarlett stracił wszystko blisko

Dziewczyna przydomek Elsa szkarłat, kiedy byłem bardzo młody, poddano strasznych przejściach: jej rodzinnym pokonany, a cała jego rodzina zabity wysłanników Zerefa. Elsa znaleźć i wysłane do niewoli w budowie zabójcy wieży. Nie Elsa spotyka Zherara Fernandasa i reszta jego przyjaciół.

Kiedy jej przyjaciel wziąć strażników w czasie kary, dziewczyna spotyka się z jednego z niewolników, który jest magiem z Fairy Tail. Które ujawnia jej sekret magii i Elsa uczy się używać magii i organizuje ucieczkę, ratowania swojego przyjaciela i innych. Ale Gerard stał własny zły bóg Zeref, a on nie pozwolił niewolników, tylko jeden Elsa. Później wchodzi do Fairy Tail i znajdzie wielu nowych przyjaciół.

Głównym Mistrz Makarov – nauczyciel i szef

Inną ważną postacią, która dołączy do listy znaków „Fairy Tail” – mały dziadek z magicznego wzrostu. Ale przede wszystkim, on jest szefem gildii Fairy Tail. A także jednym z dziesięciu ulubionych Boga. A oto magowie z mocą, że Bóg dał legend.

Mistrz Makarov wystarczająco ciepło odnosi się tylko do jednego znaku – to jest Lucy. Fairy Tail jest starzec prawie native domu, ponieważ jest tam od dzieciństwa. Prawdopodobnie, nie mając rodzinę, każdy chce znaleźć coś takiego i dać kawałek własnym ciepłem i opiekuńczy.

Może to animowana seria nazywa się jeden z najlepszych?

Postacie anime „Fairy Tail” wpływają nie tylko jego dobroci i czułości, ale także rodzaj humoru, bezgraniczną odwagą i oddaniem do swoich przyjaciół.
Wiele innych japońskie kreskówki często może spotkać tzw retrospekcje (pamięci), z powodu których sama historia staje się nieciekawe, ale nie jest to w tej pracy. Postacie „Fairy Tail” jest rzadko pamiętał przeszłe życie, starając się żyć na dzisiaj, a jeśli przeszłość koszmary jeszcze wróci, będzie walczyć z godnością. Po tym wszystkim, każdy z nich ma przyjaciół, którzy są chętni do pomocy w każdej przeciwności i komfort w smutku.

To właśnie te pozornie drobne punkty mogą służyć jako podstawa do tego samego rozumienia przyjaźni, wsparcia i prawdy u dzieci.