630 Shares 5358 views

Opis "Mitsubishi Pajero Mini" – oszałamiające SUV-baby

Mały rozjazd „Mitsubishi Pajero Mini” produkuje japońska firma Mitsubishi od 1994 roku. Mini zamontowany na wydłużonej platformie mitsubishi minica. Od 2008 roku produkuje Mitsubishi Nissan Kix – wariacja OEM jak w Pajero Mini.


Pajero Mini subcompact zadebiutował w 1994 roku. Marketingu spółki przed jej produkcji badano potrzeby konsumentów młodego pokolenia. Doszli do wniosku, że większość Japończyków preferuje „polnoprivodniki”, choć nie są w stanie kupić crossover Mitsubishi w pełnym rozmiarze. To dla tej kategorii kierowców i jest przeznaczony Pajero Mini.

„Mitsubishi Pajero Mini” – to nie tylko mniejszy podwójne lub przycięte Pajero. To jest – całkowicie oryginalna wersja.

Rozstaw osi wynosi 220 cm. Urządzenie zostało ustawione na dwóch rodzajach wartości roboczej turbo 659 centymetrów sześciennych. Silniki – cztery cylindry, siła wymiarowe 52 i 64 koni. Pierwsze cztery zawór OHC silnika, a drugi DOHC 5 zaworu. Możesz dołączyć napęd na wszystkie koła. Samochód ma również ciągły napęd na tylne koła.

W realizacji usługi Pajero Mini nie jest gorsza od palm poważnych jeepami. Oferują one autonomiczne zawieszenie przednie sprężyny, 4-kanałowy ABC, wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby, centralny zamek, poduszka powietrzna, która zapewnia bezpieczeństwo szofer, wysokiej jakości audio i wiele innych.

W styczniu 1996, RWD odmiana Pajero Mini został zaprojektowany. Pojazd charakteryzuje miniaturowy wielkość. Ale on całkowicie zachowuje pełny zakres, urok i poziom przedstawicieli linii off-road.

„Mitsubishi Padzhero mini” wyposażony w zespole korpusu metalu, zawierająca korpus i sztywność ramy.

W 1998 roku nowe standardy dla samochodów o małej objętości. W związku z tym eksperci całkowicie zmienił model. Świat Druga generacja Pajero Mini został przedstawiony. Opcje modernizacyjne zewnętrzne nie są narażone.

Nowy „Mitsubishi Padzhero mini” w drzwiach słupka B zwiększył się o 10 cm. Ponadto, zwiększa się szerokość 8 cm. A panele drzwiowe przesiedleni na zmianę restaylingovuyu całkowicie bez zmian. Silniki pozostają takie same.

Ogromna liczba kierowców w grozie „Mitsubishi Pajero Mini”! Cena tego samochodu jest całkiem do przyjęcia – tylko 380 000 rubli. Oczywiście, uaktualniony wzór jak poprzednio, daje właścicielowi poczucie bezpieczeństwa. Tutaj wzrósł rozstaw osi, a zatem przestrzeń wewnętrzna stała się bardziej pojemna. Ponadto, samochód nauczył się czuć jeszcze lepiej i śledzić.

Na Pajero Mini powitalnym zastosowanie 2 typów silników czterocylindrowych: 16-zaworowy SOHC i DOHC 20 zaworowy turbodoładowany interkulorom.

Mitsubishi w 2005 roku wykazały nieznacznie poprawiła Pajero Mini. Nowa odmiana kompaktowego crossovera wyposażonego w zmodyfikowanym przednim i tylnym zderzaku kratki z świeżo upieczone umieszczony na nim wzmacniaczy światła. Projektanci musieli zmienić wygląd kabiny: on jest teraz wyposażony w najnowsze krzeseł tapicerowanych wstawkami i srebra.

Ponadto były dwa komplety nowych „Mitsubishi Pajero Mini”. 2013 przyniósł ekskluzywny design w aktywne pole Edition. Co więcej, ten zestaw z innego dysku twardego (HDD) z niesamowitym systemem nawigacyjnym. Drugi zestaw to edycja limitowana. Posiada oryginalny kolor ciała, pomalowane w kontrastujących kolorach, i stereo z odtwarzaczem MD / CD.