356 Shares 4534 views

komedia młodzież i niektóre z ich cech

Młodzież preferuje publiczność komedii w pewnym wieku, który, oczywiście, brać pod uwagę filmowcy je stworzył. Statystyki pokazują, że w ciągu przykładów demonstracyjnych tego gatunku, większość publiczności w kinie są przejście od beztroskich młodzieńczych porów, obciążona przez społecznej odpowiedzialności, dojrzałości.

W odniesieniu do szczególnych ograniczeń wiekowych, w zależności od kraju, do najmłodszych członków widowni są nastolatkowie, którzy osiągnęli 13 lub 15 lat. Średni wiek – 16 – 24 lat, a najstarsza już obchodził 25 lat lub nawet 36 lat.

Tematy komedie są często związane z problemami rzeczywiście istnieć w środowisku młodego pokolenia. Ponieważ stowarzyszenia wieku istnieje podział odpowiadający milczącej hierarchii, głównego konfliktu, który charakteryzuje komedia młodzież jest często konfrontacja pomiędzy obcymi i liderów społeczności.

W „Easy A”, uwolnienie taśma 2010, główny bohater, Olive Pendergast, początkowo żaden z kolegów nie zauważył, że jest bardzo zmartwiony. Okoliczności były takie, że ona ma szansę, aby wyrazić siebie. Jednak możliwość ta była ważnym efektem ubocznym negatywnej reputacji że dziewczyna za wszelką cenę dąży do pop, początkowo nie przywiązują wagę.

Miał reputację wielkiego grzesznika, ale nie będąc jeden rzeczywiście, Oliwa nawet przebrany nowej celowo prowokujący ubiór czerwoną literą „A”, naśladując ich ulubioną bohaterkę literacką – odważny Esther Prien (główny bohater powieści Gotorna Natanielya «The Scarlet Letter» / «The Scarlet Letter „). Jest to wysiłek w celu dalszego rozwścieczyć jego prześladowców, którzy wpadli do nadmiernego purytanizmu.

Nie chcąc dowieść, aby udowodnić swoją niewinność, nie czuje się jak ofiara i postanawia wykorzystać sytuację dla własnych celów. Olive Ale nagle do czynienia z odwrotną stroną taniej popularności. Jego negatywny obraz (to jest fałszywe, prawie nikt nie wiedział) zagroził nakreślonych pierwszych romantycznych związków, które marzenia każdej dziewczyny w jej wieku. Reputacja należało pilnie uratowany. Dziewczynka rozmawiał z rodzicami, jest ona nieskończenie zaufanie. Mama szczerze opowiedział swoją córkę, ile ona popełniła błędy w młodości. Jeśli rodzina nie było tak szczere i ufne relacje, Olive nigdy nie wzrosła tak emocjonalnie niezależną osobę.

Pomimo, że publiczność w to trudno uwierzyć (bo reputacja najbardziej niezachwianą rzeczą na świecie), ale Clever Dziewczyna Pendergast udało się zmienić „-” na „+”. Jest to kolejna cecha, która ma komedię młodzieży: oni zawsze kończą się szczęśliwie dla głównych bohaterów. Po tym wszystkim, na drodze do tworzenia i dojrzewania występują błędy, które są trudne do uniknięcia. Najważniejsze – czas, aby je poprawić, a tym samym dowiedzieć się czegoś ważnego, która będzie przydatna w późniejszym życiu.

Chociaż komedii dla nastolatków o nazwie stanowić część widowni w młodym norm zachowań i wartości społecznych, ale często ich najgorsze okazy tak blisko do prawdziwego życia, znaki, które są przesycone dialogi potoczne wyrażenia i żargon. Czasami nowa komedia młodzież na rozkaz z górskich pisarzy „świecić” dowcipy o wątpliwej treści. Jednym z nich jest zmuszony życzyć powrotu cenzury!

Zgadzam się, chciałbym, aby widzowie mogli wybrać komedię młodzieżową. Top powinien składać się z nasyconych śmieszne dowcipy i sprytnych filmów prezentujących śmiech i szczerą radość.