344 Shares 2283 views

akumulator samochodowy „Rocket”: opinie i funkcje

Pierwsze naprawdę wysokiej jakości baterie koreańskich pojawił się w 1952 roku. Większość technologii i wiedzy została przyjęta w Japonii, która pod tym względem był bardziej zaawansowany. Koreańczycy zbudowali fabryki i uruchomiła pełny cykl produkcyjny Globalny baterii do produkcji baterii do lekkich i ciężkich pojazdów. Jeśli spojrzeć na opinie o baterii „Rocket” i można się pomylić. Rzeczywiście, niektórzy mówią o przyzwoitej jakości i ceny, a inni kierowcy byli bardzo niezadowoleni.


Pojawienie się na rynku światowym

roślina globalny Bateria wystarczająco duży, i zatrudnia ponad tysiąc Koreańczyków, i jeszcze, więc musiał ciężko pracować, aby przynieść produktów na rynku światowym. Aby rozpocząć budowę tzw Central Institute of Technology (Smar litowy akumulator). to główne zmiany i eksperymenty w tym budynku.

Po ukazaniu Smar litowy Koreańczyków otrzymał niezbędne certyfikaty, które pozwalają im sprzedawać swoje baterie na całym świecie, w tym w Rosji. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w 140 krajach. I jako części oryginalne „Rocket” jest ustawiony na „Daewoo”, „Volkswagen”, „KIA” i innych samochodów. To przynajmniej sugeruje, że takie AKB umieścić opłacalne. Wszakże ich żywotność jest powyżej średniej, a cena jest bardziej niż uzasadnione, o czym świadczą liczne opinie. Bateria „Rocket” – to optymalny stosunek „cena / jakość”.

Krótko o charakterystyce

Konieczne jest, aby oferować konsumentom to, czego nie może dać innym się rozwijać w konkurencyjnym środowisku. Ale jest to raczej trudne do zrealizowania. Konieczne jest zatem, aby spróbować, aby zmaksymalizować swój asortyment do kupującego w każdym razie znalazł to, czego szukał. W związku z tym, że Koreańczycy nie mają problemu, ponieważ oferują one nabywcy następujące:

  • duża liczba rozmiarów baterii;
  • szeroki zakres pojemności (44-230 Ah);
  • Różne modyfikacje (bezobsługowy niskiej konserwacji) baterii.

W odniesieniu do takich istotnych cechach jak prąd rozruchowy, to istnieje nie Koreańczycy wyróżniać się w tłumie, ale nie są z zewnątrz. Pojemność akumulatora 65 Ah z Azji i Europy ma ten sam prąd rozruchowy 580 A. To nie jest dużo i nie za mało, wystarczy uruchomić samochód, nawet w środku zimy.

Akumulator samochodowy „Rocket”: Opinie konsumentów

Jak wspomniano powyżej, kierowcy opinia o tej baterii podzielone. W konsekwencji, opinie są mieszane, a więc wyciągnąć wnioski jest trudne.

Niemniej jednak, wiele z nich bardzo zadowolony z baterii. Często zauważyć korzyści, takie jak długą żywotnością, są szczelną obudową o wysokiej wytrzymałości, wystarczającym prądzie wyjściowym, i tak dalej. N. Jeśli weźmiemy pod uwagę metce, która znajduje się poniżej średniego poziomu, na którym, nawiasem mówiąc, bardzo często podkreślają, że to po prostu wspaniałe bateria. Dzięki tej umowie i zwykłych kierowców, którzy nabyli ten „Rocket” baterię. Korea zdaniem, w ostatnich latach zaostrzyła znacznie jakość swoich produktów, więc bateria jest bardzo dobrze sprzedawane w Rosji. Ale musimy zrozumieć, że to wada produkcyjna nie został odwołany, więc pojedyncze przypadki niewydolności nowej baterii nadal występuje, choć rzadko.

Konieczne jest, aby wiedzieć,

Jedną z najważniejszych informacji, które, niestety, niewiele osób zwrócić uwagę, – żywotność baterii. Faktem jest, że jeśli bateria jest skierowana do nowych akcji, to nie mówić o jego wydajności. Z biegiem czasu, aktywnym elementem traci swoje właściwości i zaczyna się rozpadać. CRA będzie działać, ale aby osiągnąć podaną pojemność nie uda. Dlatego zaleca się, by sprawdzić rok i miesiąc zwolnienia przed zakupem. Jeśli bateria jest starszy niż 3 lata, to lepiej kręcić.

Koreański baterii samochód ma oznakowanie rok, miesiąc i data wydania bardzo niestandardowe. Dlatego kwestia ta jest konieczna, aby zatrzymać się w sposób bardziej szczegółowy. Na przykład, w przypadku baterii, widzimy następujący napis: KJ5K16. Pierwsze dwie litery nie biorą pod uwagę, ponieważ wskazują one do miasta, co czyniło z niego baterię. Pięć oznacza, że produkt w 2015 roku. Następnie przychodzi K – miesiąc produkcji. Muszą być rozpatrywane w kolejności alfabetycznej od A do L. Tak więc, w tym przypadku, listopad, odpowiednio, 16-ty dzień. Ten akumulator można kupić, ponieważ od momentu jego wydania ostatnich 2 lat, co nie jest krytyczna znak. Ogólnie rzecz biorąc, nic skomplikowanego, ale zawsze należy upewnić się, że wtedy mieliśmy żadnych skarg z producentem.

Naładować, czy nie?

Wielu właścicieli samochodów uważają, że jeśli akumulator jest bezobsługowy, to może nie być ładowany. Ale tak nie jest. Po tym wszystkim, czy jest jakiś problem z rozrusznika lub alternatora pasa napędowego i umieścić nową baterię, nie należy go wyrzucić. Dlatego, aby naładować akumulatory bezobsługowe „Rocket” i wszelkie inne można. Ale tu trzeba znać pewne niuanse, bo jeśli nie przestrzegają tych prostych zasad, możemy prowadzić i bezużyteczny baterii.

Głównym warunkiem – niski prąd. Generalnie, im mniejszy tym lepiej. Wskazane jest, aby umieścić w ładowarce 3-4 akumulator i pozostawić na noc. Należy pamiętać, że w żadnym wypadku nie należy próbować zdjąć pokrywę baterii w celu odkręcić słoik. W każdym razie, to nie uda, a nieszczelność musi zostać złamane. Konstrukcja Cap jest taka, że wszystkie gazy opuszczenia przez specjalnego gniazda, a uzyskany kondensat spływa z powrotem. Jeśli wciąż żyje bateria rakiet, podczas ładowania przez 8 godzin przy prądzie 3-4 i całkowicie wypełnić dostawę energii i może uderzyć drogę.

nowoczesna technologia

Jak wspomniano powyżej, wiele technologii została zapożyczona z już doświadczył w czasie Japończyków. Jest możliwe, że czynnik ten odegrał decydującą rolę podczas rozwoju koreańskiej firmy. Ale w rzeczywistości nie jest. Najważniejsze jest to, że udało nam się osiągnąć dobre wyniki, mówić o tym liczne pozytywne opinie właścicieli. „Rakieta” bateria może się poszczycić „pull” technologię produkcji płyt. Podobne rozwiązanie znacznie przedłuża trwałość produktu. Taki akumulator jest mniej boi głębokim rozładowaniem i tracą jednocześnie jego pojemności.

Stosowana metoda układania płyt i wprowadzania do usztywnienia pozwala na uzyskanie dużej wytrzymałości. W konsekwencji, wibracja nie jest tak straszne baterii „Rocket”. Ogólnie, świetny akumulator. Że jest tylko okładka z systemem labirynt. Gazy znajdują się na zewnątrz, a woda jest zwracane do banków, a wszystko to przy zamkniętej obudowie. Testy wykazały, że baterie samochodowe „Rocket” zachowywać się stabilnie przy wysokich temperaturach i zapewniają wystarczającą niski prąd rozruchowy.

kilka cech

Obecnie wielu producentów są niemal całkowicie włączone do produkcji baterii nieregularnych. Są to baterie, które są zainstalowane, a po 3-5 latach eksploatacji prostu recyklingowi. Całkowity czas pracy baterii nie trzeba dodawać wody. Ale jest „Rocket” i bateria bezobsługowa. Są to baterie, które wymagają okresowej polewa destylatu. W sezonie letnim, pożądane jest, aby częściej sprawdzać poziom jako ciecz paruje w wysokich temperaturach.

SM-seria jest dobre, Korei może znacznie zmniejszyć ilość gazów, które są wytwarzane w wyniku reakcji chemicznych w baterii. Korpus baterii ma specjalny wskaźnik, który pokazuje aktualny poziom naładowania. Dlatego zawsze można kontrolować to ustawienie, a czas, aby naładować baterię.

Ceny są nieco

Jeśli chodzi o koszty, to jest więcej niż dopuszczalne. Na przykład, Europejski akumulatora 40 Ah kosztował około 3000 rubli. W ten sposób bateria ma bezpośredni polaryzację i 340 prąd wyjściowy. Bardzo dobry dla pieniędzy. Chociaż opcja ta jest nazywana najbardziej budżet nie. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że akumulator 65 Ah kosztuje tylko 3700, to nawet nie jest drogie. Ponownie, wiele sklepów są stale zniżki jeśli wynająć swoją starą baterię z dopłatą do nowego, więc będzie dodatkowo być w stanie zaoszczędzić do 1000 rubli.

„Rakieta” akumulator, którego charakterystyka już pod uwagę, bez wątpienia, jest godne uwagi. Jest to stosunkowo tani element żywności i wystarczająco wysokiej jakości, co potwierdzają liczne referencje kierowców.

podsumować

Mają tych baterii jest jedną wielką wadę, która jest w eksploatacji. W tej sieci nie ma opinii. Bateria „Rocket” nie jest zwykle więcej niż 3 lata, choć producent ogłosił rzędu od 5 lat. Jednak 3 lata, nie można martwić, że samochód nie rozpocznie się w siarczystym mrozie.

Chociaż z drugiej strony, są kierowcy, którzy mają koreańskich elementy żywności pracować 5-7 lat. Jest prawdopodobne, że wiele zależy od stanu technicznego pojazdów i warunków eksploatacji. Jednak, jeśli chodzi o tego, czy nie brać baterii „Rocket” Opinie są skłonni wierzyć, że trzeba spróbować, bo metka tutaj nie jest tak duża. Jeszcze „Rocket” zyskała nazwę dla siebie nie tylko tak, i dla jego jakości. Więc należy spróbować umieścić akumulator w samochodzie, jednak należy starannie wybrać pojemność, która byłaby na tyle samochodu. To wszystko, co można powiedzieć o koreańskiej baterii „Rocket”.