642 Shares 6599 views

Samica psychologia w związkach z mężczyznami. Psychologia kobiet i mężczyzn

Ludzie często komplikuje. Jeśli nie jest łatwym sposobem na wyjście z sytuacji, zostanie ona odrzucona z pogardą. A potem, po wielu dyskusji i debaty, ludzie będą pochodzić ze złożonego wariantu, tajemniczej i nieporęczny. On także stał się normą. Psychologia kobiet i mężczyzn nie są oszczędził tego losu.


teoria gier

Ludzkość zmieniła relacje między płciami w rodzaj wymagające gry z niepisaną, ale wyraźnie wszystkich reguł uzyskania. Jako znanej książki, mężczyźni – z Marsa, w przeciwieństwie do kobiet, które są znane jako z Wenus. Dość dziwna teoria, jeśli będziemy pamiętać, że to nie tylko ludzi, ale także przedstawiciele tych samych gatunków, po prostu różnych płci. Już na tej podstawie, samiec i samica relacje psychologiczne muszą być wystarczająco podobne i komplementarne. Ale z jakiegoś powodu, każdy szuka tylko różnice, nie zauważając Generalnie, które pomogą partnerom początkowo uniknąć konfliktu.

Instrukcje i przepisy

Magazyny oferują niezliczone instrukcji oswajania osobnika płci przeciwnej. Wszystkie z nich są w oparciu o już oklepane stereotypy. Cechy i sekrety psychologii kobiet w związkach i miłości, który powiedział te źródła – to jednorożec, istniejące w wyobraźni autorów artykułów i książek, ale nie w prawdziwym życiu. Ale, niestety, takie zalecenia określić scenariusz pewnych zachowań. Ludzie starają się je realizować i, oczywiście, są pokonany.

Które zwykle czeka na dziewczynę z młodości? Miłość, wierność, opiekuńczy, wyrozumiały. Są to cztery punkty, które są kluczowe w relacji, a reszta – tak piękny dodatek. Co młody człowiek chce z dziewczyną? Tego samego. Po tym wszystkim, harmonijny związek szczególnie wygodne dla obu partnerów. Dlaczego jest to oryginalna, ze względu na sam charakter harmonii jest tak skuteczny?

Opiekuńczy lub egoistyczny?

Oczywiście korzenie problemu jest to , że podczas gdy mężczyzna i kobieta chce w związku z tym samym, ale są one różne. W rezultacie, wystający do partnera ich oczekiwania i aspiracje, otrzymać efekt odwrotny do zamierzonego. Bardzo dobrze noszone sytuację życiową, ilustrując błędy głównego kobiet w związku z mężczyzną: gospodyni prosi żonę, która poszła na dno, mówi mu wieści, a to sprawia, że jej prawie nie gadać.

Ale to jest straszne, co się dzieje? Kobieta po prostu uważają to rozmowa przejawem zainteresowania. Po tym wszystkim, że jest zainteresowany jego sprawy! Człowiek widzi wszystko zupełnie inaczej. Był zmęczony, zły i chce odpocząć, porozmawiać, że nie jest zainteresowany. Człowiek myśli, że kobieta wchodzi samolubne, ona po prostu chce rozmawiać. A jeśli chciałaby uczestniczyć, bym się zawahał, mogą spoczywać w pokoju.

Co ludzie mówią instynkty

Można znaleźć ten prosty i raczej pseudo-naukowe wyjaśnienia. Mężczyźni różnią się od kobiet, oczywiście. W naturze nie ma rodzaju różnej płci, których członkowie mieliby były jednakowo. Fakt, że różne strategie rozrodcze dyktować różne zachowania, naturalnie i logicznie. Dlatego żeńska psychologia w związkach z mężczyznami jest często niespójne, jak zresztą i vice versa.

Kobieta – przede wszystkim matką. Tak, to może być przekonany childfree, do pracy w policji i wziąć udział w sportach ekstremalnych. Jednak natura ma pod opieką, że kobieta czuła potrzebę komunikowania się z dzieckiem, jest to obowiązkowy warunek wychowanie potomstwa. Oczywiście, że nie może narzucać swoje piętno na osobowości. relacje kobiety psychologia – czy z mężczyznami, z dzieckiem, jeśli – pozostaje taka sama. Instynkt autorytatywnie stwierdza, że komunikacja, rozmowa – to jest problemem.

Człowiek jest ta jakość nie jest zbyt potrzebne. W efekcie, kobieta przyjmuje rozmowy jako przejaw troski i uwagi. Człowiek naprawdę nie rozumiał, co się z nim chciał i dlaczego obrażać. Po tym wszystkim, chciał tylko odpocząć.

Mark postanawia porozmawiać

Ale dlaczego by zmniejszyć współczynnik w parze z najprostszych instynktów? Tak, mają wpływ na zachowanie ludzi, ale że człowiek nie jest zwierzęciem. On jest w stanie kontrolować siebie, aby zmienić swoje zachowanie, aby poprawić. Jeśli partnerzy mają trudności w relacjach, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić – to tylko mówić prawdę, aby spróbować znaleźć kompromis. Żaden artykuł w czasopiśmie, bez psychologa, dając porady na miejscu w internecie, nigdy nie będzie w stanie wyjaśnić ludzkie zachowanie jak robił to sam.

Wszystkie złożone ruchy, wszystkie zaprojektowane strategie są mniej niż szczerej rozmowy. Powyżej był typowym przykładem nieporozumienia, a nawet dał mu rozsądnego wyjaśnienia. Ale najprostszym i najbardziej oczywistym sposobem na rozwiązanie problemu – to tylko rozmowa. Wszystko, co musisz zrobić mężczyznę – powiedzieć: „Kochanie, tęsknię za tobą też. Ale teraz jestem bardzo zmęczony, muszę odpocząć. Chodź, pogadamy później. " Wszystko, czego potrzebujesz, aby kobietę – usłyszeć jego słowa. To, co powiedział, nie zakłócając przy tym znaczenia i szukając wskazówek. I wtedy nie jest już potrzebna żeńska psychologia w relacjach z ludźmi jako materiału do badań.

Partner – głównie osobowość

Wszystko co jest potrzebne – jest zrozumieć partnera, to jego, a nie wirtualny średnia członkiem przeciwnej płci. Tak, kobiety różnią się od mężczyzn. Jednak każda osoba, niezależnie od płci – tożsamość. Co podoba jedną dziewczynę, drugi będzie nieprzyjemne. Co jest naturalne dla jednego człowieka, to wydaje się do innych krajów.

Istnieje wiele rzeczy, które oddzielają ludzi i tożsamości płciowej – to najmniejszy problem. Religijne i kulturowe różnice, styl życia, edukacja. A jedynym sposobem, aby przekroczyć tych barier – rozmawiać i słuchać siebie nawzajem.

Ludzie po prostu umieścić w tych samych słowach różne znaczenia. Nie można rzutować na ich potrzeby i oczekiwania partnera. Po tym wszystkim, każdy jest inny. Przed rozpoczęciem, aby człowiek szczęśliwy, to dobry pomysł, aby zrozumieć, jak wyobraża sobie harmonię i komfort.

Pytania i odpowiedzi

można przeczytać artykuł, w którym samica psychologia jest szczegółowo analizowane w odniesieniu do mężczyzn. Piszą o tym, co kobieta chce i jak sobie z tym poradzić, co mam powiedzieć i co milczeć. Ale życie nie jest ten, istniejący tylko na papierze dziewczynki. Żyć z życia i obecne. Ta dziewczyna ma marzenia i pragnienia, charakter i doświadczenie życiowe. Ktoś chce zrobić karierę, a ktoś siedzi w domu. Kobieta marzy o silnym mężczyzną, który rozwiąże wszystkie swoje problemy, inni wolą niezależność. Jedynym sposobem, aby wiedzieć, że dana osoba potrzebuje – jest go zapytać.

Ale problem nie jest tak, że ludzie boją się zadawać pytania, wolą szukać odpowiedzi wszędzie, ale nie obok siebie. Obaj chłopcy i dziewczęta uczą się od dzieciństwa, tak jak powinno być. Ustaw wzorców zachowań i pre obawiają się, że jeśli nie są one zgodne, nikt nie pokocha. Bądź łagodny, a małżeństwo nie wychodzić. Nie bądź ckliwy, żadna dziewczyna nie będzie patrzeć na ciebie. Tak więc, osiągając wiek dojrzały, dawni chłopcy i dziewczęta boją się być sobą.

Zaufanie i szacunek – podstawą stosunków

Często ludzie wiedzą z przodu, że maska jest konieczne nawet komunikować się z najbliższymi ludźmi. Trzeba mieć rację, w celu spełnienia standardów. Jeśli po prostu zachowują się naturalnie, nic dobrego z tego nie wyniknie. Więc powiedz tym ludziom przez całe życie nie jest to, co myślą i co oni myślą, że chcesz usłyszeć otoczenia. Narysuj odpowiedź idealny obraz siebie i jakoś zdenerwowany, nie dostajesz to, czego chcą i oczekują.

Potem okazuje się, że nie ma bardziej niepojęte rzeczy niż kobiecej psychologii dla mężczyzn. Co należy wiedzieć, że tak się nie stanie? Odpowiedź jest prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć harmonijne, ciepłe relacje między człowiekiem a kobiety – miłości, zaufaniu i uczciwości. Tylko wtedy nie będzie to stosunek dwóch cudzoziemców – jeden z Marsa, a drugi z Wenus. Jest to związek dwóch inteligentnych, kochający ludzi, którzy doceniają i rozumieją się nawzajem.