159 Shares 6084 views

Rozumowanie O Copywriting

Pisanie dla mnie – jest to dreszcz. Ja nie piję i narkotyki – Lubię Ukraińców z tłuszczu, brnąć z ich pracy. Dlaczego to musi wiedzieć przyszłych klientów? To bardzo proste. Pomyśl o tym, różnica pomiędzy pracowali tekst napisany przez copywriter z pensją śnie o pracy wykonanej z duszą, z inspiracji, z lotu …


Wiem, że inne copywriterów, na przykład, nie podoba SEO tekstów. I kocham SEO, wyobraź sobie, a ja nie widzę nic wstydliwego w nim. Dla mnie, SEO-copywriting – jako swego rodzaju puzzle, gdzie trzeba być w stanie nie tylko pisać, ale także do rozważenia – czy raczej liczyć. Trudno w to uwierzyć, ale w szkole lubiłem algebry przynajmniej literatura. Więc SEO Copywriting – dla mnie tak samo ekscytujące algebraiczne problemu, co jest ważne z góry wyobrazić rozwiązania algorytmu i wtedy właśnie jego „farby”.

Na przykład, za trywialne zadanie SEO copywriting:

  • Dane: 20 kolumna rękę, z czego 10 – zwroty.
  • Znajdź: optymalna lokalizacja tekstu, aby uniknąć „wyparcia” i „spamnosti”.

Ale dość o SEO copywriting, a które mogą sprawiać wrażenie, że nie jestem zainteresowany niczym innym. Wręcz przeciwnie – cieszę się trudzić na zróżnicowanym kreatywności, aby stworzyć „tekstów sprzedaży” być one są złe, i robi inteligentnego projektu (to nie jest copywriting, ale raczej krieyting – stworzył koncepcję firmy, w tym jego misji, itp) ,

Ale przede wszystkim chciałbym normalne, ludzkie tekstów. W przypadku, gdy sprzedawca nie jest nadęty, pompatyczny wydymając policzki i stwarzających nikt zmechanizowane konsultanta robota, jak uczciwie i rozsądnie o sobie, o tym produkcie i jego korzyści. Lubię, kiedy moje teksty sprawiają, że sprzedający i kupujący bliżej zamiast umieszczone są na różnych stronach barykady rynku.

Co o jakość … to każdy decyduje za siebie. Copywriter – nie 100 $, aby zadowolić wszystkich. I Ksyusha Sobczak nie drażnić każdego. Widziałem straszne przykłady copywriting, moim zdaniem – ale nie znaleźli swoich fanów. I vice versa. W ogóle, spojrzeć za siebie, próbować, wierzyć i będzie sukces. W końcu, copywriting – to nie jest takie trudne.