211 Shares 1810 views

Shon Uayt – jeden z najlepszych snowboardzistów świata

Co zrobić sportu Shon Uayt? Snowboard! To pytanie odpowie każdego fana sportu. Urocze rudowłosa snowboarder z Ameryki, nazywany "The Flying Tomato" – Shon Uayt, idol milionów. Nie tak dawno temu powstał film o tym znanym osoba opowiada o swoim trudnym rutyny. Jeśli nie jesteś gotów poświęcić 45 minut swojego cennego czasu oglądania, ale chcesz wiedzieć o nim wszystko i trochę więcej, przeczytaj ten artykuł!


Shon Uayt: A Biography

Sean urodził się w Carlsbad w Kalifornii. Nie mógł obrócić pro powodu wrodzonej wady serca, ale chłopak miał dwa trudnych operacji, pokazując, jak ważna jest walka o życie.

Pierwsza płyta Seana nie było snowboarding, surfing, dla których jego ojciec chciał umieścić pięć letniego syna. Jednak ten pomysł nie był udany, zakończyła się niepowodzeniem i złamanym nosem. Jak mówi Shon Uayt, druga próba, aby na pokładzie było kilka lat, ale wciąż czuł, że nie jest na to gotowy. Fala zalała mu natychmiast zaczął się dusić i połknięcia wody. Ale teraz, gdy snowboarder Shon Uayt osiągnęła wyżyny i osiągnęła oszałamiający sukces sportowy, to coraz częściej zaczął łapać fale oceanu.

Skateboarding

Należy zauważyć, że z lekką rękę starszego brata przyszły mistrz nauczył się jeździć na deskorolce, a nawet kilka razy wziął udział w X Games, gdzie zdobył medale różnej wartości w różnych latach: od złota do brązu. W skateboardingu stał się jego mentorem Toni Houk, z którymi młody Sean spotkał się w parku. Uczeń wkrótce przewyższył swojego mentora. Sean – jedyną osobą, która wzięła złoto na X Games w różnych dyscyplinach w tym samym roku. W 2007 roku został mistrzem Dew Tour, ale ze względu na Igrzyska Olimpijskie w Vancouver, musiał odpocząć od klasie.

Shon Uayt Snowboarding

Jakby Sean nie podoba deskorolce i deska surfingowa, jego głównym hobby, a teraz zawód jest snowboarding. Sport został uwzględniony w programie Games niedawno, ale już udało się zdobyć szeroką popularność. Tegoroczne Olimpiada została uwzględniona i slopestyle.

rodzice Seana były obsesją lekcje snowboardu tak, że jego syn został wolno pominąć klasy, ale był szkolony. Pierwsze miejsce zajął Shon Uayt – Bear Mountain w Południowej Kalifornii. Tam trenował z 13 lat.

W wieku 16 lat zaczął wygrywać pierwsze nagrody na X-Games – Extreme konkurencji przynajmniej sportów ekstremalnych. Po raz pierwszy pojawił się na scenie snowboardowej w 11 lat. W tym samym roku zagrała w głośnej Terje Håkonsen.

Shawn pamięta, że gdy wygrał pierwszą poważną konkurencję sobie sprawę, że mógł przewidzieć jego rodziny. Podczas gdy jego matka była kelnerką, a ojciec pracował w służbie miasta, więc pieniądze stał się dobrą pomoc. Zaczął otrzymywać nagrody, podczas gdy jeszcze w szkole. Shawn powiedział, że zawsze był nieśmiałym dzieckiem, ale po imprezie spadła na popularności, a każdy chciał zaprzyjaźnić się z nim, więc wybrał swoich przyjaciół ostrożnie.

Nieco ponad 3 miesiące Shon Uayt wziął udział w 12 imprezach, z których każdy wygrał! To jest naprawdę niesamowite! Wśród tych zwycięstw było także złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie w 2006 roku na gorąco, gdzie w finale Biały zdobyć 46,8 punktów na 50 możliwych. Oczywiście, legendy snowboardingu również wygrał często, ale takie wyniki jak ten młody człowiek nie mógł dostać żadnej z nich.

Shawn mówi, że jest szaleńczo przeżywa, kiedy przegrywa. On może wygrać na igrzyskach, ale w ciągu dnia, aby zagrać w towarzyskim meczu z kart i przeżyć cały wieczór. Czuje się niesamowite uczucie, kiedy zdaje sobie sprawę, że ludzie wierzą w niego. Shawn mówi, że nawet miał przyjaciela, który ciągle umieścić go w konkursie i musiał wygrać, aby nie pozwolić mu w dół.

Aż do 2010 roku, zwycięstwo na igrzyskach olimpijskich w Turynie był głównym osiągnięciem snowboardzistów. Ale w Vancouver okazał swoją wyższość: pozycja lidera pozostał za nim, a on dostał swój drugi złoty medal olimpijski. Według badania, wykonanie „The Flying Tomato” W tej olimpiadzie spojrzał ponad 3 miliony widzów w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że komentarze są zbędne tutaj.

Przygotowania do Olimpiady 2014

W 2013 roku, po raz pierwszy sportowiec brakowało X-Games w ramach przygotowań do Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Decyzja ta nie była przypadkowa i realizować jeden główny cel – dwa medale na igrzyskach. On również brakowało X-Games w 2014 roku w ramach przygotowań do Olimpiady.

Trzeba powiedzieć historia hit Olympic Team White'a. Na eliminacjach, otrzymał drobny uraz, aw pierwszej próbie nie uzyskać wymaganą liczbę punktów. Niektórzy wątpliwość, czy Biały może dostać się do drużyny. Ale zebrał całą wolę w pięść i powaliła bilet na olimpiadę, choć stracili prowadzenie w zawodach kwalifikacyjnych. Trzeba powiedzieć, że szczęście nie uśmiech młody Amerykanin, i wziął 4 miejsce na olimpiadzie.

hobby

W wolnym czasie snowboardzie, ku zaskoczeniu wielu, Shon Uayt złe gra na gitarze w zespole „złe rzeczy”. Pomimo faktu, że pracownicy tam niedawno, nie jest to projekt promocyjny White, a on nie był kluczową postacią tutaj. W styczniu 2013 roku zespół wydał swój pierwszy album. Jest to łatwe do odgadnięcia, którzy staną się fanami tego zespołu.

dobroczynność

Czas wolny Shon Uayt na cele charytatywne. Chodzi tutaj nie jest koniec datków pieniężnych. W 2012, on daje jego luksusowe włosy w funduszu, który produkuje peruki dla dzieci z poważnymi chorobami.

Shon Uayt, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule – bardzo popularny snowboardzista. Oprócz uczestnictwa w konkursie, jest znany z serii gier komputerowych, ról w filmach, okładki popularnych magazynów. Shon Uayt uświadamia sobie, że snowboarding – nie tylko sport, widz, ale także doskonałym rozpoczęciem działalności gospodarczej.