428 Shares 4155 views

Elektryczne patelnie przechylenia. Frytownica elektryczna Grill: charakterystyka, rodzaje i ocen

Rumiane ziemniaki z cebulą i pieczarkami, pieczone ryby z warzywami, grillowane mięsa, cienkie naleśniki, naleśniki bujne … Wtedy nie będziemy kontynuować ze względów bezpieczeństwa oraz z powodu najlepszych receptur szefa kuchni – nie jest tematem niniejszego artykułu. Wymieniając tylko te kulinarne wystarczy, aby zrozumieć, że nie mogą one być przygotowane bez smażenia w kuchni dobra. Mamy nadzieję, że artykuł będzie użyteczne i początkujących kucharzy i gospodynie i doświadczonych kucharzy we własnym kawiarni lub restauracji, jako temat – Electric patelni. Drugie słowo w kluczu frazy. To nie jest tylko kawałek zestaw naczyń kuchennych wykonanych ze stali nierdzewnej. I nie drogie pan tytanu na kuchenkę elektryczną. Jeśli wybierzesz ten rodzaj asystenta płytki w kuchni nie musi pamiętać. Jest powołany do życia marzenie rodziców uczniów w schronisku siedemdziesiątych, próbując przeskoczyć kolejkę do wspólnej gazu lub innego pieca w kuchni szybko smażyć jajka na gorącym żelazem złapać wieczór w klubie. Urządzenia gospodarstwa domowego, pracy z sieci, pozwala szybko i łatwo przygotować zdrowe i smaczne posiłki. Patelnia elektryczna, grill, na przykład, smażyć mięsa natury o każdej porze roku, w przytulnej kuchni. Uwierz mi doświadczenia – a wynik będzie Ciebie i Twoich gości zadowolić.


cechy konstrukcyjne

Główna różnica w urządzeniu, że misa jest wyposażona w elektryczny element grzejny, ciepła lub promieniowania podczerwonego, działających od sieci. Elementy szczelnie wypełniony na patelni ciała i nie może stykać się z żywnością. Jest jednostronny montaż PETN, tylko dno lub pokrywa lub dwustronny. Elektryczny grill pan – przykładem drugiego typu. Mieszaninę ogrzewa się przez obie powierzchnie. Nowoczesne urządzenia muszą mieć wbudowany termostat. Jest to wygodne, ponieważ można ustawić żądaną temperaturę powierzchni smażenia. Jest on wspierany przez jednolite i stabilne na całej powierzchni, co eliminuje niebezpieczeństwo przywieraniu potraw spożywczych lub tryb gotowania temperatury zaburzenie. Forma powierzchni smażenia może być prostokątny lub okrągły. Wymiary są różne, zbyt. do gotowania domowego uzyskania objętości trzy i pół litra. Modele przemysłowe mają misce ponad dziesięć litrów. W związku z tym urządzenia zasilane są różne. Pokrywy z patelni elektrycznych znajduje się otwór do produkcji pary. Kolejny obowiązkowy cechą modeli jakościowych – Alice uchwyty wykonane z materiałów o niskiej przewodności cieplnej i elektrycznej, co zapewnia bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Plusy i minusy materiałów

Najbardziej popularne są nadal cast patelni żelaza smażenia. Jest to najbardziej wytrzymały materiał. Nawet gdy przegrzanie nie emituje żadnych szkodliwych substancji spożywczych. Rzucać kule żelazne nie zaczęły rdzewieć, gdy opiekę nad nimi lepiej jest nie używać żadnych detergentów, wystarczy umyć czystą wodą, a następnie praży. Jedynym negatywnym – dużo wagi. Nadal nie polecam dużo czasu, aby móc przygotowane potrawy z warzyw w żeliwa patelni, mogą one ciemnieją.

Stal nierdzewna jako materiał do produkcji garnków ze stali elektrycznych stosowanych w ostatnim czasie. Kiedy wiele zalet, z których najbardziej znaczącym jest bezpieczeństwo zdrowotne, wykonane ze stali nierdzewnej ma wady. To – niską przewodność cieplną i słaby antyadhezyjną. Przedmiotem wynalazku jest wielowarstwowy dnem z wypustkami aluminium-miedź pomogły częściowo wyeliminować te wady, ale znacznie zwiększa cenę produktu. Patelnia ze stali nierdzewnej wymagają starannej konserwacji i ich odpowiedniki z aluminium. Pierwszy krajowy elektryczna patelnia „cud” został wykonany z aluminium, ponieważ bez dodatkowej powłoki. Na wygląd został nazwany latający spodek. Generalnie, polerowane aluminium ma wysokie właściwości non-stick. Do poprawy tych właściwości powłok stosowanych: teflonu, ceramiki i innych stopów.

Wady powłok

C Plus przezroczyste powłoki non-stick. Zasadniczą wadą i bardzo niebezpieczne jest to, że aluminium i jego stopy nie tolerują ciepła. Jeżeli grubość powierzchni patelni do smażenia jest mała, powłoka antyadhezyjna przed wysokimi temperaturami odparowania żywności wprowadzić szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Z tych samych powodów, podczas pracy z naczyniami aluminiowej powlekanej nie zaleca korzystania z wszelkich metalowych noże, ostrza, tak aby nie uszkodzić powierzchni. Umyj je wyłącznie miękkie gąbki ze specjalnymi detergentami. Zgodnie ze wszystkimi zaleceniami żywotności może być przedłużony, ale nadal nie jest tak wielka w porównaniu z patelni wykonanych z nierdzewnej stali lub żeliwa.

prawie multivarka

Aktualne modele domowych patelnie elektryczne smażenia może być używany do smażenia, sautéing beztłuszczowe lub z minimalnymi ilościami tego, co jest przydatne dla zdrowia. Są dobrze upieczone placki. Electro zadowoli fanów domowej pizzy. Nie ma problemu może być ogrzewana do pożądanej temperatury, gotowych posiłków i rozmrażania żywności jest lepszy i bardziej bezpieczne niż kuchenka mikrofalowa. Na zbiorze możliwych funkcji Electro, jeśli wierzyć opinii – jest ekonomiczny mini multivarka.

Charakterystyka elektrogrile

Szczególne miejsce wśród elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego zajmują grille elektryczne.


Wszystkie modele z nowoczesnych zaawansowanych marek są otwarte, czy zamknięte. Zamknięte grille – to naprawdę kompaktowy piec pulpit, który jest specjalnym pracy aparatu. elementy grzejne i silnik są umieszczone w specjalnych komorach. Są izolowane od produktu, ale raczej szczelnie przylegać do niego. Ze względu na to mięso, ryby smażone szybko, równo, bez dymu i zapachu. Produkty nie palą. W kawiarni i restauracji użytku domowego kubek otwarty grill. Są one większe objętości, nie mają kamer, są one wykonywane na emiter podczerwieni. Elementy grzejne są montowane w pokrywie grill. Dym i zapach nie da się uniknąć, więc są one stosowane na zewnątrz.

Electro-industrial typ

Pod wieloma względami, przemysłowych elektryczny rolnicza pan jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych i małych przedsiębiorstw spożywczych. Aby poprawić jakość żywności w modelach powierzchniowych smażenia przemysłowy robić często stali nierdzewnej lub żelazo w postaci misy ze specjalnymi pokrywami dostarczonych z rowkami do odprowadzania kondensatu. Gęstość zamykania jest regulowany mechanizm sprężynowy. Szybkiego ogrzewania i wysoki współczynnik przenoszenia ciepła w miseczkach przemysłowych zapewniony przez fakt, że elementy grzejne są sumowane bezpośrednio do spodzie materiału interfejsu cieplnego, którego grubość w modelach jakościowych wynosi piętnaście milimetrów. Wewnętrzne powierzchnie mają relief, co przyspiesza proces gotowania w niskotłuszczowych kosztów. Bęben może posiadać kilka stref grzewczych oddzielnie regulowanej temperaturze. W jednym miejscu, można szybko smażyć, az drugiej strony, aby utrzymać danie gorące. Duża powierzchnia smażenia jest zamontowany na specjalnym stojaku lub stole. Nazwa pan elektryczny rolnicza wskazuje na obecność mechanizmu miska pochylenia w celu ułatwienia ewakuacji i opieki nad produktem. To może być ręczny (dźwignia mechaniczne) lub elektryczne (przez naciśnięcie przycisku). Drugi to dla wygody i bezpieczeństwa sprzężony z mechanizmem podnoszenia korek. Operacje miski są możliwe tylko przy otwartej pokrywie. Modele przemysłowe wyposażone są w panele sterowania z regulatorami temperatury i wskaźniki sygnału. Zakres temperatur waha się od dwudziestu do trzystu stopni. Podczas ogrzewania smażenia powierzchni ponad trzystu pięćdziesięciu stopni spowodowało wyłączenie awaryjne podgrzewanie jej elementów grzejnych.

Służyć przez długi czas

Warunki korzystania z usług i gospodarstw domowych i przemysłowych patelni elektrycznych zależy od sposobu przestrzegania zasad eksploatacji i konserwacji, a to jest bardzo ważne – środki bezpieczeństwa przy pracy z urządzeniami elektrycznymi. Poza szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi obowiązkowego czytania, producenci marek wysokiej jakości czynią ich wspaniałych receptur patelnie. Przed eksperymentem, przygotować dla nich. Czy podoba ci się, wierz mi!