542 Shares 9532 views

Friedrich Neznanskiĭ: biografia, zdjęcia

Detektywi Writer którzy identyfikują się jako „anty-totalitarnego gałęzi literatury rosyjskiej” – Friedrich Evseevich Neznanskiĭ. lat życia – 1932-2013. O nim ten artykuł.


Jaki on był? Chelovekpm głęboko przyzwoity, wypadł z totalitaryzmem kreatywność prowokacji i niesprawiedliwości. Reprezentował do najdrobniejszych szczegółów i charakteru radzieckich i rosyjskich przestępców, zwanych wąskich gardeł systemu sądowego.

Jego ulubiony cytat to słowa Kanta, stwierdzając, że bez sprawiedliwości nie ma nic, nadaje wartości ludzkiego życia. Jak to faktycznie brzmi teraz!

Prawnik i pisarz

Pragnienie, aby stać się pisarzem ukazał się podczas studiów w moskiewskim Instytucie Prawa. Jako student, przyszły pisarz uczęszczał warsztat literacki, gdzie nauczył się pisać małą prozę. … Ale sen pozostawał w literaturze Friedrich Neznanskiĭ przybył, już mający solidne doświadczenie:

  • Badacz terytorium Krasnodar i Moskwa gorprokuratury 1954/57 (gg). – w 1960-1969 gg.;
  • prawnik od stolicy Bar Association (1969/77 gg.).

Dokładniej, pisać prozę Friedrich Neznanskiĭ rozpoczęła się w 1969 roku, pracując równolegle z moskiewskiego biura prokuratora. Ale to był tylko test pióra … Dwadzieścia lat pracy zawodowej prawnej Frederick Evseevich przeszedł otoczony przez inspektorów, prokuratorów i śledczych, który ostatecznie przekształcił się bohaterami jego powieści detektywistycznych. Przyszły pisarz chciał stworzyć historie dotyczące kwestii zawodowych, bardzo ważnych i istotnych, ale zakazane w ZSRR.

thriller polityczny o rosyjskim przez emigracyjny pisarz

W dniu 27/09/1977 The nagle zmienił swoje życie Friedrich Neznanskiĭ. Biografia Expat rozpoczął odliczanie do 45-letniego mężczyzny. Wyjechał do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Kwalifikacje, wiedza i znajomość języka załatwiło sprawę. Były radziecki miasto adwokat był popyt, a po drugiej stronie Atlantyku. Wykładał na amerykańskich uniwersytetach: Harvard, Columbia w Nowym Jorku. Pracowałem chciwie. Spod jego pióra z 5 monografii dotyczącej praw sowieckiej polityki.

Podczas gdy w Ameryce, we współpracy z Eduard Topol pisze powieści „Plac Czerwony” (1983) i „dziennikarza za Breżniewa” (1981). Ten śmiały proza, otwierając nieprzyjemne niuanse polityki sowieckiej. Pisarz pracuje w gatunku detektywa politycznej. Znając praktykę fałszowania sprawach karnych przez radzieckie organy ścigania, maluje przekonujący obraz bezprawia Friedrich Evseevich Neznanskiĭ. Ośmielił się lekkomyślności i całkowicie pozbawiony „redaktor wewnętrznego”. Nie bał wywoływania prawdziwych nazwisk, pokazują przypadki, w których radzieccy wielkiej polityki są ściśle związane z brudną i niskiej przestępczości. Te ostatnie, oczywiście zaprzeczył sowieckiej propagandy.

Policyjnych detektywów o rosyjskiej Kriminale

Później Neznanskiĭ odchodzi od współpracy z Topol, a przyszedł do samodzielnej pracy w gatunku policyjnego detektywa, zawsze szukając tematów do rzeczywistej praktyki karnej ZSRR i Rosji. Writer motywowane odbiega od kanonów radzieckiej powieści policyjnej. On osiąga dynamiczną narrację.

W 1984 Neznanskiĭ napisał powieść „Fair w Sokolniki”, w 1989 roku – „Notatki o badacza”. Zatem Neznanskiĭ idzie do formatów zapisu popularnych książek kultury. On staje się skuteczne w tworzeniu bestsellerem. dzieła pisarza są drukowane w dużych wydań w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Japonii.

Cykle detektywi przyniósł chwałę Neznanskiĭ

Popularne pisarzy przyniosły serię powieści „Pan Prawnik” (31 książek), „Marsz Turecki” (116 książek), „Agencja” Gloria „(26 książek),” Zwycięzcy nie byli sądzeni „(7 książek),” Powrót turecki „(25 książek ).

Seria „Pan Lawyer” opowiada o trudnej pracy członka Bar Association Yuriya Gordeeva, który wcześniej służył w Biurze Prokuratora Generalnego. Ta seria książek czytelnik oddaje zawiłości świata obecne w sądzie korupcji i intryg (przekupstwa, szantażu, fałszywe uniewinnienia i przekonań, zabójstw, „Justice alibi”). Ta seria powieści jest o drugiej stronie aktywności prawnik, który jest ukryty przed wzrokiem ciekawskich.

Seria książek „Marsz Turecki” opowiada badacz dla szczególnie ważnych przypadkach Prokuratora Generalnego Rosji Aleksandra Borisovich turecku. Nie popełnić proste przypadki. Jest to ulubiony obraz pisarza Fridriha Neznanskogo. Jest on stworzony, konsolidacji swoje osobiste wrażenia z najbardziej szanowanych są koledzy, z którymi wcześniej, jak mówią, zrobić to samo zadanie: badacza Genprokuratury Aleksandra Borisovicha Turkish, Jewgienij Sidorenko, agentów i innych badaczy, w tym ludzi, których rzeczywistym nazwy wprowadzone bez dowodów w powieściach (odnosząc się do Walnego Gryaznoy).

powieść z serii „Agencja” Gloria „nie jest pozbawiona humoru, mówi śledztwa tytułowy prywatnej agencji detektywistycznej, który jest kierowany przez Denisa Gryaznoy.

Filmografia

Filmografia pisarz jest dość obszerna. To wszystko zaczęło się piętnaście lat temu. Według scenariusza powieści „Targi w Sokolniki” dyrektor Yuriem Morozom został nakręcony „Black Square”. Skrypt, który pisał Friedrich Neznanskiĭ zgromadził doskonały zespół aktorów: Vasiliya Lanovogo, Witalij Sołomin, Armena Dzhigarhanyana, Jelena Jakowlewa … Jednym słowem, pierwszy naleśnik okazał się przyzwoity, nie stając się nierówne.

Jednakże krajowe miłość do autora przyniósł serię „Marsz Turecki”, gdzie rola badacza Mosgorprokuratury dla szczególnie ważnych przypadkach grał Alexander Domogarov. Aktor mieszkał życie charakteru turecku, kładąc jakby grał Hamleta.

Friedrich Neznanskiĭ więcej niż raz w wywiadzie wyraził wdzięczność dla aktora.

Przeprowadzka do Niemiec, śmierć

W 1985 roku sukcesem pisarz, przyjęty do elitarnego klubu amerykańskiego pisarza Edgara Allana Poe, przeniósł się do życia we Frankfurcie. Był aktywnie zaangażowany w politykę, łącząc NTS (Unia Pracy Ludowej). Tutaj Neznanskiĭ prace opublikowane przez „siewu” gazety.

W 1986 roku otrzymał nagrodę „Człowiek osiągnięć.”

Friedrich zmarł Evseevich 80-latek w małej bawarskiej miejscowości alpejskiej miejscowości Garmisch-Partenkirchen. Mistrz współczesnego kryminału, niestety, nie jest już z nami …

zamiast wniosku

Friedrich Evseevich Neznanskiĭ – rosyjski pisarz, mający olbrzymią wydajność. W roku jego pióra często idą 8-9 detektywistycznych powieści z unikalnym, nie powtarzając historię.

Sam pisarz nie jest tajemnicą owiana jego twórczego laboratorium. Pomógł profesjonalny wizja ukrytych aspektów rzeczywistości, charakterystyczne dla adwokata i prokuratora, który ma rozległe badania praktyczne, zdolność pisarza. Informacje otrzymane przez czytanie gazet między wierszami, czasami dało mu 70% działki! Rozeznanie mistrz detektyw po prostu zaskoczony. Na przykład, miał już opisał sytuację zamachu w powieści „Pandory Box”. Tworzenie powieści, pracował ofiarnie Friedrich Neznanskiĭ (obraz, pisał poniżej, pozwala zobaczyć go w jego biurze).

Pisarz był w stanie bardzo wiarygodnie opisać pracę badacza. Jego „Marsz Turecki” – chyba najlepsza seria książek napisany od teraz, mówiąc o prawdziwych rzeczy rosyjskich organów ścigania w ozdobny 90-s …