476 Shares 4478 views

sklep rybny w Moskwie „Grayling House”

Ryby Północnej w centrum stolicy – nie jest już nowością. Często jednak jakość pozostawia wiele do życzenia. Złapany nie wiadomo kiedy, wielokrotnie zamrażane i rozmrażane, traci swój smak, a połowa dobra. Ponadto w większości sklepów mają do czynienia z faktem, że kupcy nie posiada żadnych informacji na temat tego, co jest na półkach. A jeśli sprzedawane dokładnie ten rodzaj ryby, który jest wskazany w cenniku, jest już dobrze.


Fundamentalnie różni się rynek rybny „Grayling Dom”. Jej właściciel – prawdziwy znawca i miłośnik północnej ryb. Otwarcie jego sprawy, on delikatnie podniósł dostawców, ustanowienie kanałów, przez które towary będą miękkie się do niego jak najszybciej, a dziś on stoi za ladą, aby powiedzieć, że dzisiaj każdy użytkownik jest przygotowanie do obiadu.

wnętrze

Idąc do sklepu, kiedy zaczynają rozumieć, że tu pachnie północy, prawdziwej rosyjskiej Syberii. Okna w lodowych przysmaków błyszczących, aby pobudzić apetyt, nawet w tych, którzy nie są zbyt chętnie ryby. I obrazy na ścianach i zdjęć pozwoli na zapoznanie się ze stawami krajów. Tutaj Jenisej i Irtysz, Lena i Angara, Ob i Bajkał. Niedaleko kolorowy obraz ryb, które są przedmiotem obrotu w sklepie. Czyli równolegle do zadowolenia zainteresowania gastronomicznej dodatkowo uzyskać możliwość wycofania geografii.

krótki opis

„Grayling-Dom” lub „ryba z Północy” – to nazwa małego sklepu, który jest dogodnie usytuowany w pobliżu stacji metra „Sokół”. Malutkie rozmiary, jest to krótki czas zakochał się Moskali. Dziś, wiele powiedzieć, że są one bardzo szczęście spotkać się z właścicielem tego sklepu, czy nadal nie wiem nic o północnej ryb znać.

„Grayling House” – ulubione dziecko Sergeya Zaharova, dla których jest on zarówno biznes i hobby. Że to jest tajemnica jego sukcesu. Zgadzam się, jest jeszcze duża różnica: zakupy w supermarkecie, gdzie jest wizytówką i towarem do nich, albo zakupu ekskluzywnych towarów od człowieka, który wie o nim wszystko.

ich sposób

Shop „Grayling House” dla jego właściciela – jest czymś więcej niż tylko sposobem na zarabianie pieniędzy. On nie kupić tani i popularny karpie i inne gatunki. Nie, marka utrzymuje się od początku do końca. Zakres tutaj jest tylko rzadkie ryby słodkowodne z Syberii. Oferuje muskuna i czyr, siei i White Salmon, a także szereg innych typowych przedstawicieli Jakucji podwodnej fauny.

Dla właściciela sklepu jest pierwszą próbą niezależnego biznesu. Ale to nie jest dość nierówne. Dobrze zaprojektowany biznes plan będzie powiedzieć, że jest to sukces rozpoczynając projekt, który będzie tylko rosnąć. Sprzedawca ryb „Grayling House” został otwarty dopiero po dokładnym wypracowanie w całym łańcuchu dostaw. W tym celu umowy z prywatnymi przedsiębiorcami i małych łowiskach. Chodzi tu tylko najbardziej świeże i jakość ryb. Jest to główny priorytet. Złowione w -50 ° C, zamrożono, umieszczony jest w specjalnej komorze i transportowane w tym samym stanie. Pozwala to osiągnąć zaskakujące smaku gotowego produktu.

cena emisyjna

Shop „Grayling House” nie można nazwać tanie. A jak mogłoby być inaczej, jeżeli dostawa z Syberii do Moskwy odbywa się na płaszczyźnie. Ale towary zakupione tutaj zaskoczy Cię z wielkim smakiem. Próbowałaś sztokfisz Peled? Przychodzi do głowy to coś niesamowicie nudny i bezbarwny. Dla zabawy, należy przyjąć ją co najmniej raz tutaj. Będziesz zaskoczony, bogactwo smaku. A chodzi o to, że był przygotowany z miłością.

Za kilogram Chira tutaj będzie musiał zapłacić 750 rubli na wędzonym muskuna – 1100 str. Należy zauważyć, że wszystkie procesy przygotowania właściciela znajduje się również w Sybiraków. Dlatego, wędzone, solone i suszone, zajmuje się wyłącznie własną rękę, tak że kupujący otrzymał tylko najlepsze. Plany na najbliższą przyszłość w branży IT – budować dostawa w Moskwie, a także prace w celu poprawy procesu hot palenia.

Zakres usług w sklepie

sklep rybny „Grayling Dom” – to przede wszystkim ekskluzywne usługi. Zasięg nie jest zbyt bogata, ale o co ryba właściciel powie absolutnie wszystko. Gdzie i kiedy złapany, ile godzin dostarczone, co czas mogą być przechowywane. Zwykle w innych sklepach jest wszystko nieco błędne. Duża partia załadowane na ladzie, a jeśli to wychodzi datę ważności, ryby zaczynają jelit, wyczyścić głowicę, sól i demontować konfitury. Dyskusja o doskonały smak nie jest już konieczne.

Tuż właściciela sklepu można gotować stek z ryb mrożonych. Równolegle będzie on wyjaśnić, dlaczego nie można zrobić z każdego kawałka filet, która jest w zamrażarce. Konieczne jest, że ryba była zamrożona w czasie połowu i nigdy rozmrożone. Dlatego, jeśli chcesz wypróbować tę wyjątkową potrawę, przyjdź do „Grayling House.” Moskwa – miasto psuje propozycji, ale jeśli mówimy o naisvezhayshaya północnej ryb tutaj Siergiej Zacharow praktycznie jedynym przedstawicielem swojego kierunku.

Równolegle ze sprzedażą, daje szczegółowe instrukcje. Na przykład, z tym samym stek. Jeśli pójdziesz z dala od sklepu – nie ma sensu brać, to jest czas, aby odwilży. Konieczne jest, aby w czasie krojenia ryb nadal całkowicie zamrożone. I konieczne jest, aby jeść w około 15 minut. Umieścić w zamrażarce nie mogą być ponownie wykorzystane.

Świeże i suszone ryby

Do tej pory, sprzedaż nie tylko mrożone ryby. Właściciel kupuje także inne niż w puszkach. Palona lub naturalne, w oleju i pomidorów w sosie własnym – każda ryba jest doskonała gratka dla swojej rodziny. Wszystkie konserwy przybyć tu z Salechard, gdzie ryby są złowione i zebrane.

Zawsze według dawnych receptur gotowanie odbywa się wszystkie produkty w tym sklepie. Jest to podstawowy punkt, który jest omawiany w umowy z dostawcami. Solone ryby tylko północna sól wędzona na trociny. Żaden ze związków chemicznych i konserwantów. Z tego powodu, to dość krótki okres przydatności do spożycia. Właściciel ma obowiązek powiadomić was, że na jaki numer trzeba korzystać z zakupu, a nawet pisze znacznik na opakowaniu.

zamiast wniosku

I w jaki sposób klienci zobacz sklep „Grayling dom”? Recenzje podkreślają, że mile zaskoczeni znając osobę za ladą. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że konsultanci często nie mają pojęcia o ich obrocie. Kocham Sergey północ i praca odczuwalne w sposób mówienia, otwartość na dialog, gotowi udzielić wszelkich informacji o produkcie. Nawiasem mówiąc, stali klienci podkreślają, że ich wiarygodność nie może być wątpliwości. Wszystkie posiadają certyfikaty i smakowitość powiedzieć, że można sprzedać z najświeższych produktów. Dlatego też, mimo cenę ludzie są gotowi wrócić.