880 Shares 1237 views

Jak podłączyć dzianiny część niedostrzegalny?

Wiele needlewomen interesuje się pytanie: „Jak połączyć dwie części dzianiny dyskretnie” Tak, w tym samym czasie, tak że nie ma wyrównania lub szczelność i że produkt wyglądał po prostu oszałamiające.


W rzeczywistości, to nie ma nic trudnego. Oraz ze względu na fakt, że sieciowanie techniczna obsługa dużo, można wybrać bardziej wygodne. W tym artykule opisujemy kilka sposobów łączenia dzianiny kawałek.

Kilka subtelności w szczegółach szycia

Przed przystąpieniem do składników sieciujących, trzeba zacząć przygotowywać niezbędne. Jest to przede wszystkim nici, które sieciują się liczne i różne części. Narzędzie – gruba igła z dużych oczu, szprychy lub haka (w zależności od wybranej metody zszywania). Co do wątku tutaj często korzystają z tego samego, który drutach sobie części lub podobny kolor. Najważniejsze jest to, że wątek był silny.

Zacznij na krawędziach wyrównywania szczegóły. Następnie spróbuj na produkt i sprawdź miejsca zszywania. Dla wygody, można początkowo zrobić nić fastrygę innego koloru. Kiedy sieciowanie nie bierze zbyt długi wątek – może szybko przełamać i dociągnąć.

Szew jest gładka i proste, powinny być wykonywane w pętli nitki znajduje się w tej samej odległości. Jeśli szyć na mankiecie lub kołnierz klapy, a następnie krawędź trzeba zrobić Z drugiej strony dzianiny.

„Materac” szew

Jeśli jesteś najbardziej dotyczy sposobu łączenia dzianiny część niedostrzegalny, ten niewidzialny pionowy szew – co trzeba.

Aby wykonać to należy wybrać cienką nić. Można nawet szycie. Wykonać szew materac musi być na przednich częściach bocznych. Aby to zrobić, należy połączyć krawędzi chwytając Wales po obu stronach.

Aby wykonać przednią powierzchnię , wprowadzamy igłę pierwszy pomiędzy pierwszą i drugą pętle z jednego elementu, a następnie tym samym w drugiej części gwintu. Zatem szyte przez. Aby wykonać spodnią powierzchnię ponownie z prawej strony przez nakłucie same pętle. W tym przypadku jednoczęściowe chwycić górnej części pętli, a na drugiej – niższa. Ponownie szycia do końca.

ścieg na drutach

Niewidoczny szew ten jest wykorzystywany do przyłączenia się do części, które są połączone w jednym kierunku. Na początek mają twarzą do góry i krawędzie do siebie. Następnie trzymając igłę gwintu w następnej pętli na drugim boku. Szyć dalej przez analogię. Mieliśmy poziomej dzianiny ściegiem.

Innym rodzajem dziania ściegu – obwód ściegu w pętli. Jest on stosowany, gdy trzeba połączyć składniki, takie jak pończoszniczych na drutach. W tym celu, pętla otwarta usieciowany obie części wyrobu. Wątek, ten sam, który został użyty w drutach.

Igła z gwintem przechodzi w pierwszej pętli od wewnętrznej górnej części wyrobu posiadać dno pierwszej pętli oraz drugą pętlę poprzez przewodzącą spodzie dna. Następnie gwint jest gwintem z przodu górnej części pierwszej pętli i przeprowadzenia przez drugie górnej części od środka. Następnie igła przechodzi do drugiej pętli dolnej części strony przedniej i prowadzenia trzeciej dolnej części od środka. Nadal szyć wzdłuż linii. Spróbuj utrzymać pętlę nici rozmiaru pętli były identyczne do produktu.

Szew „Chain”

Ma to zastosowanie do połączenia szwu barku. Kiedy igły trzeba zostawić uwolnić pętlę z tyłu i przodu urządzenia. Następnie możemy dodać szczegóły niewłaściwej stronie od siebie. Bierzemy kolejną igłę i rozpocząć provyazyvat pierwsze Powrót pętlę z przodu, a potem drugą pętlę z dwiema szprychami.

Zamknąć początek pętli, kiedy nie będzie dwie pętle po prawej stronie odezwał. Robimy to drapowania pierwszej pętli do drugiego. Kontynuujemy wzdłuż linii do końca. Tak więc, na przedniej stronie wyrobu ujrzymy obraz w postaci łańcucha. Ten typ szwy nadaje się dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak połączyć dzianiny części pięknie.

Jeśli nie chcesz tego łańcucha nie widział, robić wszystko same, tylko szczegóły początkowo dodawać się naprzeciw siebie.

Pętle zamykające szew

Jest to kolejny sposób dla tych, którzy szukają sposobu łączenia dzianiny szprychy szczegóły. Wykonaj ten szew będzie po niewłaściwej stronie produktu. Aby to zrobić, bierzemy dodatkową igłę i gwintowane go do pierwszej pętli na przedniej i górnej części szprychę w pierwszej pętli na spodzie dolnej szprych. Następnie wyjąć obie pętle. Dalsze ciągnięcie drugą pętlę przez pierwszy. Następnie powtórz wszystko od nowa.

Przewrócenie dzianiny produktu i usunięcie dwóch pętli. Pociągnięcie drugiego nad pierwszym. Ponownie usunąć dwie pętle i ciągnąć przez pierwszą sekundę. Na koniec przymocować ostatnią pętlę.

Szew „back igła”

Ten szew jest również przeprowadzana od wewnątrz. Bierzemy oba szczegóły, dodaj je naprzeciw siebie i przymocować gwint na zewnętrznych zawiasach. Następnie nici wątku igły kopii pół centymetra od ostatniego ściegu.

Możemy wprowadzić igłę w miejscu, gdzie kończy się poprzedni ścieg i wyprowadzania znowu przez pół centymetra od ściegu. Ciągnięcia nici. My dalej wzdłuż tej samej linii.

hak szew

Opisujemy kilka przykładów, jak połączyć szydełka dzianiny szczegóły.

  1. Jak połączyć części dzianin szydełka? Blindhem. Jego przypadek na brzegu. Dwa produkty są dodawane do siebie, naprzeciw siebie i trzymania zaczepu przez nich uchwycenie i pociągnięcie pętli. Ponownie gwintowania hak przeciągnięcie przez obie części i wcześniej wykonane pętli. Provyazyvaem, powtarzając ostatnią czynność przed końcem.
  2. Kolumna bez sc. Jego przypadek w przedniej części urządzenia. Hak jest wprowadzany przez ścianki zamknięcia liczba zarówno szczegóły i uchwycenia nitki pociągnąć pętli. Możemy wyciągnąć pętlę przez dwóch następujących serii pętli zamkniętej i ciągnie wątek, ciągnąc nową pętlę przez dwa poprzednie, są na haku. Kontynuujemy w ten sam sposób, ponieważ rysunku pierwszej pętli.
  3. Aby połączyć się z otwartej pętli, która znajduje się na szprychy zagięcie dwóch części zwróconych do siebie, a hak przechodzi przez pierwszą pętlę na igłach dziewiarskich a, jak na twarzy je usunąć. Następnie generuje na gwint haka i wyciągnąć pętlę przez dwie pętle haka. Teraz strzelać 2 pętle z igłami. Eagle Eye to trzy pętle. Zatrzasnął gwint na haku i wyciągnąć przepuszczają trzy pętle na haku. Teraz jest 1 hak pętli i powtarzamy wszystkie czynności od usunięcie dwóch pętli z igieł szydełkowych.

Zaposhivochny szew

Jak połączyć części dzianiny z igłami? Aby shovchik był niewidoczny, konieczne jest, aby wykonać go z wewnątrz na zewnątrz. Ale jeśli chcesz, aby na skrzyżowaniu części została sznurowanie dekoracyjny szew, można to zrobić z przodu.

Dwie części wyrobu są razem twarzą w twarz, a jej krawędzie wyrównane. Następnie wprowadzić igłę oraz nić z powrotem przez zwężenie pomiędzy pętelki na brzegach. Przyszyte do końca.

Związek z pionowymi i poziomymi częściami

Najczęściej ten szew jest używany do szycia rękawy. W przypadku, gdy szereg z więcej niż pętli Podczas szycia tulei, czasami chwycić dwoma ciągnięcie pomiędzy krawędzią pętli jednej strony i jedną pętlę – z drugiej.

Gdy pończoszniczych dziewiarska do łączenia pionowych i poziomych części niezbędne do utrzymania igły pętlę nić pod pionowych części na pasie zamkniętym i mocy cieplnej przeciągacza pomiędzy pierwszą i drugą pętlą na poziomej części. A potem ten sam wzór jest przyszyta do końca.

To wszystko, nic skomplikowanego, jak połączyć piękne szczegóły szydełkowe. Konieczne jest jedynie, aby rozpocząć dziewiarskich i opóźni cię do świata magii!