278 Shares 4174 views

LIH skomplikowana walka z siłami różnych koalicjach

Pod koniec września 2015 roku rosyjska VKS rozpoczęła operację wojskową w Syrii. Celem deklarowanymi walce przeciwko LIH (zakazane organizacja). Jest to pierwsza akcja wojny poza granice dzisiejszej Rosji. To spowodowało, przestraszony i zdezorientowany od zachodnich partnerów. I musi być rozwiązany z LIH? Dlaczego to jest prowadzone? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Przed terrorem dla Życia

Należy zauważyć, że Federacja Rosyjska miała do czynienia z krwią i poświęceniem, na własnym terytorium. Terroryści próbowali zgrać kraj, organizowanie straszny kampanii zastraszania. Dlatego rosyjski anty-LIH uzasadnione. Doświadczenie wskazuje, że zagrożenie to nie może czekać lub zignorować. To, że huragan szybko mnożąc i rejestruje nowe terytoria. Zwłaszcza, że organizacja islamska stworzył własną ideologię atrakcyjne dla wielu. Zdaniem ekspertów, to nie tylko dołączył agresywny, aby nie znaleźć się w życiu współczesnych ludzi. Wykształcony, kulturalny, dążenie do sprawiedliwości, obywatele wielu krajów, także sąsiadują terrorystów. Walka LIH muszą być prowadzone głównie w umyśle, na poziomie ideologicznym. Fakt ten jest tym bardziej prawdopodobne, aby wspomnieć politologów. Wszakże w rzeczywistości terroryzm nie odpowiadają normalnym rozumieniem sprawiedliwości. Jednak przepływ chcąc dołączyć do nielegalnej organizacji ustaje. Młodzi ludzie są zafascynowani romance „przygód”. Nawiasem mówiąc, według oficjalnych źródeł, w szeregach LIH – rzędu kilku tysięcy obywateli Rosji …

Na odległych podejść

Rosyjski prezydent powiedział otwarcie i bezpośrednio do obywateli o tym, dlaczego walka z Rosją LIH do rozpoczęcia ataku. Według niego, celem terrorystów – terytorium rozprzestrzeniania się chaosu na kontynencie … do teraz. Oznacza to, że na pewno się do Rosji. Więc po co czekać do rozlewu krwi w ich miastach? Po wszystkim cierpią cywile nie są przygotowane aby oprzeć strachu. Rosja ma armię. Ona wyszkolony i dobrze uzbrojony. W związku z tym, trzeba najpierw pokonać. Im dalej od naszych granic jest zwalczanie LIH, spokojniejszych sytuację w kraju. Jest to dość rozsądne rozważania. Jak na Ziemi, rosyjscy żołnierze nie walczą. Tylko FSI uderza w centrali, magazyny, klastrów terrorystów. Ta taktyka ma wiele pozytywnych aspektów. Najważniejszym z nich nazywa się efekt zagranicznej. Rosja wykazała swoje niesamowite nowe bronie, zmuszając „partnerów” do myślenia.

finansowanie terroryzmu

Warto wspomnieć, że państwo islamskie nie powstały wczoraj. W ciągu czterech lat, to jest zniszczenie Syrii. W Iraku, państwo nie zostało przywrócone. Wszystkie te obszary – żyznym obszarem rozprzestrzeniania się terroryzmu. Ponadto, obszar ten jest dużo oleju niż Daishev (nazwa nowoczesny LIH) z powodzeniem stosowane do niedawna. Nawet w przypadku braku struktur państwowych, jak możemy je zrozumieć, trzeba coś zawierać wojsko i ludność. LIH pieniądze otrzymane ze sprzedaży ropy naftowej. Handel jest energiczny przez terytorium kraju graniczącym z chaosu. Jak informowaliśmy kilka razy na Ministerstwo Obrony RF briefingu, kolumny samochodów, ładowane z ropy naftowej, takich jak rurociągi. Społeczność międzynarodowa dostarczyła zdjęcia satelitarne pokazujące działalność karną islamistów. Jednak odkrycia dokonano w grudniu 2015 r. ONZ przyjęła rezolucję zobowiązującą wszystkich do podjęcia działań przeciwko nielegalnym obrotem ropy naftowej i wartości historycznych i kulturowych.

Międzynarodowa walka z LIH

Pod koniec 2015 roku, trzy koalicji została utworzona, walcząc przeciwko Daishev. Informacji o ich działalności przychodzi inna. Pierwsza grupa (kierowana przez Stany Zjednoczone) i produkuje odlotów bombardowanie. Drugi (Federacja Rosyjska, Syria, Iran) demonstruje swoją działalność w powietrzu. Po trzecie, pod przewodnictwem Arabii Saudyjskiej, nie może jeszcze do czynienia z listy uczestników. Członkowie koalicji oficjalnie odmawiają przystąpienia do edukacji. Operacje wojskowe, podczas gdy struktura ta nie. Rosyjska pomoc w walce na ziemi ma armię Lih Asada (rząd syryjski). Ponadto, trwają negocjacje z niektórymi grupami opozycyjnymi są ostrożni dołączeniem do walki. Sytuacja jest skomplikowana. Terroryści są nieludzkie metody uśmiercania bezkrytycznie. Do ich czyszczenia należy mieć silną armię gruntowych. Przy wykonywaniu tych rosyjskich dyplomatów. Wszakże tylko zbrojnie umysłach ludzi nie można cofnąć. Konieczne jest znalezienie konsensusu. A to wymaga negocjacji, zamiast pocisków.