380 Shares 1324 views

Jaki jest najlepszy trymer – benzyna czy elektryczny? Wskazówki i sztuczki

Jedną z najbardziej przydatnych narzędzi elektrycznych, aby utrzymać schludny wygląd stoczni jest trymer. To narzędzie ogrodowe jest w stanie przeniknąć do trudnodostępnych miejsc, gdzie kosiarka nie może dotrzeć. Idealny dla tych, którzy chcą zobaczyć stoczni w porządku.

Większość trymery są wyposażone osłon, które mogą chronić przed latające kawałki trawy, a czasami – nawet kamieni lub małych gałązek. Zawsze upewnij się, że dzieci i inni ludzie nie stoją zbyt blisko podczas pracy.

Trymer przeznaczony jest do koszenia trawy na nierównym terenie.

Jaki jest najlepszy trymer – elektryczny lub benzynowy

Podkaszarki do trawy są podzielone na dwie klasy:

– benzynę;

– elektryczny.

Zanim pójdziesz do sklepu i kupić najlepsze Podkaszarka, należy wiedzieć trochę o każdego rodzaju. Rozważmy każdy typ więcej, swoje zalety i wady. A odpowiedź na pytanie: „Jaki jest najlepszy trymer – benzyna czy elektryczny”

Trymery z silnikiem benzynowym

Benzyna trymer na trawie odpowiedniej dla wysokiej i roślinności jest najlepszym wyborem. Ma mocniejszy silnik, a tym samym większe możliwości cięcia. Benzyna wylano do małego zbiornika umieszczonego przy uchwycie maszyny. To działa urządzenie jest bardzo proste: wystarczy pociągnąć krótką linę.

Delikatna pielęgnacja i prawidłowe warunki przechowywania trymer gwarantuję Ci najlepsze z jego pracy przez wiele lat. Jeżeli jesteś dawno nie używać urządzenia, może to być trudne, aby rozpocząć. W związku z tym, że jest podobny do kosiarki.

Zaletą trymera benzynowej w jego możliwości (można go szybko kosić dużą powierzchnię trawa), jak również jego mobilność. On jest w stanie ominąć krzewów, koszenie trawy wzdłuż ogrodzenia i wokół innych przeszkód.

Kolejna zaleta:

– Zbiornik posiada wystarczającą ilość paliwa, które pozwala na pracę przez wiele godzin bez przerwy i tankowania.

wady:

– maszynka do paliw bardzo hałaśliwe;

– mogą one emitować szkodliwych oparów;

– Instrumenty ciężki, więc trochę uciążliwe z nich korzystać przez długi okres czasu;

– są czasami trudno panować;

– narzędzie to również wydaje się kosztować nieco więcej niż jego elektrycznym odpowiednikiem.

Przyjrzeliśmy się jeden z rodzajów nożyce. Teraz, aby odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest najlepszy trymer – benzynę lub elektryczne?”, Logiczne jest, aby rozważyć trymer z napędem elektrycznym.

Trymer z napędem elektrycznym

Ten rodzaj trymera jest preferowane przez wielu właścicieli domów. to będzie działać tak długo, jak masz energię elektryczną. Model ten rozpoczyna się natychmiast po naciśnięciu przycisku. Jest lekki, ale nie ma wystarczającej mocy, aby wykonywać bardziej skomplikowane prace. Większość urządzeń jest standardowa funkcja, która pozwala na obracanie dolną część trymera.

W zależności od modelu, może być ograniczone w wielkości i siły cięcia strun nylonowych. Niewłaściwy wybór może spowodować uszkodzenie wykończenia i częstszej wymiany części składowych. Ponadto, jesteś ograniczony przez długość kabla zasilającego. Jeśli wielkość stoczni jest duża, może minąć sto metrów rozszerzenia, aby móc dotrzeć do wszystkich obszarów, które wymagają na skos. Ponadto, trudno jest wyciągnąć długi przewód, może przylgnąć do drzew, a to staje się poważnym problemem.

Do tej pory, myślisz o jaki rodzaj trymera jest najlepiej – benzyna czy elektryczne? Potem znowu ponownie przeczytać artykuł i sprawdź dla siebie najwyższy priorytet godności każdego gatunku. I łatwiej będzie podjąć decyzję.

Powodzenia!