279 Shares 6607 views

I skróconą wersją pełnej nazwy: Jora

Rodzice wybierający imię dziecka, zawsze ostrożny w tym procesie. Wiadomym jest, że kombinacja dźwięków, więźniowie w tym słowie, słyszy się najczęściej w życiu. Dlatego nazwa wpływ na formowanie charakteru dziecka. Istnieje wiele nazw, w którym pełna forma i jego skrócona wersja jest znacznie różni się w dźwięk. W tym przypadku, dziecko będzie być tworzone w przyrodzie , w zależności od tego, jak często nazywa się rodzice i przyjaciele. Dotyczy to na przykład nazwa Jora.

Pochodzenie nazwy

Jora – zdrobnienie od samca o imieniu George, który ma greckie pochodzenie. W różnych krajach istnieją spółgłoska słowo root: Georges, Jerzy, George, Yurger i inni. W Rosji – jest pochodną nazwy George lub Yuri. Armenia stosować pełną nazwę Jora.

charakter Zhora

Chłopiec o imieniu nazwa ta najprawdopodobniej wzrośnie bardzo wrażliwy. W wieku szkolnym, nosiciela tej nazwie kilka kroków od rówieśników, wolą spędzać czas z książką. Ale chłopiec, generalnie nie są uważane za aroganckie, bo zawsze wie, jak naprawić złamane relacje z rówieśnikami.

Jeśli dziecko zaraz po urodzeniu, należy podać pełną nazwę Zhora, rośnie celowe i uporczywe człowieka, nie pozbawioną przebiegły i podstępny. Jeśli jest on w towarzystwie przyjaciół, można plotkować, ale nigdy nie pozwoli sobie to wśród obcych. Osoba, która ma nazwę Jora – doskonałym rozmówcą, w stanie przechowywać cudzych sekretów. Inną cechą człowieka z tej samej nazwie to naturalny talent pięknie wyrażać swoje myśli w mowie i piśmie. Dlatego z tych chłopców rozwijać dobre głośniki, polityków i filozofów. Jednocześnie, osiągając szczyt, ludzie wolą używać tylko swoje imię i nazwisko. Zhora z wiekiem staje się duszą firmy, można dopingować, rozweselić, składających się na oryginalną venture lub rozrywki.

Relacje z kobietami

Wesoły i optymistyczny życie, Zhora, którego nazwa jest podana po urodzeniu, w stosunkach z płcią przeciwną często bierze sztywność i niezdecydowanie. Jest on często mylony z wyborem żony, więc często jest nieszczęśliwy w małżeństwie. Problem polega na tym, że nie toleruje kłamstwa Jora. sztuczki żadnych pań może doprowadzić go do wścieklizny, choć szybko stygnie. Jeśli chłopiec podaje pełną nazwę Jora, jest prawdopodobne, aby dodać wszystkie obowiązki życia rodzinnego w współmałżonka. Jednak chodzić z dziećmi mogą go zadowolić.

Znane nosicielami nazwa

Najbardziej popularne imię George (Jora) wśród czołowych polityków z różnych epok: Geogy Piatakov znany rewolucjonista; Gieorgij Żukow, dowódca II wojny światowej; Gieorgij Malenkow, przedstawiciel epoki stalinowskiej. Wszystkie z nich osiągnęły znaczący sukces w pracy zawodowej i stał się znany dzięki swoim charyzmatycznym charakterem i ma duże znaczenie dla rozwiązania różnych kwestii społecznych i politycznych.