175 Shares 4079 views

Wybierz analogowy „Sylvania Rodzina”. Zabawki jakości w przystępnej cenie

Niektóre zabawki mogą stać się popularne w wielu krajach stały się kultowe. Nic więc dziwnego, że pojawiają się one replikę. Jest to szczególnie ważne, gdy cena oryginału jest dość wysoki. Na przykład, analog „Sylvania Rodzina” jest znacznie tańszy i jest bardzo podobna.


Producent Wioska Story

Najpopularniejsze postacie w firmie Leśna Rodzina – Cute jeże. Wieś Story – zupełnie inny producent, ale ich zabawki były opatrzone duże podobieństwo do słynnego małego rodziny jeży. Ich główną zaletą jest niska cena, a jakość nie jest gorsza od oryginalnego modelu.

Mimo że zabawka z „Story Village” są nieco inne, niektóre dzieci lubią je jeszcze bardziej. Po pierwsze, są one nieco większe, a po drugie, mają urocze twarze.

jeże rodzina składa się z czterech członków – dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci. Wszystkie akcesoria nadają się do zabawek w pierwotnym planie „Sylvania Femeli”.

Według opinii, Wiejski Story może konkurować z Silvianchikami. Zabawki, nawiasem mówiąc, są również pokryte wysokiej jakości stada. Dlatego, aby uzupełnić rodzinę nowymi postaciami i zaoszczędzić, można kupić analogu „Sylvania Rodzina”.

Marka Lil Woodzeez

Producent zwolniony urocze bobry, które są bardzo podobne do znanych postaci z Sylvanian. Odzież jest takiej samej jakości jak w oryginalnych zabawek, długopisów i nóg ruchomych figurek.

Wiele odpowiedzi wskazują, że ta seria jest nawet trudne do nazwy odpowiednik. Zabawki wykonane tak jakościowo, które zasługują na prawo do bycia niezależnym serii.

Nawiasem mówiąc, wszystkie ubrania mogą zostać usunięte. Stroje zdobione wiele szczegółowych, haftowane szczegółów. Tata-Bóbr elegancki biały kapelusz. ładne małe ogony zwierząt mieszając.

Kupujący pamiętać, że dzieci lubią zmieniać pieluchy Bobrenko. fartuch mama jest idealny dla córek i matek role-playing. Papież kostium jest mniej szczegółowy, jest w jednym kawałku, ale symuluje kompletny zestaw: koszula, kamizelka i spodnie.

Dom-analogowy "Sylvania Rodzina" z Happy Family

Oczywiście, w dzisiejszym rynku można kupić nie tylko replika zabawka zwierząt. Do najbardziej znanych analogowe zabawki „Sylvania rodzinne” – Happy rodziny (choć jego prawdziwe nazwisko – Junnew). Ta marka jest pozycjonowany jako domy replika Silvianchikov.

Sądząc po opiniach, Junnew produkuje dość wysokie jakości zestawy mebli, całkiem porównywalne z oryginałem. Wielu konsumentów nie są zbyt zaznajomieni z zabawkami Leśna Rodzina, nie zdaje sobie sprawy, że jest fałszywy. Tutaj chyba innych tekstyliów wykorzystywane.

Rodzice mówią, że przyciąga wzrok jest zbyt różowe nosy i uszy małe zwierzęta. Ale sądząc po opiniach, dzieciaki jak bardzo piękne, jasne twarzyczki, i lubię grać z uśmiechem bohaterów.

Producent produkuje również domy analogi „Sylvania Rodzina”. Replika jest całkowicie identyczne, i powtarza wszystkie cechy oryginału. Sugerują, że jakość nie jest kulawy: dom i meble wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ozdobione gęstą i kolorowych tkanin.

Opinie klientów Producent filiżanka Rodziny

Marka ta znana jest z wydaniem różnych figurek i zabawek analogów, które są podzielone na serie tematyczne. Jednak sądząc po opiniach, jakość nie jest zadowolonych nabywców. Wśród wad izolowane:

  • mniejsze niż początkowych rozmiarów;
  • Dane całkowicie nieważkości;
  • dmuchane zabawki wewnątrz;
  • stada złej jakości;
  • tkaniny nie pytaj;
  • część ciała jest prawie nie rusza.

Mimo stosunkowo niskiej cenie, fani „Sylvania Rodzina” nie polecam kupić figurki, nawet jako uzupełnienie budżetu kolekcji.

Ale warto płacić daninę na rzecz producenta. Marka oferuje bardzo wysokiej jakości akcesoria. Rodzina zabawki zwierząt na zakup, nie może być, ale meble i dekoracje do domów warto zwrócić uwagę na nich. Ta analogowa „Sylvania Rodzina” lewo podwójne wrażenie. Liczby nie doceniają nawet dzieci, ale ich wyposażenie jest popyt.

rodzin analogowe małych zwierząt

Na co zwrócić uwagę przy wyborze analogi „Sylvania Rodzina”? Informacje zwrotne od klientów pomaga orient w różnych zabawek prezentowanych. Jeśli to konieczne, poprosić o rodzinę figur, wielu powinni zwrócić uwagę na markę Li'l Woodzeez.

Najpopularniejsze dane są sowy, króliki i żółwie. Są one prezentowane w tradycyjnej strukturze rodziny – mają Mamo, tata i dwoje dzieci.

Analog „Sylvania Rodzina” jest inny ciemny kolor stado. Liczby są dość ciężkie, a materiał miły w dotyku poszycia, które dzieci uwielbiają. Podobnie jak w oryginale, wszystkie ubrania są odpinane i ruchome części ciała.

Tekstylia w pełni sprostać oczekiwaniom odbiorców. Nie kruszy się, szyte nawet najmniejsze szczegóły, w tym guziki jego koszuli. Wliczony jest pieluszka, który jest dostarczany wraz z dzieckiem i słodkie sukienki dla dziewczynek uszytych z jasnych tkanin.

wniosek

Oczywiście, każdy analog „Sylvania Rodzina” może mieć pewne różnice w stosunku do oryginału. Niektóre repliki są wykonywane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, podczas gdy inni mogą i nie różnią. Ale nawet biorąc pod uwagę ogromną miłość dzieci do „Sylvania Femeli”, cena zabawek jest zbyt wysoka. Na przykład, mała gra zestaw z rysunku i akcesoria mogą kosztować 3000-5000 rubli. Dlatego nie wszyscy klienci mogą sobie pozwolić na to oryginalne. Ale podobne zestawy zabawek ze wsi Story można kupić za mniej w 1000-1500 rubli. Domek dla lalek z Happy Family koszt waha się od 1500 do 2000 rubli.