131 Shares 6591 views

Co to jest kamień ozdobny

Według klasyfikacji skorupa składa się głównie z minerałów i skał. Dla minerały obejmować edukację stałe, które często mają strukturę krystaliczną, jednolitego składu. Skały – jest stałe, zmieszane macierze lub mieszanina mineralnych.


Wiele pięknych skały i minerały wykorzystywane przez jubilerów do tworzenia różnego rodzaju ozdoby, elementy dekoracyjne itp Raczej arbitralne, są one podzielone na trzy główne grupy – kamieni półszlachetnych, kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Druga i trzecia grupa w tym artykule nie będziemy omawiać w szczegółach. Wystarczy powiedzieć, że kamienie szlachetne, lub jak są one nazywane, kamienie – biżuteria jest drogie minerały. Wyjaśniają, że wysokie koszty co najwyżej fakt, że są one dość rzadkie w przyrodzie i mieć coś niezwykłego unikalnych cech. Półszlachetny – raczej pojęciem względnym. W rzeczywistości – jest to duża grupa, przynosząc ze sobą niezbyt kamienie szlachetne i półszlachetne kamienie o bardzo wysokiej jakości.

Ozdobny kamień może być przezroczysty lub nieprzezroczysty. Musi stać kolor, wzór, tekstury, lub jakąś inną funkcję. Od szlachetnych kamieni ozdobnych rozróżnia wielkie obfitości w przyrodzie, mniej „szlachetny” i innych podobnych czynników. W przeciwieństwie do klejnotów często nie jest minerałem, czyli skała.

Przez ozdobne obejmują, na przykład, kamienie, takie jak malachit, serpentyn, Jasper, turkus, lapis lazuli, etc. Wszyscy są mocno różni się od większości skał. Ozdobny kamień malachit może mieć różne „rysunków” i „ozdoby”, która łączy w sobie elementy jasnej, bardzo intensywny kolor zielony różnych kolorach. Cewka ma również ładny zielony kolor, ale mniej jasne.

Kolor lapis lazuli można określić już jego nazwa – jasny niebieski, tak samo jak turkus niebieski. Osobno można wybrać jako kamień jaspis. Jest to dość powszechne w przyrodzie, a nie wszystkich jego odmian są wykorzystywane w biżuterii. Skała ta, która zawiera kilka różnych zarówno pod względem składu chemicznego, w kolorze i fakturze minerałów.

Najpiękniejsza i cenny widok od wszystkich ekspertów jasper słusznie uważane Orsk. Najczęściej waha się w kolorze ciemnej wiśni z do jasnoróżowego. Ponadto, istnieją często drobne wtrącenia innych kolorach. Minerałów, które tworzą kawałek Orsk jaspisu, piękne samo w sobie, czasami nawet tworzyć dziwaczne postacie, niezwykle realistycznie przypominają naturalne krajobrazy. Dlatego ten kamień jest również nazywany „nieskończoność”.

Z wyjątkiem rozważyć wszelkie inne piękne skały lub mineralny może być stosowany do wyrobu biżuterii. Ozdobny kamień – bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje ogromną różnorodność stałych formacje skorupy ziemskiej.

Kto nie zgadza się, aby ozdobić lub zaprojektować elementy domowej roboty z naturalnej, pierwotnej i ładnym materiałem. Dlatego, dekoracja, do wytwarzania kamienia, który został użyty, zawsze cieszył się w naszych czasach iw przyszłości będą korzystać ogromnie popularne.