212 Shares 6808 views

Cambrils – Hiszpania w języku katalońskim

Niedawno ta wioska była idealna dla turystów egzotycznych. Tylko rybacy, którzy dokładnie wpół do czwartej rano pływać do brzegu, aby sprzedawać swoje produkty, naruszają ciche i spokojne życie w mieście Cambrils. Hiszpania – kraj turystyczny, a zatem od tej wspaniałej miejscowości prędzej czy później musiał dowiedzieć się turyści, zawsze sprawiają, że ulubionym miejscem wypoczynku. Szczególnie popularne dziś, ten ośrodek wśród rodzin z dziećmi. Łagodny klimat, brak nagłych zmian pogody, czyste morze z łagodnych zboczach i dobrze wyposażonych plaż – idealne warunki dla rodzin z dziećmi.


Pięć kilometrów od miasta jest kurorcie Salou, znany ze swojej modnej rozrywki. Tak więc, „Parc Aventura” przyciąga turystów z całej Europy. Jest to miejsce, które łączy się na jego terytorium pięciu różnych światów: Śródziemnomorska wieś ubiegłego wieku, oszałamiające Chiny, Dziki Zachód w całej swej okazałości, egzotyczne Polinezja i kolonialny Meksyk. Tam w Salou i jest tradycyjnie ogromny park wodny do miejscowości wypoczynkowej „karaibskiej plaży”, który jest również często spadać odpoczynku w Cambrils.

Hiszpania tutaj jakby zamrożone w ostatnim stuleciu. Pomimo rozwoju infrastruktury turystycznej, miasto przeżyło wielowiekowej tradycji narodowych i starą drogę życia. Port luksusowy jacht współistnieją z rybakami „pot”, drogich restauracji i klubów nocnych położonych na nabrzeżu, w menu mają proste dania rybne tanie tawerny, które są tak bogate w Cambrils.

Hiszpania w tym ośrodku jest bardzo jasno przedstawione kuchni. Co więcej, ta wioska jest uważany za gastronomiczną stolicą wybrzeża Morza Śródziemnego. Regularnie odbywają się różne festiwale i targi tematyczne, gdzie można nie tylko smak, ale także, aby uzyskać smaczny ser, miód, wino, oliwa z oliwek i inne produkty typowe dla kuchni hiszpańskiej.

Aktywni goście docenią także Cambrils. Hiszpania – sport kochający kraj, w jakim jest to możliwe, aby łatwo. Windsurfing, nurkowanie, żeglarstwo, piłka nożna plaża i siatkówka, jazda na łodzi motorowej lub katamaranem … Lista aktywnej rozrywki, które oferuje ośrodek, można iść dalej.

Nocne życie radykalnie zmienia oblicze tej „jest” świetle Cambrils słonecznych. atrakcje Hiszpania którą stosuje się do oceny geograficznych i historycznych wartości, jest także dobrze rozwinięta infrastruktura, w tym rozrywki, jak iw nocy. dyskoteki młodzieżowe, muzyka na żywo jest niesamowite restauracje i kawiarnie na świeżym powietrzu, różne konkursy i prezentacje nie będą mogli się nudzić po zachodzie słońca do nikogo.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy turysta znajdzie tu wszystko co najlepsze, że Hiszpania ma do zaoferowania. hotele Cambrils jest bardzo różny – od budżetu do pięciogwiazdkowego luksusu. Jednak bez względu na to, gdzie się zatrzymać, możesz być pewien, że kiedy na najwyższym europejskim poziomie. W Cambrils turysta znajdzie wszystkie dochody i życia i rozrywki dostępne jej torebkę.