102 Shares 7363 views

Kasetonowe sufity – dobrze zapomniane stare

Problemy z wyborem opcji projektowych sufitowych do naprawy z uwzględnieniem różnych sklepach budowlanych, dzisiaj jest zdecydowanie nie istnieje – można znaleźć coś na dowolnym dochód i na każdy gust. I można sprostać nawet najbardziej wyszukane wymagania estetyczne, byłoby pieniędzy. Pułapy te, na przykład, są bardzo popularne ze względu na swoją różnorodność – i zakończył zakres model kolorów i wzorów jest dość szeroka, a na życzenie może być coś własnego, indywidualnego, wymyślić.

Można nawet skorzystać z gotowych rozwiązań, a ich to nie obchodzi tak długo, jak będą wyglądały jasne i nie zawsze, ale jeśli spędzić trochę więcej pieniędzy i zainstalować kasetonowy strop w kolejności wykonana na indywidualny projekt, to po prostu nie można się martwić o że ktoś z sąsiadów może w mieszkaniu będzie coś takiego (a jasne Indywidualiści takie rzeczy zawsze psuć nastroju).

Z drugiej strony, aby znaleźć coś bardzo indywidualnego pod względem świeżości i nowości nie jest tak łatwe, że –papers technologii, jakiekolwiek by one były fantazyjne, to wciąż być zawsze takie same tapety i tkaniny odcinek na całej swej jasności i różnorodność wciąż pozostają najbardziej sufitów naciąganych, które są obecnie zainstalowane w całej masie, a także w niezbyt odległej przyszłości mogą one stracić swoją indywidualność.

Co robić w takich przypadkach, kiedy rynek potrzebował czegoś radykalnie nowego, a nie tylko kolejną modyfikację coś już znane i szeroko stosowane? To prawda, wrócić do dobrze zapomniane stare. Sufity podwieszane, nawiasem mówiąc, też zaczyna się od tego, z powrotem do już znane od dawna, ale zapomniał o technologię używaną przez starożytnych Rzymian. Kasetonowe sufity – właśnie z tego obszaru. Jednakże, o ile nie są one bardzo powszechne, ale to na lepsze – jeśli jest to konieczne, aby rozwiązać problem jest indywidualizacja wnętrza, to najlepszym rozwiązaniem jest nie została znaleziona.

Ale, oczywiście, to rozwiązanie jest dość specyficzny, który ma swoje subtelności i pewne ograniczenia na możliwości jego wykorzystania. Na przykład w suficie o niskiej ustalenia obowiązuje taka struktura nie jest bardzo pożądane – nawet jeżeli jest wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego i poliuretanu, jest jeszcze pomniejszenia sufitów. Ponadto, jeśli uda nam się wszystkich zasad klasyki, czyli wykonane z drewna, pokój jest dalej redukowane i wizualnie – drzewo jest jeszcze ciemno. Ważne jest również korespondencja i inne style wystroju wnętrz – w pomieszczeniu, na przykład, realizowane w najlepszych tradycji „high tech”, w których wszystkie powierzchnie wykonane są z obu metalu lub szkła, sufit z drewna będzie wyglądać nieco nie na miejscu.