323 Shares 8868 views

Kolumbijski krawat. Okrutne tortury lub pyszny koktajl?

Kolumbijska Krawat – tortury, które zachwyci nawet notoryczny zabójców. Jest to okrutny sposób wykonania, w którym ofiara ostro Liściaste Ostrze zrobić poziome nacięcie w gardle, który rozciąga się poprzez język. Jest to przede wszystkim zrobić, aby zastraszyć tych, którzy będą widzieć zwłoki. Język rozciąga się na klatkę piersiową i wygląda jak prawdziwy krawat. Ofiara zwykle umiera przez uduszenie lub utraty krwi. To dość agresywne metody uśmiercania, a jednym z jej głównych celów – rodzaj ostrzeżenia nielegalnej działalności. Nawet niewyraźne zdjęcie kolumbijski krawat jest w stanie polecić na właściwej drodze, a wiele szalonych agresywnych przedstawicieli rasy ludzkiej.


historia

Po raz pierwszy pojawiła się metoda uśmiercania w przybliżeniu w 1950 roku w Kolumbii, w momencie poważnego konfliktu zbrojnego la violencia. Chaos rozpoczęła się, gdy lider zamordowanie Jorge Gaitan Elesera.

Częstym błędem, że kolumbijski krawat został wynaleziony w 1970 roku, kolumbijski baron narkotykowy Pablo Escobar. Jednak po raz pierwszy w tym i wielu innych rodzajów okrutnego karania odnotowano właśnie w la violencia. Historycy szacują, że zginęło około 300 000 ludzi na raz, nie licząc tych, którzy zostali poważnie ranny, ale udało mu się przeżyć.

W mediach, określenie „kolumbijski krawat” po raz pierwszy pojawił się w 1985 roku w gazecie „Washington Post”, w artykule poświęconym filmu z Kodeksem Chuck Norris' Ciszy ". Ponadto, według niektórych raportów w latach 1980 zaczęła stosować tę torturę w nielegalnym przemyśle farmaceutycznym. Jednak nadal nie ma dowodów, że to lek kolumbijskich panowie podjęły tie poza ich kraju. Czy ten „rytuał” do żywego człowieka lub ofiary wcześniej poświęcił w inny sposób jest również znany, został wyprodukowany.

Simpson Case

12 czerwca 1994 straszne wydarzenie stało. Nicole Brown Simpson Ameryki i jej przyjaciela Ronalda Goldmana zostały brutalnie zamordowany we własnym domu, w czasie, gdy kobieta jest dwoje małych dzieci spali w sąsiednim pokoju. Ciała ofiar zostały źle pociąć głowę Nicole została całkowicie oddzielona od ciała, i Ronald Goldman zadane wielokrotne rany na szyi i klatki piersiowej.

Początkowo podejrzewa morderstwo Nicole Simpson byłego męża, słynnego koszykarza OJ Simpsona, ale po długim procesie, jury wydanych uniewinnienia człowieka.

Charakter obrażeń podobnych do kolumbijski krawat – ulubione tortury kolumbijskich narkotykowych panów. Mając to w toku postępowania doszło i alternatywna wersja, że morderstwo zostało zorganizowane przez kolumbijskich handlarzy narkotyków, którzy należnych dużą sumę dziewczyną Nicole – Fey Reznik. Kobiety byli bliskimi przyjaciółmi, w tym samym wieku i żyli obok siebie, a prawdopodobnie tylko zabójca wziął ofiarę.

Pojawienie się w filmie

To przewrotna i nie ma sensu zaprzeczać spektakularny tortury w mniejszym lub większym stopniu pojawiła się w wielu filmach i serialach.

 • W filmie „Code of Silence” gangster Luis Camacho (aktor Henry Silva) mówi policja Eddi Kyusaku (Chuck Norris), jak jeden dzień dać mu kolumbijski krawat i jak to będzie wyglądać dobrze na nim. Również w tym filmie jedną z ofiar wojny między gangsterami zginęło w ten sposób.
 • W 11. odcinku trzeciego sezonu „The Nation Z» bohaterce Annie mówi, że właśnie zabił jej byłego męża, nawet przed nadejściem apokalipsy.
 • W 7. odcinku 2. sezonu seryny „Agenci” tarcza „w Boston Bar, który jest zdrajcą Grant Ward, który jest w biegu, uciekając i ich sojuszników, a wróg jest określany koktajl” kolumbijski krawat " ,
 • W 11. odcinku serialu „Hannibal” Hannibal Lecter dr Abel inspirowane Gideon zrobić ofiarami kolumbijskich krawaty.
 • Również ta tortura jest wymieniona w serialu „Supernatural”, „Escape”, „Modern Family”, „MacGyver” i „Gra o tron”.

Korzystanie z muzyki

Nie martw się. Żaden z muzyków nie był zaangażowany w coś karnego, ale niektóre z nich zostały wykorzystane kolumbijskiej tortur „wulgaryzmów”.

 • W piosence, grupa AC / DC Dirty Deeds Done Dirt Cheap w wyliczanie metod zabijania o „więzi”, prawdopodobnie nawiązaniem do kolumbijskiej tortur.
 • Hollywood Undead Martwe Ugryź w piosence śpiewają „masz bilet pierwszej klasy do kolumbijskiej krawata» (masz bilet pierwszej klasy do kolumbijskiej Neckties).
 • Australijski zespół I Killed The Prom Queen ma całą piosenkę koszuli wyglądałby lepiej z kolumbijski krawat, co tłumaczy się jako „Twoja koszula wygląda lepiej z kolumbijski krawat”.

Receptura „kolumbijski krawat”

Nie. Nie będzie to zrobić, jak zrobić nacięcie na szyi i języka lepiej ciągnie.

Koktajl „kolumbijski krawat” naprawdę istnieje. To nie jest fantazja twórcy serialu „Agenci” SCH.I.T”. Jest to dość przyjemny w smaku połączenie odważnych i efekt upojenia alkoholowego, który nie ma nic wspólnego z torturami, z wyjątkiem nazwy.

Aby przygotować ten napój trzeba

 • 60 ml Bacardi 151 RUM.
 • 60 ml roztworu brzoskwini.
 • 120 ml piwa imbirowego.
 • Trochę syrop Grenadine.

Wysoka szkło wypełnić lodem. Dodać rum, brzoskwiniowy likier, piwo imbirowe, i kilka kropel grenadyny. Delikatnie wymieszać koktajl, udekorować wiśniami i cieszyć się nim.

Mamy nadzieję, że ten koktajl jest jedynym kolumbijski krawat, który będzie musiał stawić czoła wszystkim obywatelom praworządnych na całym świecie.