643 Shares 8114 views

Banana smoothie: przepis i sposób przygotowania napoju

Większość lekarzy zgadza się, że owoce muszą uwzględnić w codziennej diecie każdego człowieka. Produkty te są nasycone witamin i innych składników odżywczych, które mają pozytywny wpływ na jego dalszy rozwój. Ale to nie jest koniecznie owoce spożywane w postaci naturalnej. Mogą być one stosowane jako główny surowiec do wytwarzania będącego przedmiotem zainteresowania i smacznych napojów. Weźmy, na przykład, koktajli bananowych. Przepis, według którego jest wykonana mogą się różnić w zależności od stosowania niektórych opcjonalnych komponentów.


Najprostszym rozwiązaniem

W naszych czasach, kiedy egzotyczne owoce dostępne dla mieszkańców gdziekolwiek na świecie, każdy z nich byłby łatwy do przyrządzenia banana smoothie. Przepis można nieznacznie poprawione, dodając do ogólnej listy jedną z ulubionych potraw. Weźmy, na przykład, gruszkę. Ten owoc ze względu na swój skład chemiczny posiada unikalne właściwości. Ogromne ilości kwasu foliowego ma korzystny wpływ na proces tworzenia się krwi i potasu jest w stanie rozwiązać problemów związanych z rytmem serca. Ponadto sok gruszkowy – doskonały antybiotyk i środek wzmacniający. Jego stosowanie poprawia trawienie i podnoszący na duchu. To nie jest trudne do gotowania gruszka-bananowy smoothie. Napój receptura zawiera następujące składniki: 3 banany wymaga 2 gruszki, szklanki zwykłej wody i 2 selera.

W celu przygotowania produktu odżywczego jest lepsze w użyciu miksera:

 1. Owoce należy najpierw umyć i obrać. jest to absolutnie konieczne do przygotowania napoju.
 2. Po tym, ciało ich wraz z innymi składnikami powinno być umieszczone w misce mieszalnika.
 3. Zamknąć pokrywę, aby uniknąć rozpryskiwania i włączyć urządzenie.

Gotowy do picia może być wytłoczony w talowego szkła lub na łodydze. I jeść witaminy skład, wielu woli słomkę.

Przydatna kompozycja

Na jesieni, kiedy jest sezon melonów można zadowolić siebie i sprawiają, arbuza i banana smoothie. Przepis tego napoju jest dość oryginalny i obejmuje pięć głównych komponentów: funt arbuza – 2 średni banan, łyżkę soku z cytryny, kilka łyżeczek miodu i 3 łyżki płatków kukurydzianych lub muesli gotowy.

Proces ten składa się z kilku etapów:

 1. Produkty preparatu. Z arbuza wydobyć miąższ, a następnie pokroić na kawałki. Po tym, banan należy również oczyścić i pokroić w plasterki. sok z cytryny także lepiej przygotować się.
 2. Mieszanie składników. Umieszczając wszystkie produkty w blenderze, aż do czasu nadal bije się wewnątrz masa nabiera delikatnego jednolitą konsystencję.

Taka kompozycja może być stosowany jako pożywne śniadanie. Ponadto dla właściwości użytkowych, aromatyczne mieszanka ma doskonałe działanie orzeźwiające i jest odbierane przez organizm jako prawdziwy naturalnego zegara alarmu.

letnie prezenty

Najbardziej popularny jest uważany truskawkowo-bananowy smoothie. Przepis można uznać za dość pozytywne produktów. Mieszanina ta nie tylko poprawia ogólny stan zdrowia, ale także przywraca jelit i normalizuje przemianę materii. W celu przygotowania mieszaniny składników pokarmowych niezbędnych do podjęcia 1 banan, jogurt kubek 200 g truskawek i łyżeczkę miodu.

Rezultatem jest piękne truskawkowo-bananowy smoothies, recepty , który został zaprojektowany w dwóch porcjach.

Przygotowanie napoju w czasie krótszym niż 10 minut. Aby to zrobić, trzeba najpierw oczyścić komponenty, a następnie załadowane do kontenera do ubijania, a następnie przekształcony balsamiczny powietrza masa delikatnym różowym odcieniu bladego. Zaskakująco, po zaskakujących korzystne właściwości, produkt ma niską wartość energetyczną. Po 100 g mieszaniny zawiera tylko 52 kcal. To jest trochę o tym, oczywiście, podoba ci, którzy starają się oglądać ich wagi. Podobnie delikatność mogą odprężyć się na co dzień, to nie jest strach przed konsekwencjami.

Używać w każdym łyku

Zwolennicy zdrowej diety i zdrowego stylu życia należy jak koktajle bananowe z mlekiem. Przepis tego napoju zawiera produkty, które można znaleźć w każdej kuchni.

1 wymaga trzech procent szkła świeżego mleka, 20 g wody, płatków banana łyżka „Hercules” Dla przygotowania odżywczego napoju.

Technologia, która przygotowuje się do picia, nieco inny od poprzednich wariantach:

 1. Aby rozpocząć z płatków owsianych nalać wody i pozostawić na kilka minut do pęcznienia. Dużo łatwiej jest później proces mieszania.
 2. Po, że produkt powinien być przygotowany do wysłania w blenderze z pulpy bananowej.
 3. Nie przestając biczowanie, podaj mleko.

Napój należy wlewać do szklanki i pić małymi łykami. Mieszanina ta zawiera dużą ilość witamin i minerałów. Jest to przydatne nie tylko dla zębów i kości, ale także pomaga poradzić sobie z wysokim poziomem cukru we krwi. Ponadto, kompozycja jest idealnym produktu dietetycznego. Jest to szczególnie interesujące dla kobiet, które zawsze chcą być eleganckie i atrakcyjne.

Oryginalny skład

Miłośnicy niezwykłych doznań mogą być oferowane spróbować smoothie banan-miętową. Przepis wymaga składniki, których obecność jest niezbędna w celu ustalenia z góry 2 banany musi 3 filiżanki chudego mleka i 1 łyżkę Zmielone owoce jagodowe kama-Kamy i Acai i 50 g świeżych liści mięty i 7-8 kostek lodu.

Sposób wytwarzania takiego napoju ma rozdrobnienia:

 1. Po pierwsze, obrane banan konieczne szlifowanie za pomocą blendera.
 2. Następnie w misce dodać pozostałe składniki i ubij je nieprzerwanie przez 30-40 sekund.
 3. Następnie musimy dodać lód i kontynuować mieszanie aż do całkowitego intensywnych bloków szlifierskich. Ta technika pozwala, aby mieszanina bardziej jednorodna.

Aby zachować smak mieszaninie powinna być wylewany do chłodzonej kieliszek i dekoracji z liścia mięty. Spowoduje to utworzenie dodatkowego poczucia świeżości i podnieść na duchu. W dodatku do pierwotnego, trochę kwaśny smak, niezwykłe owoce tropikalne jest również bardzo przydatne. zawierają one kompozycję bogatą w witaminę i posiadają właściwości terapeutyczne w wielu poważnych chorób oczu.

Znajomy smak

Dla mieszkańców większości regionów Rosji najprostszy sposób, aby banana i jabłka smoothie. Przepis zawiera następujące proporcji składników: 2 jabłka trzeba 2 banan, ananas 50 g (świeżych lub konserwowane) i 200 ml jogurtu bez substancji wspomagających.

Najbardziej czasochłonnym aspekcie takiego preparatu jest wytwarzanie produktów związanych z napojami:

 1. Z jabłek należy ostrożnie odciąć skórkę, usunąć rdzeń z ich kości, a resztę pokroić na kawałki.
 2. pulpy bananów jest konieczne szlifowanie.
 3. Potem, przygotowane owoce należy umieścić w mieszalniku i mielenia na gładką stanie zawiesiny.
 4. Dodaj inne produkty i kontynuować bicie.

Podawać napój lepiej chłodzone, przyozdobionym z plasterki banana krawędzi kubka lub ananasa. Ten koktajl jest przyjemne do picia o każdej porze dnia. Idealne połączenie smaków i smakuje wyśmienicie wykonują swoją pracę. Próbowałem go raz, będziesz chciał ponownie i ponownie uczynić ten napój.