220 Shares 2212 views

Crunch – co to jest? Chrupie dla prasy, techniki wykonania

Crunch – co to jest? Jest to jeden z najbardziej popularnych i zalecanych ćwiczeń mięśni brzucha. Jest to skuteczny Twist? Załóżmy zbadać.


Niezastąpionym ćwiczeniem dla prasy

Crunch – co to jest? Jest to ćwiczenie dla prasy, co wiąże skręcania, czyli zmniejszenie odległości pomiędzy klatki piersiowej i miednicy przez wygięcie kręgosłupa. I to jest naprawdę jeden z najlepszych ćwiczeń brzucha i mięśni skośnych. Zajmują one godne miejsce w prawie każdym programie szkoleniowym.

Najważniejsze – maszyny

Jak robić brzuszki dla prasy? Technika wykonania, jeżeli wyraźnie naśladowania, odpowiedzialny za bezpieczeństwo. Musimy trzymać się kilku prostych zasad:

  1. Amplituda ruchu nie powinny być wysokie. Kręgosłup powinien być wygięte o 30 stopni.
  2. Jeśli ćwiczenie odbywa się na podłodze, a następnie podniesiony pozostawiając tylko głowę i ramiona, lędźwiowego więc należy mocno docisnąć do powierzchni.
  3. Powtórzenie powinny być wykonywane płynnie, bez gwałtownych ruchów.
  4. Ważne jest również częstotliwość i liczba powtórzeń, która jest zwykle obliczana indywidualnie.

Jakie są korzyści?

Wszelkie aktywność fizyczna, w mniejszym lub większym stopniu, przynosi korzyści tylko ciało. Poprawiają kondycję rysunku, zwiększyć siłę i wytrzymałość. Jaką rolę odgrywają ćwiczenia o nazwie skręcania lub zapaści? Co to jest? Która grupa ćwiczeń można przypisać? Awarii są zaprojektowane w celu zwiększenia mobilności i elastyczności kręgosłupa. Badania pokazują, że regularne skręcanie przyczynić się do zmniejszenia bólu w tym dziale. Crunchie nadana treningu siłowego. Te ćwiczenia brzucha rozwijać elastyczność stawów i uczynić bardziej mobilny.

cenionych kostki

Crunch (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule) – jest to również jeden z niewielu ćwiczeń, które sprawiają, że możliwe jest uzyskanie cenionych sześciopak na prasie. I nie jest uzasadniony powód. Wiele odmian przysiadów obejmować silną redukcję bezpośrednich mięśni brzucha. Dynamicznie i regularnie wykonywane powtórzenie stworzyć potężny stres metaboliczny, stymulując tym samym przerost niektórych odcinkach. Z biegiem czasu, pożądana ulga zaczyna się podobać zarówno właściciela samych cegieł i jego otoczenie.

pomocnych wskazówek

Podczas wykonywania skrętów:

  • Nie angażuj się w zbyt wielu powtórzeń. Optymalna liczba wynosi 60 lub więcej razy w trzech podejściach. Pamiętaj, że najważniejsze – jakość, nie ilość.
  • Ważne jest, aby wybrać odpowiednią częstotliwość szkoleń sami, że z pewnością dać mięśniom szansę odzyskania i odpocząć, co najmniej jeden lub dwa dni.
  • Miej pod kontrolą prędkości. Nie rób zbyt wolno lub zbyt szybko. To wszystko zależy od rodzaju skręcania, najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie tempa.

Crunch – co to jest i jak to zrobić?

Oto najbardziej rozpowszechnioną odmianą ćwiczeniach w prasie:

1. Połóż się z powrotem na podłogę.

2. Podnieś nogi tak, że kolana są pod kątem 90 stopni do ciała jako wsparcie mogą również korzystać stołek lub stóp może być pozostawione na podłodze i po prostu ugnij kolana.

3. skrzyżować ramiona w przedniej części klatki piersiowej lub powiesić nad głową, jej palce lekko dotykając głową, nie naciskając i bez wywierania silnej presji na szyi lub na głowie.

4. Upewnij się, że istnieje niewielka przestrzeń między brodą i klatce piersiowej.

5. Naciśnij dolną część pleców do podłogi i wypróbować, aby nie przerywać.

6. Podczas skręcania przeciągnij klatkę piersiową do kolan. Powinno to być zrobione na wydechu.

7. Wróć do pozycji wyjściowej na potrzebę oddechu.

8. Średnio na początek zaleca się zrobić dwa lub trzy zestawy 10 do 15 powtórzeń.

Rosnąca złożoność

Składanie może komplikować poprzez ręcznej lub specjalnego symulatora. Piłka może być zaciśnięty między kolanami i wykonują walcowanie na podłodze. Albo można pobrać prasy na fitball.

typowe błędy

Popularne błędy wstrzymując oddech, zbyt szybkie tempo wydajności, co skutkuje niższą jakością, korzystanie z mięśni pleców i szyi. Wykonując proste porady, jak również nie zapomnij o prawidłowe odżywianie, można osiągnąć pożądane rezultaty. Crunch lub skręcanie, również poprawić postawę i powinny być częścią każdej sesji treningowej.