247 Shares 3230 views

Najlepszym lekarstwem na choroby płuc – mech islandzki

mech islandzki (tsitrariya islandzki) wydaje, nie mech, ale coś pomiędzy grzybów i glonów. Być może dlatego, że ma niezwykłe właściwości lecznicze i może leczyć nawet gruźlica. Zawiera wiele substancji biologicznie czynnych i pierwiastków śladowych, które składają się w takich proporcjach, które przyczyniają się do skutecznego leczenia chorób górnych dróg oddechowych i płuc.
Islandzki mech rosnący pośród innych mchów i roślin małych łatek, ale niestety, nie na całym terytorium Rosji. Dla mieszkańców dużych miast, by go odnaleźć siebie – jest to w ogóle jest problem, jak powinno być gromadzone nie mniej niż 50 kilometrów od dróg i autostrad. Fakt, że ta roślina z żółto-zielonych liści rzeźbione bardzo silnie absorbują nie tylko to, co jest dobre i pożyteczne, ale także wszystkie złe rzeczy, które dostaje się w wodzie i glebie. Dlatego lepiej jest go kupić w aptece, jeśli nie można zbierać w spełniających ten wymóg miejsca.
Żniwa na mchu islandzkiego – to jest bardzo czasochłonne. Kilogramów mchu dostać około 30 gramów suchych surowców leczniczych oraz uporządkować i oczyścić będzie mieć co najmniej 8 godzin.
Zakład od dawna znane (pierwsza wzmianka o jej stosowaniu w Europie należą do XVII wieku), zwłaszcza w północnych szerokościach geograficznych, gdzie mech islandzki rosnących na dość dużym obszarze. Po sanitariuszy wojskowych traktowane rany przy pomocy żołnierzy tej rośliny. Było to szczególnie trudne do leczenia ran, które festered i antybiotyki brakowało. Tsitrariya zapisywane wiele z tych warunków. Rozwój leków opartych na tsitrarii islandzkiego zaangażowany i medycyna Radzieckiego.
Naukowcy odkryli, że kwas uznynowy nawet rozcieńczony w stosunku 1: 2 000 000, skutecznie zwalcza prątki, gronkowce, paciorkowce. Jest to znacząca liczba wpisów w mchu islandzkiego, dlatego aplikacja jest tak popularne i skuteczne w leczeniu dość poważnych chorób.
Wdychania par roślin, takich jak zamówienia surowców, możliwe jest, aby rzucić palenie. I to nie musi podjąć wysiłek, chęć do palenia stopniowo znikają samoistnie. Islandii Moss doskonałą immunomodulatorem i Adaptogen stymuluje wytwarzanie interferonu.
Istnieją doniesienia o skutecznym leczeniu islandzkiego mchu choroby jak gruczolaka prostaty. Substancje czynne roślin znacznie zmniejszają aktywność takich enzymów, które katalizują namnażanie komórek nowotworowych krwi, trzustki. W ten sposób, co spowalnia rozwój wielu nowotworów (mówić o całkowitym uzdrowieniu chorych z tym rozpoznaniem byłby nieodpowiedzialny przed końcem sprawy nie badano).
Aby przygotować wywar uzdrowienia, biorąc dwie sztuki. łyżki suche sproszkowane zioła z suwaka, wylano litrem wody po wrzenia i gotować do 1,5 godzin, w bardzo niskiej temperaturze, gdy wieko jest zamknięte. Bulion jest przygotowany, kiedy zaczyna przypominać galaretę. Jako takie, najczęściej używany mech islandzki. Do leczenia różnych chorób różniących się od siebie dawkowania.
Bardzo użyteczne alergie roślinne. Często zabiera dużo leków, do których organizm szybko przyzwyczaja. Tsitrariya leczenia alergicznego kaszel przez jeden dzień. W zależności od nasilenia choroby, jest wystarczająca do picia w ciągu dnia od 1 filiżanka 1 litra galaretki.


Część tego bulionu nie może przyjść do gustu, jest słodki i słony i gorzki. Mimo, że istnieją ludzie, którzy lubią smak. Jeśli nie dostać się do picia ciepły rosół, można wziąć na zimno, tym bardziej, gdy zły smak nie jest tak zauważalny.
Jeśli chcesz leczyć przewlekły kaszel (oskrzeli) nieżytów naturę, początkowa dawka dobowa wynosi do 2 litrów, liczba zmniejsza się z upływem czasu. W leczeniu gruźlicy pić 3,5-4 litrów. Takie leczenie może trwać do 4 miesięcy.
Jest przydatna do picia wywar z wczesną wiosną w celu utrzymania ogólny ton ciała, gdy jedzenie jest bardzo uboga w witaminy. Zazwyczaj takie postępowanie trwa 10 dni, codziennie dawkę stopniowo zmniejszono z 2 litrów do 1 kubka.