292 Shares 8232 views

Wybór przędzy dziewiarskiej dla dzieci

Często powstaje matki i babki pytanie: w jaki sposób dokonać wyboru przędzy na drutach ubrania dla dzieci? Po tym wszystkim, dla dzieci, zwłaszcza bardzo młodych, ważne jest, aby rzeczy były delikatne, miękkie, nie podrażnia skóry. I choć dzianiny, bluzki, spodnie i czapki nie powinny być noszone bezpośrednio na skórze, jednak muszą one mieć te cechy. Drutach ubrania dla dzieci, dzięki czemu robotnicy wykwalifikowani stwarza dodatkowy problem.

Na szczęście, teraz jest tam bardzo duży wybór przędzy. Niektórzy producenci tworzyć it „dziecinne” artykuły, takich jak dzieci lub akrylowego Baby drukarni VITA. Jest to bardzo delikatny przędzy akrylowej, jasne „dzieci” z kolorami. Z tego dobrze drutach odzieży nie tylko dla dzieci, ale także koce dla dzieci, poduszki, miękkie zabawki.

Jeśli coś ma być cieplej, lepiej jest wybrać firmę przędzy Bambino Nako, który jest obecny w składzie 25% wełny. Jasne kolory są idealne do odzieży dziecięcej. Szeroka gama kolorów pozwala tworzyć piękne, jasne, zestawy, takie jak czapki, bluzki i bluzki i spodnie, bluzka, kapelusz i butami. Tutaj możesz grać na kontrast kolorów: jasny różowy i blady róż, turkus i biały, ultralekki zielony i jasny żółty, żółty i pomarańczowy, itd.

Jeśli jest to konieczne, aby związać rzeczy dla dziecka, całkowicie eliminując akryl, najlepiej jest wybrać przędzy niemiecki mikrofibry lub równoważny przekrój barwienia mikrofibry print (produkcji firmy MAGIC). Mikrofibry włókno zostało wynalezione przez Japończyków, są bardzo delikatne, miękkie, dobrą przepuszczalność powietrza i hipoalergiczne. Z jej drutach rzeczy nawet niemowlęta. Należy jednak pamiętać, że produkty te nie mogą być wykonane z mikrofibry do Żelazko parowe, inaczej nici straci swoje „oddychania” właściwości.

Szeroki wybór przędzy pozwala na tworzenie rzeczy za pomocą kombinacji dwóch powiązanych rodzajów przędzy, na przykład, są solidne i przekroju farbowania. Producenci zadbali, że kolory są stałe przędza przędza opcje w połączeniu z odcieniami tej samej nazwie, ale przekrój farbowania. Umożliwia to, na przykład, wiązania zróżnicowana bluzki i wykańczania (kołnierz, mankiet, pasek mocujący, etc.) przeprowadzenia samego włókna, ale monotonna wykonania wybór jednego z kolorów znajdujących się w przekroju część podziałki głównej części artykułu.