485 Shares 6685 views

krajalnica elektryczna Bosch: opis i opinie

Nowoczesne producenci sprzętu AGD oferują wszechstronne instrumenty hostessy, które ułatwiają i przyspieszają proces gotowania. Cóż, kto odmówiłby mieć wokół kuchni przygotowania kompaktowy roślinnego, który może być stosowany w jednej chwili do rozdrabniania i cięcia praktycznie żadnych produktów? Dzisiaj rynek reprezentowany szeroki zakres podobnych maszyn różnych marek, a kupujący jest trudne w nawigacji i wybrać najlepszą firmę.

Ocena sprzętu AGD, sporządzonych na podstawie poglądów zwykłych ludzi na popularności i cen sugeruje, że punktem odniesienia dla funkcjonalności i niezawodności są niemieckie marki, takie jak Siemens, Miele, Liebherr, Bosch. Elektryczna krajalnica Bosch zasłużenie otrzymał pochwałę ze względu na łatwość obsługi i rozsądnych kosztach.

Urządzenie jest minimalny czas koła narezhet żywności, taśmy, kostki, a nawet żetonów. Grind może jarzyn, owoców, warzyw i innych. Tutaj naprawdę niezbędna pozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i nie ma czasu do stracenia. Rozważyć jego bliżej i zrozumieć, jak przydatna jest.

Co może urządzenie?

gospodarstw domowych warzyw nóż Bosch uzasadnia nie tylko tytuł, ale także to profesjonalny asystent w wyniku przetworzenia produktów. Sprzęt stał się ogromnie popularny tylko w ciągu ostatnich kilku lat jako gospodyni i kucharz. Urządzenie składa się zazwyczaj z głębokiej miski, silnik elektryczny i zestaw dysz (dyski / ostrzami) z różnymi zębami.

W droższych modelach, dyski te są wykonane z nierdzewnej stali, z tanie urządzenia są z tworzywa sztucznego. Profesjonalne zespoły o różnej trwałości, wysokiej wydajności i wielofunkcyjności. Ale w domu można dostać tanią techniką konwencjonalną.

Można go łatwo zniszczyć miskę składników preparatów konserw i wypoczynkowych. W tym przypadku, wszystkie elementy są uzyskiwane zadbane, piękne i smaczne. Korzystanie z urządzenia nie będzie trudności – wystarczy położyć niezbędne komponenty do bunkra, zamknąć pokrywę i nacisnąć przycisk. Resztę warzyw nóż elektryczny Bosch robi się, i będzie trzeba tylko wypełnić warzywa lub owoce użyteczne opatrunku.

funkcje

Niektóre modele są w stanie zastąpić ogromną robota kuchennego. Są one wyposażone w liczne noże, które mogą służyć jako mikser, młynek i sokowirówki. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne w przeciwieństwie do ręcznych tarki, jeśli to konieczne, można szybko pyurirovat żywności, wyciąć jej kręcone plastry i kostki.

kuter warzyw elektryczny Bosch (zdjęcie przedstawia jednostkę) niewielkich rozmiarów, lekki, wykonany z materiału plastycznego i bezpieczne, a także jest wyposażony w samo-ostrzenie noża. Ma głęboki pojemnik z wymiennych dysz (nie wszystkie modele). Przy zakupie klient otrzymuje gwarancję jakości na okres sześciu miesięcy. Wadliwe towary mogą być zwrócone w ciągu miesiąca (30 dni).

Główne zalety

Elektryczna krajalnica Bosch – sprzęt oszczędność dla nowoczesnych gospodyń domowych. Kompaktowe urządzenie idealnie pasuje do każdego wnętrza i wolna od produktów cięcia. Nie masz do łez podczas cięcia lub pocieranie cebulę, spędzają dużo czasu na gotowanie, a co najważniejsze – nie więcej szkód na ostrzu noża.

Ze względu na obecność rzeźbionych płyt mają szerokie pole do wyobraźni. Dysze ułatwiają mielenia mięsa na farsz, złożyć kremową pastę warzyw, owoców i produktów mlecznych. Technika ta jest łatwa do mycia ręcznego lub w zmywarce. Producenci tej firmy zapewnia jego niezawodność, bezpieczeństwo i minimalne zużycie energii i długą żywotność.

Instrukcja jest dostępna technika opisuje urządzenie pracuje – dostarczone w języku rosyjskim, więc nie będzie musiał puzzle nad przeniesieniem. Jeżeli elektryczny nóż warzyw złamie Bosch, części zamienne można zamówić online.

Porady dla Wybór

Choć producent zyskał na pozytywne strony, wszystko to samo przy zakupie polecam zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Bardziej wytrzymałe i odporne na zużycie narzędzia są te, które wykonane są z aluminium i stali nierdzewnej. Te dwa materiały nie będzie utleniać, topią się i pęka, w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych. Takie urządzenie nieco droższe, ale koszt zostanie spłacona wraz z odsetkami.

Wielofunkcyjny nóż elektryczny Bosch roślinny zawiera dodatkowy zestaw dysz z różnymi zębami. Pożądane jest aby łopatki w płytach są zdejmowane, a także samo urządzenie. Wolą urządzenia, które napędza ostrza w przypadku pęknięcia może być wymieniona. Zapytaj naszego konsultanta, czy sprzęt do przetwarzania pokarmów stałych, takich jak dynie i rzodkiewki. Uważnie przeczytać kartę gwarancyjną i okres eksploatacji urządzenia. Warto przeczytać opinie kupujących w sieci konkretnego modelu.

krajalnica elektryczna Bosch: Liczba osób

Właściciele jednostki niemieckiej firmy z entuzjazmem mówi o towarze. Jest łatwy w obsłudze, prawie nieważkości i stylowy. Wszystkie tarcze są łatwo usuwane i wprowadzane doskonale proste cięcie, siekane, frezowane i miele świeżych i gotowanych produktów. Nawet z ostrzem na przestrzeni lat nie tupyatsya dysz, a ciało nie jest zastępowany, a nie pęka.

Według większości kobiet, produkt ten powinien znajdować się w każdej kuchni. Jest to najlepszy pomocnik w kuchni, łatwiej jest pracować i zmywania naczyń estetycznie. Jednocześnie twoje ręce są zawsze wolne i czyste. Nie ma potrzeby używać rękawic.

Szczególnie pomaga urządzenie w czasie wakacji, gdy jest to niezbędne, aby przygotować wiele różnych potraw. Nieco ponad minutę przed produkcie znika bez zbędnych ruchów i wysiłków. I kolejny ważny fakt – jednostka funkcjonalna jest w stanie zastąpić kilka urządzeń: Mięso szlifierka, tarka i blender. Jest to opłacalna inwestycja.

polityka cenowa

Koszt zależy od pojemności i konfiguracji towaru. Budżet warzyw nóż będzie kosztował około 1500 rubli. Zalecamy, aby nie oszczędzać na urządzeniach gospodarstwa domowego.