718 Shares 4498 views

Jak szybko znaleźć nauczyciela języka angielskiego

Znajdź nauczyciele i kursy w języku angielskim pomógł mi pokładzie wiadomość.

Zdarza się, że w krótkim czasie trzeba czegoś nauczyć lub opanować tę samą postać. W moim przypadku był to język angielski. Tak się składa, że mam dziecko nie jest trawiona uczenia się języków obcych. Ale kiedy dziecko było już bardzo daleko, a praca wymaga znajomości języka był bardzo blisko, mam szczególną potrzebę uczenia się języka angielskiego. Ale jak się tego nauczyć? Z książek i internetu, od razu się zgodził. Nauka języka wymaga żywą osobę, „nauczyciel” lub przynajmniej asystenta. Wybór w tym czasie był dwa – kursy lub opiekun.

Potem spadł pytanie – gdzie wszystko znajduje. Zapytaj na nauczycieli języka angielskiego w szkole, w której uczył syna, wiedziałam tylko, że nauczyciele mają wystarczająco dużo kłopotów w szkole i nie wydają się mieć wystarczająco dużo czasu na korepetycje. Tak, szukałem go potem szkolenie opiekun nie pasuje mi. Aby dowiedzieć się z przyjaciółmi i kolegami, wciąż znajdowane kilku trenerów, ale nie mieszczą się na pewne kryteria. Po pierwsze – wiele tutorzy tylko pracował z dziećmi w wieku szkolnym. W drugim – prawie wszyscy mieszkali zbyt daleko od mojego domu. Ale pewnego dnia znajomy poradził mi na tablicy ogłoszeń w Internecie. Szczególnie nie wyjaśnić, ale po prostu dał adres strony internetowej, gdzie tego forum.

Potem przyszedł do domu i podszedł do tablicy, był nazywany „Caravan of Services”. Rzeczywiście, różne usługi było bardzo wielu. Od razu zobaczyłem zakres usług potrzebne. W „nauki usług” natychmiast znaleźć Filter Service, gdzie mają wszystkie niezbędne parametry (zamieszkania, program zatrudnienia, grupa wiekowa). Widząc listę podsumowań i analizuje je, znalazłem dobrego korepetytora z normalnym doświadczeniem. Natychmiast omówione moją sytuację przez telefon, opiekuna (nawiasem mówiąc, ona) natychmiast napisał mi trochę czasu. Na pierwszym spotkaniu będziemy określić, kiedy i ile mam w przyszłości pójdę do angielskich klas. Proces uczenia się, nie będę opisywać. Mogę tylko powiedzieć, że na treningu domowego z tutora jest gdzieś w połowie treningu. Jak wcześniej moją znajomość języka dano mi różne zadania w domu, jak również inną literaturę. W pewnym momencie trener poradził mi jeszcze pójść do kursów języka angielskiego (przed I uparcie nie chciał być rejestrowane). Główna różnica w kursach – praca w grupie, jest bardzo przydatny do nauki rzeczy. Dlatego myślę, że nie trzeba wyjaśniać. Opiekun zasugerował, aby wybrać żądany samego kursu edukacyjnego. I wtedy przypomniał sobie o „Caravan usług.” Znalazłem przyzwoite kursy języka angielskiego w bardzo niskiej cenie. To jest dla mnie w tym momencie było ważne, jak moje finanse były skierowane do rodziny i uczenia się przez opiekuna. Teraz wiem języka angielskiego. Dzięki temu stało się iść na poważny impuls.

Czasami ludzie pytają mnie, czy znam dobrych opiekunów. Tak, mogę dać im numer opiekuna, ale z 75% pewnością mogę powiedzieć, że będą powiedział do niego zadzwonić „Och, a ty nie jesteś dla nas, przykro mi.” Daję im wszystkie takie same, to link do tablicy, tak, że ludzie mogą sami wybrać odpowiedni opiekuna dla swoich osobistych wymagań. I rozumiem je bardzo

Artykuł Autor: Konstantin Varlamov (www.nadonadom.com)