840 Shares 2011 views

Gulsina Minnikhanov: biografia, życie osobiste, biznes

Gulsina Minnikhanov – żona prezydenta Republiki Tatarstanu Rustam Minnichanow, który był w urzędzie od 2010 roku. Na czele regionu rosyjskiego on zastąpiony mintimer szajmijew. W tym przypadku, bohaterka tego artykułu stał się znany nie tylko jako pierwsza dama Tatarstanu. Ona dostaje regularnie w rankingach najbogatszych kobiet szefów rosyjskich regionów.


pożyczki Minnikhanov

Gulsina Minnikhanov urodził się w 1969 roku. Po raz pierwszy w centrum uwagi mediów, ponieważ ich wygórowanych dochodów było w 2011 roku. To wtedy Gulsina Minnikhanov w Kazan otwarty w nowej lokalizacji luksusowe spa. Znajduje się on w rezydencji sześć-piętrowego, o łącznej powierzchni 18 tysięcy metrów kwadratowych.

Zainteresowanie tą instytucję do odpoczynku i relaksu była ogromna. Po pierwsze, ze względu na fakt, że z usług tak wysokiej klasie spotkają się rzadko. Po drugie, ponieważ odbyła się pierwsza dama Tatarstanu.

W tym czasie dziennikarze mieli informację, że Minnihanova Gulsina Ahatovna prowadzi działalność. Dane te zostały oparte po opublikowaniu oświadczenia o dochodach elit regionalnych i federalnych. Ale od skali prowadzonej działalności gospodarczej stają się ocenić tylko.

Kilka dochód Minnikhanov stale rośnie. W 2009 roku ogłosił się niewiele ponad 8 milionów rubli, podczas gdy jej mąż jest prawie dwa razy mniej. W 2010 roku przychody Gulsina Minnikhanov wynosił około 8 milionów rubli. W tym czasie, jako prezydenta Tatarstanu był w stanie zarobić prawie 7,5 miliona.

Przy tak wysokich poziomach pozostawał niezmiennie jednym z liderów w rankingu najbogatszych kobiet prezesów krajowych, stale się w pierwszej dziesiątce.

Beauty and Spa

Kosmetyki, uroda i moda, która ma angażować poważnie Minnikhanov Gulsina Ahatovna, pozwoliło to na znaczne zwiększenie budżetu rodzinnego. Nawiasem mówiąc, centrum spa w Kazaniu jest nazwany imieniem słynnego włoskiego fryzjera Luciano de szkarłat. Nawiasem mówiąc, on specjalnie przyleciał na miesiąc z Genewy do Kazania podczas uruchomienia salonie piękności w pracach bezpośrednio dać niezbędne instrukcje i rozkazy.

SPA-center „Ray” został zbudowany na ulicy Ostrowskiego. Jego stałymi gośćmi stać żony miejscowych urzędników, przedsiębiorców i top menedżerów dużych grup biznesowych, które mają siedzibę w stolicy.

Którzy są głównym rodzina?

Fakt, że jego żona była w rodzinie głową żony republiki zarabia więcej niż raz zmusił dziennikarzy zapytać Minnikhanov wskazał pytanie: czy to z powodu tego faktu nie jest zaniepokojony.

Jednak Minnikhanov zawsze udało się odpowiednio wyjść z tej sytuacji. stwierdził w szczególności, że jego pensja jest całkiem przyzwoity. A fakt, że jego żona, zajmuje się działalnością gospodarczą, pobiera wysokie zyski, nie ma nic nagannego.

Szef Tatarstanu zauważyć, że jego żona prowadzi działalność gospodarczą niezwiązane z żadnym petrochemicznych lub oleju, lub z zakładu KAMAZ. Ona pracuje w sektorze usług. Jednak podkreślił, że dochód żony nie jest dużo większa niż jego własna.

Minnikhanov często żartował, że jeśli ona zacznie odbierać każdy rok jest dziesięć razy więcej niż on sam, to mógłby się martwić o nic. W międzyczasie, to nie jest tak skuteczne.

Warto zauważyć, że po otwarciu swojego nowego salonu modny spa, wiele doszli do przekonania, że ona ma wszelkie szanse, aby ten dowcip w życiu.

rosnące dochody

Powszechnie wiadomo, że najlepszym sposobem, aby ocenić powodzenie pozwolenie na prowadzenie działalności systematycznie rosnące zyski i przychody.

Według danych pochodzących ze źródeł publicznych, w 2008 roku przychody ze salonie piękności „Ray” (potem osiadł nie w eleganckim budynku, a nie w modnej dzielnicy) wyniósł prawie 36 mln rubli. W tym czasie zysk netto wyniósł około 8,5 mln rubli. Już w 2009 roku przychody przekroczyły 44 mln rubli, a zysk netto trochę nie odbyła się do 10 milionów rocznie.

Oczywiście, firma Gulsina Minnikhanov był niezwykle udany.

wspaniałe dochody

W 2016 roku bohaterka tego artykułu łukowaty jedną z najbardziej udanych transakcji w ich życiu. Po tym, dochód Gulsina Minnikhanov zwrócić uwagę na wszystko. Udało jej się sprzedać prawie połowę swoich udziałów w salonie kosmetycznym „Luciano”, który znajduje się w Kazaniu.

Jednocześnie zadeklarował dochód wyniósł ponad dwóch miliardów rubli. Aby być precyzyjnym, dwa miliardy 350 milionów rubli. Ponadto, oprócz 150 mln, reszta pieniędzy otrzymała ze sprzedaży udziałów w „Ray”.

Nabywcą była firma, która posiada konto na morzu na Cyprze. Jeśli jest to w jaki sposób żona zarabia Minnikhanov Gulsina nie wydaje się zaskoczyć nikogo oprócz dziennikarzy. Ponieważ w Radzie Państwowej Tatarstanu zauważyć, że nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś zarabia więcej, a niektóre mniej.

Nie wolno nam zapominać, że salon kosmetyczny „Luciano”, znajduje się na ulicy Ostrowskiego – jest zbiorem obiektów rekreacyjnych. Obejmuje ona nie tylko spa, ale także salon piękności, restauracja, klub fitness i nawet hotel. Wielokrotnie zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień krajowych i międzynarodowych.

Powody sprzedaży

W takiej sytuacji, oczywiście, pojawia się pytanie, co zmusiło Minnikhanov Gulsina Ahatovna rozstać się z tak poważnym aktywów.

Jeśli wierzyć oficjalnej wersji służby prasowej Prezydenta Republiki Tatarstan, transakcja została przeprowadzona na pozyskanie dodatkowych środków na rozwój nowych linii biznesowych.

Należy zauważyć, że spółka, która nabyła 49% udziałów w salonie kosmetycznym „Luciano”, zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Tak, jak to często bywa w takich sytuacjach, ostateczny właściciel lub beneficjent nie jest możliwa do ustalenia.

Ponadto służby prasowej Prezydenta Rzeczypospolitej powiedział, że po zakończeniu transakcji zapłacił 286 mln rubli w podatkach Gulsina Minnikhanov. Biografia Pierwszej Damy Tatarstanu jest teraz błyszczą z nowymi kolorami, wielu wierzy.

Jednocześnie, bohaterka tego artykułu pozostaje pełnoprawnym właścicielem pozostałych 51% udziałów w kompleksie rekreacyjno-rozrywkowego „Luciano”. Iw jego najbliższych planach uruchomienie kompleksu uzdrowiskowego dzieci, co pozwoli w pełni zrelaksować się z całą rodziną.

W tym przypadku nie ma wiarygodnych informacji o tym, jak zrobić pozostałe 150 milionów rubli w 2016 Gulsina Minnikhanov. Biografia zawiera jeszcze wiele ciemnych plam. W sprawiedliwości należy zauważyć, że oficjalnie należy do innego wielkiego biznesu – luksusowego hotelu na cztery gwiazdki „Luciano” w Kazaniu. W swoich 99 komfortowych pokojach.

rodzina Minnikhanov

Rodzice Gulsina Minnikhanov może być zadowolony ze sposobu ich córka rozstrzygnięty. Po tym wszystkim, oprócz faktu, że stała się pierwszą damą Tatarstan, dwóch synów urodziło się do niego. Pierwszy w 1989 roku. Został nazwany Irek. Jednakże, ponieważ była to tragedia. Zginął w katastrofie lotniczej w wieku 23 lat.

Prezydent Tatarstanu Rustam Minnichanow, rodzina zasmucony z tego strat. Dokładnie w miesiąc po śmierci wdowy Antoniya Gishar urodziła pary wnuczka Minnikhanov.

Drugi syn w Gulsina urodził się w 2008 roku. On jest teraz 9 lat.

syn odziedziczył

Warto zauważyć, że zawsze Minnikhanov zarobił więcej niż jej mąż, ale nie znacząco. Po pierwsze, oznajmiła poważne dochody w 2015 r. Następnie, z 256 mln rubli, 210 ona dziedziczona z jej syna w katastrofie samolotu rozbił – Irek Minnikhanov.

Również Gulsina Minnikhanov po śmierci syna, stała się właścicielem mieszkania o łącznej powierzchni 222 metrów kwadratowych, dwa miejsca parkingowe w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Tragedia z synem

Jej syn był trzymany poważnej katastrofie lotniczej w 2013 roku. Tragedia miała miejsce w Port lotniczy Kazań. „737”, która należała do linii lotniczych „Tatarstan”, prowadzi regularne loty na trasie „Moskwa – Kazań”. Podczas lądowania, padł na ziemię.

Na pokładzie było 50 osób, w tym sześciu członków załogi. Wszyscy zostali zabici. Irek Minnikhanov nie była jedyną osobą publiczną w tej płaszczyźnie. Także, to był ostatni lot na czele regionalnego wydziału FSB dla Republiki Tatarstan Aleksandra Antonowa, rosyjski szachista Gulnar Rashitova, żony i krok córka komentator popularne sportowego kanału telewizyjnego „Rossija 2” Roman Skvortsov.

Zgodnie z wynikami badania Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego, przyczyną wypadku zaczął słabości systemowych w określaniu zagrożeń i kontrolę poziomu ryzyka, a także bezczynności w systemie linii lotniczych, który monitoruje bezpieczeństwo. Rola odgrywana przez fakt, że nie ma kontroli nad przygotowaniem załogi przez władze na wszystkich szczeblach. Tak więc, w lot z pilotów, którzy nie wiedzą, co robić w nieprzewidzianych okolicznościach.

kariera męża

Według większości ekspertów, sukces Minnikhanov związane z karierą męża. Urodził się na terytorium tatarskiej SRR. Jest absolwentem Instytutu Rolniczego w Kazaniu. Kariera w służbie publicznej zaczęto budować w 1983 roku.

Został mianowany zastępcą szefa okręgu Sabinsky rodzimy Tatarstan. Następnie skierował Rejon Arski. Na początku lat 90-tych stał się przewodniczący komitetu wykonawczego gminy. W 1993 roku został powołany do prowadzenia administracji Vysokogorsky obszar.

W 1996 roku został powołany do rządu Tatarstanu. Stał Minister Finansów Rzeczypospolitej. Po dwóch latach stał na czele rządu Republiki. Następnie, w czasie wstąpił Zarząd Spółki Dyrektorów „Tatneft” – jeden z największych podatników w kraju, zapewniając 40% wpływów do budżetu lokalnego. Według analityków, to przejście Minnikhanov „Tatneft” został połączony z pragnieniem władzy państwowej w czasie, aby uzyskać jeszcze większą kontrolę nad przepływami finansowymi firmy.

W 2005 roku powrócił na stanowisko premiera republiki.

Przewodniczący

Minnikhanov, Prezydent Rzeczypospolitej stało się w styczniu 2010 roku. Odpowiedni dekret został podpisany przez szefa państwa Dmitrija Miedwiediewa po mintimer szajmijew zrezygnował.

W 2015 roku Minnikhanov wzięli udział w wyborach prezydenta Tatarstanu. Jego rywale są jeszcze trzech kandydatów, ale żaden z nich nie był w stanie zatrudnić i 3 procent głosów. Minnikhanov obsługiwane prawie 94 i pół procent wyborców. Przy frekwencji wynoszącej prawie 85% więcej niż było to przekonujące zwycięstwo, które nie zostawił zawodnikom szansę walki.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego regularnie kompiluje rankingi wydajności szefów rosyjskich regionów. Minnikhanov w nich jest zawsze w czołówce.