774 Shares 9772 views

Kontroler Multimedia: jak usunąć wykrzyknik z przodu

Choć Microsoft dokłada wszelkich starań, aby zmaksymalizować uproszczenie doświadczenia użytkownika z jego windose systemu operacyjnego, nadal istnieją sytuacje, kiedy nie ma korekty są niezbędne.


Jednym ze sposobów, aby ułatwić korzystanie z systemu wybranego przez programistów Microsoftu – jest zawarte w dystrybucji całej bazy różnych sterowników (urządzeń w wewnętrznej bazie danych). W wyniku przeprowadzonej ich wyszukiwania i instalacji wykrywania podczas instalacji systemu operacyjnego. Niestety, takie rozwiązanie nie jest panaceum, jak sterowniki urządzeń, które zostały wydane po rozpoczęciu sprzedaży instalacji dysku systemowego, oczywiście, że nie mogą być zawarte w bazie danych. Jest to jedna z najczęstszych przyczyn wymienionych w Menedżerze urządzeń przed ikoną „kontroler multimediów” wyświetla żółty wykrzyknik (lub pytanie) znak.

Windose wiele z jego cech takich zmian. Znak z przodu urządzenia, takiego jak kontroler multimediów zapali się dopóki użytkownik nie zainstaluje odpowiedni sterownik lub nie wyeliminuje problemu. Na ogólną wydajność nie zależy od systemu operacyjnego. Ale to wystarczy, aby zainstalować sterownik urządzenia „kontroler multimediów”, jak to przekształcone. Najczęściej mówimy o karty dźwiękowej lub karty tunera TV.

Tak, aby w pełni dostosować wszystkie składniki oprogramowania i sprzętu w komputerze, trzeba podnieść i zainstalować sterownik dla kontrolera multimediów. Najprostsze rozwiązanie – użyć CD, który zawsze przychodzi z laptopem i komputerem. Laptop procedura jest następująca: włóż płytę do napędu i uruchom go zapłacić (jeśli Autorun jest wyłączona). Zazwyczaj wszystko jest uproszczone, więc nie ma potrzeby wyważać otwartych drzwi, ale raczej, aby ustawić jednocześnie wszystkie proponowane sterowniki – z pewnością, Menedżer urządzeń multimedialnych Controller zniknie. Właściciele komputerów osobistych musiał zrobić trochę inaczej i zainstalować proponowane muszle sterowniki ze wszystkich dysków, które pochodziły z komputera (karta dźwiękowa, karta graficzna, płyta, tuner, itp).

Czasami te urządzenia, które były potrzebne, przestają być takimi, więc „zapomnieć”, aby umieścić sterownik. „Multimedia Controller” i wykrzyknik – to wynik takiego zapomnienia. Ale nawet bez kierowcy zastrzega urządzenie do części zasobów, które nie są dość dobrze, tak powinno być wyłączone. Kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz „Wyłącz”.

Czasami koła wsparcia dla tego czy innego powodu nie są dostępne. Nawet w tym przypadku, jest to wygodne rozwiązanie – aby znaleźć sterownik siebie. Musimy zacząć od płyty głównej. Po wizycie na stronie producenta, trzeba wybrać, aby znaleźć nazwę opłaty i pobrać wszystkie sterowniki oferowane do niej. Niektóre z nich mogą być „najbardziej”.

Poniższa metoda jest odpowiednia dla licencji użytkownika (nie hacked) wersje windose. Przycisk pozycja menu „Start”, otwórz Panel sterowania, a następnie Centrum aktualizację, która wprowadza zaktualizowaną komponentów systemowych. Jest możliwe, że Windows Update jest prawidłowy sterownik. Operacja ta wymaga połączenia z Internetem.

Można użyć innej metody. Aby to zrobić, pobrać i uruchomić program, Driver Updater (Smart Driver Updater) lub podobny do niego zrobić. Jej praca jest bardzo prosta i polega na skanowanie systemu w poszukiwaniu brakujących lub przestarzałe sterowniki i pobieranie najnowszych wersji. Przez reakcje na większości komputerów skuteczność programu osiąga poziom 90% (sterownik stwierdzi do 4 z 5 urządzeń).

Ludzie z doświadczeniem można próbować określić rodzaj sprzętu, ukrywa się pod nazwą „kontroler multimediów”, przez jego poszukiwania po pewnym ID-sprzęt (patrząc w Menedżerze urządzeń), ale ta metoda może być trudno nazwać optymalnym.