287 Shares 9381 views

Suknie z chusty – jasny strój gorące lato

Co kobieta nie chce wyglądać atrakcyjnie? I zawsze chcą nosić tylko ekskluzywne rzeczy, które inni nie. Jednak nie wszystkie panie mogą sobie pozwolić na luksus – zakup sukienki od projektantów. Chociaż nie zawsze jest jakieś wyjście, trzeba tylko zajrzeć do szafy starych, przestarzałych rzeczy. Na przykład, z chusteczkami starej babci może oszałamiające, jasne letnie sundresses.


Lekkie i eleganckie sundresses z chust są nadal najbardziej popularny odzież na lato. Modele są krótkie i na piętrze, z bujnymi spódnice, proste lub wysokim stanem, wygodnych i komfortowych w okresie letnich upałów. Są oryginalne, eleganckie, przestronne i jednocześnie korzystne, aby ukryć wszelkie niedoskonałości figury.

Ponadto, istnieje inny powód, aby wybrać sundresses z chusteczkami: ten strój można łatwo szyć swoje ręce. Ponadto, nie jest konieczne posiadanie umiejętności szycia. Przy odrobinie wyobraźni, kilka prostych ruchów – i nowy oryginalny strój gotowy! Jasne modele wyglądają dość imponująca, ale będą gotowe w ciągu zaledwie jednej godziny, bez żadnych wzorów.

Cały sekret tego, że taka jest przyszyta sundress z dwóch chusteczek! Wzór jest bardzo prosty, więc jest bezpośrednio na tkaninie. Jako sukienkę uszyć? Aby to zrobić:

• Dwie chusty wymagana szerokość;

• ciąg pasujące szal;

• taśma lub guma do kuliske;

• maszyna do szycia i nożyczki.

Krok 1. Dwa chusteczka sumują się twarzą w twarz tak, aby pokrywać gwint praw własności. Odcięte od nich w 6 cm tkanki z jednej strony do taśm. Możliwe pasy wziąć warkocz w tonie sukienkę. Długość boków chusteczką sukienka na długo. W związku z tym, na podstawie pożądanego modelu można przyszyć tuniki chusteczki, wymiarów i od 0,8 do 1,2 metra.

Krok 2. Z chusteczką do niej, możemy zaznaczyć miejsce cięcia na piersi. Szale z tagiem zmielić w dół – jest środkowym forhend.

Etap 3: Umieszczenie na końcach tylnych szal owinięty ich liczbę. W zależności od chęci, aby nacięcie na plecach. Ścinające chusty lub nieco głębiej lub nieco wyższa – Jest środek pleców.

Krok 4. dodatki do zamka z powrotem i dekolt i nastrachivaem.

Etap 5. W piersi, nieco powyżej linii pasa, od wewnątrz nastrachivaem zygzak gumy żyły kurczliwe elastyczny do żądanego napięcia i przymocować końce jego linii.

Krok 6. rogi wstępnie ustalonych szyć paski. Można przejechać je na plecach i lamówką przy dekolcie powrotem. A jednak – modny i oryginalny strój gotowy!

Suknie z chusty, których zdjęcia są prezentowane w tym artykule są szyte na różne sposoby. Są one dość proste w realizacji, ale są fascynujące kolory gra Podwiązki. Do szycia zwykle wybrać tkaninę jedwabną – wygląda elegancko. Ale możemy wziąć i inne tkaniny lekkie, takie jak bawełna, szyfon.

Oryginalne sundresses od szale są odpowiednie w każdej sytuacji. Mogą być noszone na spacer wzdłuż morza, aby przyciągnąć poglądy innych. Mogą czuć się swobodnie, pewnie i swobodnie w atmosferze przytulnej restauracji. Ten strój podkreśli indywidualność każdej kobiety, jej kobiecość i elegancję jednocześnie sprawiają, że tajemnicza i enigmatyczna.

Uzupełnieniem nowych sundress interesujący taśmowe lub włókienniczych zabawy koraliki, kobieta jest zdolna do swojej świetności w to, aby podbić świat.