577 Shares 2675 views

"Quiet Outpost": aktorzy i role. Fabuła filmu

W filmie „Silent Outpost” aktorzy zapoznanie widza z prawdziwym odcinku od historii lat 90-tych, kiedy rosyjscy pogranicznicy przez 11 godzin musiała odpierać ataki swoich licznych bojowników afgańskich i Tadżykistanu. Która zagrała w filmie i jak ta historia jest prawdziwa?


podsumowanie działki

scenariusz filmu został napisany na podstawie opowiadania V. Povalyaeva „Walka na 12. posterunku oderwania granicznego w Moskwie.” Chociaż pisarz i starał się osiągnąć dokładność historyczną, nie powinniśmy zapominać, że jego praca jest artystycznym, a nie dokumentalny. Dlatego w filmie „Silent Outpost” eksperci opisany incydent może znaleźć pewne nieścisłości.

Akcja filmu „The Quiet Outpost”, którego aktorami są oczywiście możliwe, aby położyć się na planie, dedykowany do wydarzeń z 13 lipca 1993 roku, kiedy Mudżahedini zaatakowali posterunek na granicy Tadżykistanu i Afganistanu. W tym okresie wojny domowej w Tadżykistanie, ale posterunków granicznych, utworzone podczas Związku Radzieckiego, z rosyjskiego personelu, nadal działają.

Głównym zadaniem straży granicznej w dalszym ciągu uniemożliwia dopływ przemytu przez granicę tadżycko-afgańskiej. A teraz grupa harcerzy wiedzą, że wkrótce duża grupa Mudżahedinów postara się „break” za pośrednictwem linii granicznej uchwycić stolicy Tadżykistanu. straż graniczna zrozumieć, że muszą podjąć walkę, po której nie każdy będzie przetrwać.

Filmowanie odbyło się w obszarze Noworosyjsk. Wiele znaków na ekranie mają realne prototypy.

„Quiet Outpost”: aktorzy i role w filmie. Andrew Czadowa

Andreyu Chadovu w Sergei Makhovikova filmu „Cichy Outpost” dostał rolę kapitana Andrei Pankov.

Andrei – Kierownik placówki. Ale na krótko przed wydarzeniem oznaczone człowieka walcząc całkowicie wyłączyć ręce: Wszystko dlatego zostawiła go żona, a teraz kapitan Pankow „utopić melancholia w butelce”. Ale gdy przychodzi czas, aby działać, aby zrobić swój obowiązek, Andrzej idzie z duchem i skutecznie zarządza obrony placówki.

Film „Silent Outpost”, aktorzy i role, które sprawiają wrażenie, stał Chadova nie pierwszy film, w którym gra żołnierza. W 2004 roku aktor z sukcesem zadebiutowała w filmie „kadetów”, gdzie grał rolę szkoły kadetów artyleryjskim, który jest przeznaczony wkrótce iść do przodu drugiej wojny światowej. W 2006 roku, słynne rola kontrakt Czadowa żołnierze z obrazu „Alive”, który powrócił ze służby bez nogi i musiał dostosować się do nowej rzeczywistości. Również aktor można zobaczyć w filmach „Młoda Wolfhound”, „Climber” i „slove. Położony w samym sercu ".

"Quiet Outpost": aktorzy i role. Sergei Selin

Sergei Selin znany widzom z roli Anatolij Dukalis niegdyś popularnej serii „The Streets of Broken Lights”. Ten sam aktor grał rolę w filmie Serial „życie Deadly” i „Opera. Homicide Chronicles ".

Ale oprócz Dukalis, istnieje wiele obrazów, które mogłyby przynieść aktora na ekranie: na podpułkownika Gleb Danilov z detektywem „najlepszy wróg” komandosów Leonid Malyuta bojowników „Bros” Pułkownik „Gabin” z serii „Foundry”, etc.

W filmie „Silent Outpost” aktorzy Czadowa i Celine grać liderów granicy, który został zaatakowany przez Mudżahedinów. Tylko wtedy, gdy Andrei Pankov przez Chadova – naczelny oderwania granicznej, starszego chorążego Gritsuk Siergieja Selin – brygadzista.

Igor Savochkin jak Bobrowski

W filmie „The Quiet Outpost” aktorzy zostali zaproszeni na nie „zapoznać”. Igor Savochkin, który pełnił rolę dowódcy Bobrowski harcerzy, doskonale nadaje się do tej definicji.

Savochkin długo pracował w różnych teatrach w Moskwie i w filmie prawie nie zastrzelił. Wśród jego wczesne prace sporadyczne rolę w historycznym filmie „Trockiego” oraz dramatu „Jeśli chcesz wiedzieć.”

Kolejny krok milowy w karierze aktora zaczęła się w 2000 roku. Zagrał epizod w filmie Timur Bekmambetov za „Straż nocna” i „Straż dzienna”. Potem pojawiła się w serialu „grzmot”, „Saboteur. Koniec wojny „a nawet wystąpiła w detektywa” Każdy musi umrzeć. "

Jednak główne role w rachunku Igor Savochkina nie tak wiele, grał Vasiliya Grabova w melodramacie „Szeroka rzeka” scout Bobrowski w „spokojne życie”, Samoilova w filmie „The cub w Raju” i Karasev w filmie kryminalnym „celując” ,

W 2016 roku, ekrany wejdzie tylko dwa białoruskiego filmu z aktorem: „Jesteśmy braćmi” „Red Dog” i

Nina Kornienko w roli nauczyciela

W filmie „Silent Outpost” podmioty zaangażowane głównie mężczyźni. Jednak nie było to miejsce dla wielu kobiet, na przykład, Nina Kornienko grał miejscowy nauczyciel Olga Nikołajewna Nino Ninja – jej córka Julia i Larisa Shakhvorostova – żona Bobrowski.

Nina Kornienko – znany radziecki i rosyjski aktorkę teatru. W filmie zagrała trochę, ale ze względu na jego rolę w filmach takich jak „Urban Romance”, „Szalony dzień lub Wesele Figara” i „miejsce nie może być zmieniony.” Do tej pory aktorka rzadko pojawia się w filmie. Jej ostatnie role są uważane szarlatan rola w serialu „Temptation” i babci Fokasa w mistycznym dramacie „Zamknij oczy”.

Inne role wykonawców

Rola straży granicznej, a także grał aktor Yuri Konovalov ( "Opowieści Żołnierskich przez Sasza Czorny"), Alexander Aleshkin ( "Mole"), Timur Efremenkov ( "cietrzew"), Azamat Nigmanov ( "Rosja 88"), Rustam Sagdullaev ( „idź do walki kilka starych ludzi "" "), bliźniaków Adele Zaynullin Kirill Mugayskih (" platforma "" elementy „Formuła).