657 Shares 1684 views

Jazda Park „Rus” – miejsce odrodzenia rosyjskiej hodowli koni i rozrywki dla całej tradycji rodzinnych

W Moskwie i regionie moskiewskim istnieje wiele wygodnych terenów dla aktywnego wypoczynku rodzinnego. Jeden z nich – Park koń „Rus”. To ogromny teren na świeżym powietrzu, na którym jest wiele rozrywek dla dorosłych i dla dzieci. Tutaj każdy gość znajdzie coś lub oczu duszy, i na pewno nie będzie rozczarowany.

Park „Rus”: cała zabawa w jednym miejscu

kompleks kulturalno-rozrywkowy jest dzisiaj obszar ponad 100 hektarów. Pomimo swojej nazwy, Narodowy Park Konny „Rus” zachwyci gości nie tylko jazdy konnej i pokazy doświadczonych jeźdźców i koni pełnej krwi.

Istnieje również zoo, namiot cyrkowy, park linowy, strzelnica, w lecie – stacja łodzi, a zimą – duże lodowisko. Jest to park i teren z otwartą scenę, na której odbyło się szereg wydarzeń: koncerty, występy zespołów muzycznych i teatralnych, koncertów świątecznych. Po całym terenie kompleksu w ciągu jednego dnia jest prawie niemożliwe, więc goście są zaproszeni na pobyt w fantastycznej lokalizacji na kilka dni i zatrzymać się w jednym z nowoczesnych i komfortowych hoteli. Kawiarnie i restauracje działają w parku.

Jazda konna i spacerów dla początkujących

Park Narodowy położony jest w dzielnicy Leninsky z regionu Moskwa, w pobliżu miejscowości Orłowa. Ciekawostką jest fakt, że po tych miejscach są dobrze znane stajni hrabiego A. G. Orlová-Chesmensky gdzie rosną najlepsze konie hodowlane. Nowoczesne koń park „Rus” jest tworzony w celu ożywienia tradycji hodowli koni w naszym kraju. Na jego terenie zbudowano największy w Europie kryty Arena sport jeździecki – „! Vivat, Russia”. Znajduje się na niej zawody międzynarodowe.

W kompleksie znajduje się również obecność środka weterynaryjnego i ciekawą ofertę dla właścicieli koni: ktoś tutaj można wypożyczyć stajnie, uzyskać poradę i pomoc w opiece nad końmi. Dla gości, którzy przyszli do parku na spacer, drzwi są zawsze otwarte stajnie, gdzie można zapoznać się ze studentami Ośrodka różnych ras. Na terenie kompleksu ujeżdżalni i jest otwarte dla dorosłych i młodzieży, najmłodsi goście mogą odwiedzić klub Pony.

Zajęcia dla dzieci

Narodowy Park Konny „Rus” koncentruje się przede wszystkim na rodzinne wakacje. Dzieci będą interesujące, aby odwiedzić lokalnego zoo, które ma wzruszającą wystawę, gdzie zwierzęta można PET i karmić z nim. Nie mniej interesujący jest także „Valley of the Dinosaurs” i „Dolina rosyjskich bajek” – dedykowany obszar z atrakcji i wrażeń rzeźb. Jest to park i innym ciekawym miejscem dla całej rodziny – „Artyści wioski, gdzie można dowiedzieć się więcej o rosyjskich tradycyjnych rzemiosł, udział w kursach mistrzowskich i kupić oryginalne pamiątki ręcznie. Jeśli pochodzą z dziećmi w parku jeździeckiego „Rus”, namiot cyrkowy jest również warto odwiedzić jest konieczne. reprezentacja lokalna daje wiele pozytywnych emocji i sprawić, że każdy wierzy w cuda.

Co jeszcze zrobić w „Rus” Park?

Latem goście kompleksu oferuje wszystkie tradycyjne zabawy: można pływać i leżeć na plaży, łowić ryby lub wypożyczyć skutery wodne. Zimą lodowisko tu wypożyczyć cały niezbędny sprzęt. O każdej porze roku jest ciekawy do odwiedzenia parku konny „Rus”. „Levadia” – ośrodek jeździecki – otwarte przez cały rok, a także większości innych lokalnych atrakcji. Tam w parku i rzeczywistych atrakcji Sława rosyjskiej kawalerii pomnika i rzeźby poświęcone patronów rodziny – Piotra i Fevronia. W szklarni można zobaczyć przywiezione z Jerozolimy, płonącego krzewu, a relikwie są przechowywane w kaplicy św Tryphon. Kompleks posiada kilka hoteli i kawiarni. Wśród innych rozrywki dla dorosłych – fotografowania i sala bilardowa.

Ile reszta w Parku Narodowym?

Relax w „Rus” kompleks może sobie pozwolić żadnej rodziny. Wejście do ogólnej powierzchni parku jest bezpłatny. Tutaj w domenie publicznej są klatki z dużych zwierząt, które można pet i pasz sprzedawane w żywności. Wizytę w poszczególnych dziedzinach i wystawy. Jazda Park „Rus” cena jest dostępna, na przykład, można odwiedzić zoo w zaledwie 100-200 rubli. Atrakcje i wystawy, a nie często dużo tańsze niż w stolicy. Dostępność i ceny w menu w restauracji i kawiarni, a także noclegi w lokalnych hotelach.

Jak dostać się do sypialni?

Jazda Park „Rus” czynna jest codziennie i święta Uroczystości odbywają się tutaj, koncertów i innych wydarzeń. Jak można dostać się do tego wspaniałego miejsca? Najwygodniejszym sposobem, aby przejść na ekscytującą podróż z własnym samochodem. Z Moskwy należy przenieść na Kashirskoye autostrady, włącz wsi Molokovo, przejdź do rozwidlenia w miejscowości Orłowa, to widać oznaki do parku. W pobliżu strefy rekreacyjnej znajduje się duży parking, zwykle problemy z miejscem na osobisty pojazd nie powstają nawet w weekendy i święta. Aby dostać się do „Rosji” mogą być skomplikowane i transport publiczny. Od „Domodiedowo” stacji metra trzeba złapać taksówkę lub autobus numer 367 i wysiąść na przystanku „Wioska Orłowa”. Następny będzie musiał chodzić na mały spacer, ale nie bój się zgubić – każda lokalna pokaże drogę, można również kierować się znakami, których jest mnóstwo.