698 Shares 907 views

Atrakcje Zjednoczone Emiraty Arabskie: piękno i luksus

Dla wielu, Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) zawsze był kojarzony z luksusem, podróżujących, jachty, plaż, sklepów, itd. Ale okazuje się, że oprócz luksusowych ośrodków w kraju jest wiele różnych architektonicznych i innych atrakcji sztucznych. Prawie w każdej wsi można znaleźć w zabytkowym pałacu należącej do Sheikh, starej twierdzy, lub innymi Zjednoczone Emiraty Arabskie atrakcji.

ZEA ma wiele współczesnych pomników. Jednym z nich jest Meczet Jumeirah – jest niezwykle piękny i wielki budynek.

Do głównych atrakcji ZEA, które z pewnością zwrócić uwagę na turystyczny:

– Al-Husn Pałac w Abu Zabi – stary fort, zbudowany w 14 wieku w celu ochrony wody słodkiej znaleźć tutaj. Poza posiada nowoczesny wygląd, a wewnątrz znajduje się stary kwadratowy fort. Oprócz niego starożytności tutaj przypomina Heritage Village, gdzie można zobaczyć, co było życie tu przed wiekami.

– Bastakiya – starej dzielnicy Dubaju. Składa się on z tradycyjnych arabskich domów z ich przytulnym dziedzińcu.

– Muzeum Historii Dubai. Wcześniej nie było Al-Fahidi Fort, zbudowany pod koniec 18 wieku. W różnych czasach mieścił Sheikh pałac, garnizon, a nawet więzienie. W muzeum można zobaczyć kolekcję sztuki i rzemiosła, a także szereg artykułów gospodarstwa domowego i mieszkańców Beduinów.

– Meredzha – muzeum skarbiec Arabskich. Znajduje się on w Sharjah i jest największym Meczet Sheikh Faisal. Nie może być nawet 3000 osób naraz.

– Muzeum emira Ajman. Znajduje się on w forcie, który został zbudowany w 18 wieku i aż do lat 70-tych ubiegłego wieku był rezydencją obecnego emira. W muzeum ekspozycja dawnych rękopisów, znalezisk archeologicznych, starożytnych broni.

– Umm Al Quwain jest znany ze swojego dużego ogrodu palmowego Falazh Al Muala.

– Miłośnicy nurkowania zainteresowane raf koralowych w Fakane Kor. Czysta woda jest odprowadzana od złotych piaszczystych plaż, a flora i fauna podwodnego świata może zdobyć wszystko, nawet najbardziej doświadczonego podróżnika.

Należy również powiedzieć o takich atrakcjach ZEA jak ciepłym słońcu, które świeci w tym obszarze 360 dni w roku i ciepłych wodach Zatoki Perskiej. Średnia temperatura powietrza w zimie jest tu 24 stopni, a latem +41. I mimo tego, co roku latem tysiące turystów przyjeżdżają tu, aby odpocząć.

Rekord tempo jest rosnąca liczba hoteli. Najlepsze hotele w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są uderzające w ich zaawansowania, oryginalność formy i treści. I w każdej z tych usług jest na najwyższym poziomie.

Duża liczba różnych centrów handlowych, sklepów i słynnych rynkach arabskich nie pozostawi nikogo obojętnym kochanka zakupy. Zakupy w ZEA – to także jeden z najczęstszych powodów przyjście tutaj turyści z całego świata. fani sportów ZEA są skłonne zaoferować luksusowe warunki do uprawiania nurkowania, tenis, windsurfing, jazda konna, golf i łucznictwo. Dla smakoszy w całym kraju otwarto szereg restauracji z szerokim wyborem kuchni świata.

Atrakcje Zjednoczone Emiraty Arabskie może spowodować prawdziwy podziw nawet isskushennyh turystów. I będziesz chciał wracać więcej niż jeden raz, aby ponownie i ponownie, aby poczuć atmosferę dawnej luksusu i piękna.