117 Shares 4287 views

Połowu sandacza żywa przynęta – ekscytujące doświadczenie

Połowu sandacza żywą przynętę wśród rybaków jest bardzo ekscytujące i kuszące tematu. A początkującym, jak i profesjonalnych z doświadczeniem jest zawsze interesujące, aby omówić szczegóły tego rodzaju „cicho” polowania, chociaż nie każdy będzie chciał dzielić tajemnice.

Mamy okoń bardzo delikatne mięso i trochę kości, więc jest uważana za szczególnie ryby. Drapieżnika polującego mieszka głównie w głębokich kanałów, w których wolny przepływ i nierównomierne pomocy Bottom.

Połowu okoni na żywą przynętę ryb odbywa się z małej długości nie więcej niż dziesięć centymetrów. Pożądane jest, aby miała ciało jest wąski. Najbardziej odpowiednie do tego celu, ukleja, płoć lub peskarik, który jest wciskany na haku bardzo starannie i bardzo blisko głowy.

Wielu doświadczonych wędkarzy wiedzieć, że najlepszym rybacka sandacz żywa przynęta przechodzi z pręta pływaka. Jedną z zalet przekładni – Wędkowanie w odległych miejscach. Jednak nie nadaje się do szybkiego przepływu, jako pochodzące z linii pływaka był zniechęcony ryb drapieżnych.

Jednakże, jeżeli połów sandacza żywa przynęta ma uspokoić wody, taka wędka o średnich pływak jest dokładnie to, czego potrzebujesz.
W tym przypadku, pręt nie powinna być mniejsza niż trzy i pół metra. Pozwoli to uniknąć rybaka odlewania dalekobieżnego. Cewka trzeba wziąć wolne lag a linia – dość miękkie o średnicy 0,3 mm. Jak dla pływaka, najlepiej jest pojedyncze lub potrójne, znajduje się kilka stóp od haka.

Połowu sandacza żywą przynętę jest możliwe, gdyż z brzegu iz łodzi. W tym przypadku ostatnia opcja będzie bardziej mobilne i wygodne rybackiej. Kiedy drapieżnik ukąszenia, należy natychmiast wykonać spadków, które mogą być silne i ostre, jeśli hak jest obrona.
Tackle na walleye żywej przynęty jest bardzo zróżnicowana. Jeziora są bardzo popularne kluby. Aby zacząć odkrywać staw znaleźć miejsca parkingowe ryby. W tym celu, pierwsze kubki dozwolone SWIN z dużą częstotliwością. Znalezienie błędu inwertowanym dla sandacza, pomiar głębokości i następnie tackle częściej akceptowane. W takim przypadku należy upewnić się, że kluby były żeglowania wzdłuż granicy płytkiej i głębokiej wodzie. Ważne jest, aby dostosować głębokość uwalniania przynęty, że będąc tak blisko dna, jednocześnie nie trafiony.

W głębokich studni lub rzeki wiry okoni na żywca odbywa się w pion z krótkim, nie dłużej niż jeden metr, pręt z cewką. Obciążnik lepiej jest użyć kształt wrzeciona. Smycz powinny mieć długość nie większą niż osiemdziesięciu centymetrów. W przypadku dwóch dolnych haków musi być większa, a odległość między nimi powinna być proporcjonalna do długości przynęty.

W trakcie rzek, lub z rozszerzonym płaskim topografia połowu sandacza w lecie żywą przynętę najlepiej przeprowadzić w okablowaniu i wakacje długo pływaka.

Jeśli dolna ustupistoe lub zaśmiecony głównych pułapek, słuszne łowić na Donk podwozia.

Połowu sandacza żywa przynęta jest bardzo podobna do ukąszenia szczupaków. Ryby, chwytając zdobycz, ściskając jej żagle na kilka metrów. Obrócenie płoć lub peskarika, zaczyna łapczywie połknąć przynętę. W tym czasie podpinania lepiej nie spieszyć i dać dobry sandacz połknie przynętę.

Ale jeśli drapieżnik chwyta ospały, musi uderzać po pierwszym potyazhki, i należy to zrobić elegancko, jak ryby po ukąszeniu mocno ściska mu szczękę.