568 Shares 3651 views

Jak zmienić swoje hasło

Każdy użytkownik Internetu codziennie wchodzi do swoich kont w sieciach społecznościowych, systemów poczty elektronicznej, różnych programów przeznaczonych do komunikacji. Po aktywacji konta, system prosi o podanie hasła, które mogą być łatwo skradzione przez hakerów.


Aby chronić siebie, trzeba zrobić kilka prostych kroków. Po pierwsze, trzeba wymyślić silnym hasłem, że to było trudne do odgadnięcia lub odebrać, a w tym samym czasie, użytkownik musi być łatwa do zapamiętania. Lepiej, jeśli będzie składać się z wielkich i małych liter, cyfr, znaków interpunkcyjnych. Po drugie, nie można nikomu hasła. Po trzecie, nie zaleca się pisać – trzeba wymyślić sposób na zapamiętanie go na zawsze. Po czwarte, hasło musi być okresowo zmieniane. Jak zmienić swoje hasło? zasada substytucji jest prawie taka sama we wszystkich systemach.

Jak zmienić swoje hasło w Gmailu

Google zdecydowanie zaleca użytkownikom na okresowe zmiany hasła ze swojej skrzynki. W takim przypadku zostanie on zmieniony nie tylko dla e-mail, ale także do całego konta Google.

Aby zmienić hasło do Gmaila, musisz zalogować się do swojego konta na dowolnej stronie, kliknij przycisk Poczta w prawym górnym rogu ikonę „Gear”. Wybierz z listy wybierz „Ustawienia” na górze strony obciążonej znaleźć i otworzyć sekcję „Konta i importowanie”. Następnie przejdź do „Zmień ustawienia” i kliknij na niebieskiej linii „Zmień hasło”. W przeglądarce w nowej karcie, strona Google otworzy, gdzie zostanie on zaproponował, aby wprowadzić w górnej linii bieżącej wersji, w środku i na dole – „Edycja” nowy, a następnie kliknij

Jak zmienić swoje hasło w Skype

Podczas pracy z najpopularniejszym programem Skype, przeznaczony do połączeń telefonicznych, połączeń wideo i wiadomości tekstowych, często zachodzi sytuacja, gdy chcesz zmienić kod zabezpieczający, dzięki czemu jest bardziej wyjątkowy i bezpieczny. Jest to dość proste.

Zmień swoje hasło na Skype można na stronie internetowej dewelopera lub w oknie programu.

Aby zmienić słowo kodu w oknie programu, trzeba uruchomić Skype'a na komputerze i aktywować swoje konto. W lewym górnym rogu jest tab «Skype», chcesz otworzyć. W menu podręcznym, wybierz opcję „Zmień hasło”. Otworzy się okno, które zostanie poproszony o wprowadzenie zmian. W górnym polu należy wprowadzić aktualne hasło. Następnie musisz wymyślić nowy, składający się z cyfr, małych i wielkich liter, a następnie zapisz go w środkowym polu. Następnie wpisz ponownie w dolnym polu dla potwierdzenia. Jeśli hasła są wpisane poprawnie, komentarz na temat ich meczu. Następnie kliknij przycisk „Zastosuj”, a następnie pojawi się okno, które będzie zawierać potwierdzenie pozytywnych zmian.

Zdarza się, że użytkownik zapomni swoje hasło, ale pamięta login i adres e-mail podany podczas rejestracji. Jak zmienić swoje hasło w tym przypadku? Najpierw trzeba wprowadzić swoją nazwę użytkownika w odpowiednim polu, a następnie kliknij na przycisk obok pola „hasło linku Utracone hasło”. Po, że będzie on poproszony o podanie adresu e-mail został podany podczas rejestracji, która zostanie wysłana wiadomość z kodem do resetowania hasła. okres ważności kodu jest ograniczona do 6 godzin, po której będzie nieistotny.

Jeśli tylko nazwa użytkownika, a reszta jest zapomniany, konieczne jest, aby skorzystać z linku „Nie pamiętam adresu e-mail.” Metoda ta nadaje się jedynie w przypadku, w ciągu ostatnich 6 miesięcy, użytkownik może uzupełnić swoje konto w systemie. Zostaniesz poproszony o podanie loginu i obliczonych danych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, takich jak numer karty kredytowej lub numeru zamówienia.

Jak zmienić swoje hasło, jeśli znasz tylko adres skrzynki e-mail podany podczas rejestracji, a reszta danych utracone. Najpierw trzeba odzyskać swój login. Można tego dokonać poprzez odniesienie do łącza „Co to moja nazwa użytkownika?” Sprawdzaj zapomniane logowania użytkownika może mieć przyjaciół, z którymi ma kontakty w Skype.