420 Shares 928 views

Bowling Balashikha ( "Galeon" TRC)

Teraz wielu z nich jest uzależniony od tego rodzaju gier sportowych, takich jak kręgle. Nie jest to zaskakujące. Gra pozwala na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną, zbliżając je jeszcze bardziej.

Istotą gry jest to, że w najmniejszym odpychane kulki przewracać szpilki, które są na danym torze.

Gra jest tak popularny, że istnieją specjalne centra rozrywki kręgle. Każdego dnia są one odwiedzane przez setki ludzi. Zazwyczaj są one stworzone wszystkie warunki dla przyjemnego wypoczynku. W każdym mieście można znaleźć kluby bowlingowe. Ale niektóre – szczególnie znana. Na przykład, klub, który oferuje kręgielnię w Balashikha.

odmiany kręgle

Odmiany tego typu rozrywki dużo: desyatikegelny (dziesięć szpilki są zamontowane na końcu toru w kształcie trójkąta), pyatikegelny (używany pięć szpilek, natomiast obniżenie każdy z nich otrzymuje pewien punkt), kendlpin kręgle (używany szpilki w postaci świec), dakpin Bowling ( kręgle przypominają małe kaczki), gle, i tak dalej.

Bowling Balashikha ( „Galeon”) – znanym miejscem rozrywki

W Balashikha (region Moskwa) to centrum handlowo-rozrywkowe o nazwie „Galeon”. Istnieje specjalny pokój dla fanów gry w kręgle. Każdego dnia odwiedza go wielu ludzi. Nie tylko dorośli, ale dzieci mogą spróbować swoich sił w kręgle. Istnieje specjalny tor dla dzieci. To jest, gdy dzieci rzucać piłkę, zderzaki na pasach rosnąć, umożliwiając dziecku zawsze powalić szpilki. Bowling instruktor pomaga zrozumieć podstawy i zasady gry.

Bowling Balashikha to ulubione miejsce, więc tutaj można znaleźć lojalnych klientów, którzy odwiedzają go prawie codziennie. Na szczęście, można zjeść tanio i w restauracji i oglądać ze znajomymi sportowe nadawane na żywo.

Dzieci z pewnością docenią obecność w sali automatów.

Jasny i kolorowy wzór z klubu „Galion”, nowoczesny sprzęt, różnorodne menu w restauracji, przyjazny personel nie pozostawi nikogo obojętnym. Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził klub kręgle w Balashikha, na pewno wrócimy tam ponownie.

Liczba utworów (dziesięć) pozwala grać więcej niż jedną grupę. Bezpłatny parking jest kolejnym ważnym plusem dla klientów.

Posłowie

Odwiedzenie Bowling Balashikha na Entuzjastów Highway 54A, to z pewnością zakocha się w tej wspaniałej gry, która rozwija dokładność, siłę i zwinność, która daje niezapomniane przeżycia.