665 Shares 6291 views

Autor „Bleach”: opis, historia powstania i opinie

Fani ongoinga „Bleach” w różny sposób doszedł do tego hobby. Ktoś od samego początku czyta mangę, ale większość fanów rosyjskojęzycznych zacząć anime. Intryguje publiczność prędzej czy później pyta o to, kto jest autorem anime „Bleach”, który powinien być wdzięczny za ciekawych zwrotów akcji, dotykanie chwil i miłym poczuciem humoru.


Anime jako specyficznego rodzaju filmów animowanych mogą być usunięte przez mangi, powieści, light novel, aw niektórych przypadkach istnieje tylko pomysł – wtedy staje się podstawowym źródłem anime. W przypadku podstawowego źródła Bleach manga to, że podszedł i wyciągnął Mangaka Kubo Tayto. Być może słowo „wyciągnąć” nie może pokazać rzeczywistość, do stworzenia około Kurosaki Ichigo wziął 15 lat historii.

Biografia Kubo Tayto

Pod tym pseudonimem pracował utalentowany Mangaka Kubo Noriaki. Autor „Bleach” urodził się 26 czerwca 1977 w japońskiej prefekturze Hiroszima. W wywiadzie powiedział, że Kubo często chciał zostać artystą manga od dzieciństwa. Kiedy popularność magazynu Weekly Shonen Jump manga ogłosił konkurs przeciwko Cubs, brał udział, ale nagrody udał się do innych autorów. Niemniej jednak, w stylu flair Kubo i zwrócił uwagę edytora.

Autor nie unika awarii, jego pierwsza manga krótki pojedynczy poszedł praktycznie niezauważona, ponieważ następnego dwóch. Potem była huśtawka w toku – Kubo zaczął tworzyć mangę „proszek zombie Zombie» (proszek), którego publikacja została zatrzymana po czwartym tomie. Według plotek, Kubo miał okresy ostrego zwątpienia, aż idei zmieniających kariery. Jednakże, „Jump” magazyn w sierpniu 2001 roku (Weekly Shonen Jump) opublikowany początek opowieści o zwykłym japoński uczeń. Kurosaki Ichigo, 15 lat, rudowłosa i wspaniałe. Nikt nie mógł przewidzieć, że ta wzrośnie.

Błyskawiczny wzrost popularności

Należy zauważyć, że fabuła, w której normalny nastolatek nagle zyskuje nadnaturalne moce i jest zrobione, aby uratować świat i walczyć po stronie dobra, należy do najbardziej oklepane. Przypomnijmy, co najmniej Sailor Moon. Autor Bleach wydawało poszedł po linii najmniejszego oporu, wychodząc na tym samym torze, co armii manga przed nim.

Jednakże, „Bleach” pewnie zdobyć czytelnika. Zaskakująco, historia, przeznaczony dla młodych ludzi, szybko przyciągnęła liczną publiczność. Popularna manga, szybko nokautuje wiodącą pozycję w rankingu magazynu „Jump”, wkrótce został nakręcony i otrzymał standardową pomoc fanservisnoe. Oprócz fanów anime dostał gry komputerowe, musicale, powieści i dużą liczbę towarów.

Piętnaście lat pracy na mandze

„Bleach” został uruchomiony w sierpniu 2001 roku i zakończył się w sierpniu 2016 roku. Dokładnie piętnaście lat, tak samo jak na początku historii był bohater, Ichigo. Aby zrozumieć zakres i ilość pracy, należy znać specyfikę tworzenia mangi.

Mangaka nie może sobie pozwolić, aby usiąść i czekać na muzy, aby go odwiedzić, jeśli łaska. Powinien wziąć rozdział w tygodniu, a nie wychodzenie z wykresu. Dlatego, manga ma asystentów – autor rysuje historię, bohaterów i asystentów do pomocy w rysowania tła, cieniowanie, wnętrze szczegół lub wspieranie znaków przedstawionego szkicu. Autor Bleach Często mówi w rozmowie, nawet jeśli jest on odwiedzany przez jakiegokolwiek wielkiej idei, że chce otworzyć pełniej, on po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu.

Jednak, aby oszacować stosunek Kubo Tayto na dziecko jest bardzo prosta. W każdym rozdziale znajduje się niewielki motto, wiersz napisany przez autora, a kończy się na czele małego szkicu Omake, dotykając lub komedii. To nie jest obowiązkowe premie dla czytelników, ale są one dość wymowne.

Popularna „Bleach”: manga i anime strzał przez niego jako podstawa fanservisa

Po dość popularności manga wkrótce zaczyna rysunek animowany film. Ta forma sztuki ma swoje zalety, historia jest zabarwiony nowych odcieni. Oprócz koloru i ruchu w anime, istnieją dwie niezaprzeczalne zalety: muzyka i głosy z seiyuu, aktor głosowy.

Należy zauważyć, że w Japonii są bardzo popularne seiyuu, ich wyrazisty głos i sposób mowy dla przemysłu wyczynach fantastycznych zysków. W uzupełnieniu do seiyuu anime pracuje nad singli muzycznych, płyt CD, które są kupowane przez fanów w dużych ilościach, nagrany ogromną liczbę powiązanych produktów audio. Nie uniknąć tego losu i serii anime „Bleach”. Opis wszelkich zwiedzanie głosowej popularnej postaci staje się dwa razy tak atrakcyjne u szczytu popularności w sprzedaży były nawet kółka do tych, którzy uważają, że trudno zasnąć – seiyuu głośno odnaleźć owce, a następnie delikatnie życzę dobrej nocy.

Prace nad postaciami fillernymi

W każdym anime ongoinge prędzej czy później przychodzi czas, kiedy historia dogania mandze i animatorzy na pytanie: co robić i jak nie stracić widza? To właśnie w tym przypadku pojawia się szereg fillernye, fabuła, która nie jest do oryginalnej historii w mandze nie ma najmniejszego związku. „Bleach” nie był wyjątkiem, łuk na utrzymaniu rebeliantów zanpakto krótsze fillernye opowieści o księżnej Lurichio lub kapitan Amagae Syuske powoduje widzowi szeroką gamę uczuć. Fani mangi oburzyli, a fani anime szczęśliwy nowe historie.

Manga zwykle nie uczestniczą w tworzeniu serii fillernyh, a nawet nie z powodu zazdrości autora, ale po prostu z powodu braku czasu. Autor „Bleach”, a następnie udało się wyróżnić się – Kubo Tayto Wiadomo za to, że pomógł opracować projekt czołowych postaci łuku rebeliantów zanpakto, tworząc jedną z OVA nawet wyraził pluszowego lwa nazwie Con.

Historia „Bleach”

W oryginalnej postaci historii Ichigo był mniej przywiązany do historycznego otoczenia japońskiej, było dużo broni palnej. Rukia Kuchiki nie był uzbrojony katana, klasycznym skośnego – Shinigami broni, śmierć kapłana. Jednak w innym anime tylko broń nieudzieleniu shinigami, fantasy manga bezwzględny: śmierć Boga może być uzbrojony w nożyczki do paznokci, a potem łańcuchową. Jednak pierwszy rozdział Kubo zmienione od początku tej historii należy wyciągnąć „Bleach” kochany przez czytelników. Autor poważnie zafascynowany Hiszpanii, krajowego smaku, jest wyraźnie widoczny w arrankarskoy łuku. Ale shternrittery mają wyraźny smak niemieckiej.

Zakończenie mangi

Raz na serii 366 została przerwana uwalnianie fanów anime przygnębiony, ale manga nadal pojawiać. Ostatni rozdział №686 nazwany tak samo jak pierwszy – „Śmierć i Truskawka” Koło się zamyka, wszystko dobrze się skończyło, Ichigo i Orihime są szczęśliwi, jak również z Renji Rukiey.

Zdecydowana większość fanów rozpoznać, że zakończenie zmięty. Jest to nietypowe dla Kubo Tayto, który przez piętnaście lat, opowiada niesamowitą historię logiczna, w odpowiednich momentach, aby wyjaśnić wszystkie niuanse, które wydają się przypadkowe. Na przykład, na początku Kuchiki Byakuya mówi siostrze, że jest źle, a Ichigo przypadkowo podobny do kogoś. Dopiero kilka lat później dowiaduje się, że czytelnik rozumie Byakuyę – Ichigo faktycznie związane z Cayenne przez Shiba, a więc przypomina to.

Ostatnie rozdziały mangi wyglądała tak, jakby autor stara się spełnić napiętych terminów przypisanych do niego. Czytelnicy ciekawość i doświadczanie ostrej nostalgii, bo piętnaście lat co tydzień czekają na nowego rozdziału.

Recenzje fanów wdzięcznych

Przez lata z czytelnikami „Bleach” będzie miał wyprowadzić kilka prostych aksjomatów, dość śmiejąc fandomie. Na Kubo oczywiście ma pasję do odrąbać ręce swoich bohaterów, przyszedł liczyć odciętej kończyny i próbuje przewidzieć wydarzenia z następnym rozdaniu, które odciąć przebiegły autor „Bleach”. Recenzje w większości przypadków dobrze znaczenie, zwłaszcza w porównaniu z głównym konkurentem – manga „Naruto”, w którym autor, Masashi Kishimoto, bez wątpienia zabicia znaki zamiast ich ścięgno. Jednak pod koniec Kubo dogonić.

Pomimo smutnego faktu, że manga zakończony, fani nie tracą nadziei, że Kubo będzie odpocząć trochę i docenić nowe stworzenie, tak samo dynamiczny i ekscytujący.