173 Shares 8275 views

udo kurczaka: kaloryczności diety i linia. Smażone i duszone ud kurczaka

Zwolennicy diety w konwencjonalnych piersi drobiu są zawsze bardziej zafascynowany niż udo kurczaka, która jest znacznie wyższa kalorii. Jednak wiele filety odwraca jego wyschnięcia – jeszcze najbardziej preferuje soczyste mięso. Kiedy pod własnymi zakazów są bardziej tłuste mięso wieprzowe i jak baranek, chciałbym przynajmniej od ptaka, aby mieć więcej zabawy! I to jest możliwe, aby pozwolić sobie czasem uda kurczaka – może to zmniejszyć kalorii skóry i metod gotowania. Naturalnie, najbardziej dietetyczny to był i pozostaje gotowane mięso.

gotować pyszne

Dla wielu, gotowane mięso – to nudne. Jednak może być tak przygotowane, że danie będzie Twój ulubiony później. Oto najważniejsze – należy pamiętać, że aby uzyskać miękkie, ale nie rozpada bedryshek umieszczając je we wrzącej wody jest konieczne, ale nie w zimnej wodzie z kopułą cebuli i małej marchewki. Gdy woda ponownie bramkę przycisku, czas do pół godziny (na kilogram zakupionych części). Dziesięć minut przed godziną X wlać sól i przyprawy; bardzo elegancki, aby dodać świeże zioła takie jak estragon, pietruszka lub koper. I tu przed wami – kompletny, pachnące i smaczne udo kurczaka. zawartość kalorii w tej potrawy jest najniższa i wynosi tylko 160 kcal na sto gramów pożywienia – jeśli, oczywiście, przyszedł do gardła swojego kulinarnego utworu i usuwa ze skóry kończyn szkodliwych. Z jej wzrośnie do 177.

Gulasz z gruszkami

Jeśli więc w końcu zmęczony potraw gotowanych, pozwolić sobie od czasu do czasu pójść w drugą stronę. Uda z kurczaka duszone, oczywiście, kilka więcej kalorii: co 100 gramów nich uczyni swoje ciało 185 kalorii, ale to nie jest taki biust. Ale niezwykła potrawa będzie pamiętać przez długi czas. Początkowo kwadraty posiekaną cebulę i pocierać mały korzeń imbiru. Łuk Passero (lepszym – w oliwie z oliwek) dodano po imbiru, cynamon parę małych prętów, solą i pieprzem. Po mieszaniu w sosie umieszczone cztery biodro ewentualnie pokrytych czwartą szklanki wody, gdy pojemnik jest zamknięty i pozostawiono w spoczynku na 40 minut, trzy całkiem solidne kwaśny słodkie gruszki plastry cięcia i do roztopionego masła, miesza się z parą miodu. Kiedy karmelizowane owoce, są one przekazywane do kurczaka i duszony z kwadrans. Jest możliwe, aby cieszyć!

Piec w Maderze

Gotowane w piecu, udo kurczaka kalorii jest większa – aż 216 kcal, więc diecie ludzie pozwalają sobie jest dość rzadkie. Jednak święta stało i mają, a jest to przypadek – nasz retseptik. Kilogram bedryshek, przemywa tłuszczu cięcia, jest w postaci tłuszczu, soli posypane ulubionymi przyprawami i „masować” dla ich lepszej dystrybucji. Należy położyć na odrywanie w górę. Następnie wlewa się kieliszek Madeira wina (można wysuszyć wina, jak smak nie jest to to samo), forma w folii i umieścić w piecu, w którym pół godziny utrzymywania w 210 ° C Następnie folia jest usuwana i przyniósł do uda bez skorupy.

Nawiasem mówiąc, jeśli zdjąć skórkę, kaloryczność żywności spadnie do wartości 195 kcal.

uda fry

To, oczywiście, najbardziej szkodliwy sposób gotowania: smażone ud kurczaka dokręcone aż o 245 kalorii. Ale bardzo, bardzo uroczysta okazja, można zafundować sobie i tym samym leczyć. Sześć kawałków przemyto ud rozciera się z soli i pieprzu, pakowane w torebki i pozostawić na noc do marynaty. Możesz pominąć ten krok, ale to będzie dużo smaczniejsze marynowane. Na patelni z grubości dna jest ogrzewane aż pęcherzyki słonecznik, bezwonny, masło, kurczak części korpusu umieszczone są smażone przez pięć minut, a następnie przekazany – a procedura jest powtarzana. Z procesem Pewne obroty trwa łącznie od około jednej trzeciej godziny. Kiedy sok zacznie się wyróżniać czyste, bez krwi, hip smarowane startym czosnkiem, pan pokryte przez dziesięć minut (do odpoczynku i smaku) i smaczne mięso podawane na kolację.